Panathinaikos 79 - 70 Olympiacos 2010.06.02

2010-06-02
Atėnų "Panathinaikos" su Šarūnu Jasikevičiumi trečiose Graikijos čempionato finalo rungtynėse dar kartą įveikė Pirėjaus "Olympiacos" komandą. Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai Atėnų "Panathinaikos" krepšininkai iškarto įgydami 10-ies taškų persvarą. Antrasis kėlinys geriau susiklostė svečiams iš Pirėjaus, kurie visą kėlinį ir pirmavo. Trečiasis kėlinys ir vėl sėkmingiau prasidėjo varžovams, kurie persvarą siekė, net dviženklis skirtumas. Dėka kurioziško Šarūno Jasikevičiaus metimo paskutinėmis trečiojo kėlinio sekundėmis Atėnų klubas sumažino skirtumą iki vienženklio. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai užkūrė tikrą pirtį savo varžovams. Suaktyvinę gynybą jie sugebėjo išlyginti rezultatą, o vėliau jį ir persverti. Raudonieji ketvirtajame kėlinyje vėl nesusitvarkė su savo nervais už grubų žaidimą rungtynių pabaigoje Kleiza ir Beverley buvo nubausti nesportinėmis pražangomis. Atėnų "Panathinaikos" rungtynes laimėjo rezultatu 79-70. Po šios pergalės sostinės komanda finalo serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2:1. Sekančios, kurias gali būti ir lemiamos rungtynės įvyks Birželio 6 dieną Pirėjuje.

Šarūnas Jasikevičius per daugiau nei 12 minučių pelnė 4 taškus (2/3 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai).