[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Brose Baskets 2007.10.31 (VIDEO)

2010-07-23
2007/2008 metų eurolygos reguliarusis sezonas. Atėnų "Panathinaikos" savo arenoje susitiko su "Brose Baskets" komanda iš Vokietijos. Eurolygos čempionai tik po permainingos kovos sugebėjo palaužti savo varžovus rezultatu 66-61. Pirmąją rungtynių dalį geriau sužaidė šeimininkai, tačiau jiems nepavyko įgyti svaresnės persvaros ir prieš ilgąją pertrauką jų pranašumas buvo tik keturi taškai. Per trečiąjį kėlinį Atėnų klubas sugebėjo savo persvarą padidinti iki 9 taškų ir prieš lemiamą kėlinį turėjau jau šiek tiek solidesnę persvarą. Tačiau Vokietijos čempionai nesiruošė kelti baltos vėliavos ir rungtynių pabaigoje sugebėjo atkurti intrigą, kuri vos nepasibaigė svečių pergale. Rungtynių pabaigoje Šarūnas Jasikevičius pataikė dvi labai svarbias baudas, kurios padėjo Atėnų "Panathinaikos" iškovoti antrąją pergalę eurolygoje.

Šarūnas Jasikevičius aikštėje praleido beveik 25 minutes, pelnė 11 taškų (2/3 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 4/4 baudos), bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.