[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs HaSharon 2004.02.15 (VIDEO)

2010-07-20
2003/2004 metų Izraelio krepšinio lygos reguliarusis sezonas. Tel Avivo "Maccabi" krepšininkai su Šarūnu Jasikevičiumi savo aikštėje susitiko su Bnei "HaSharon" ekipa. Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie pirmame kėlinyje pirmavo, tačiau po to sekė "Maccabi" krepšininkų atsakas ir rungtynes be didesnio vargas laimėjo jie rezultatu 96-79. Daugiausia prie šios pergalės prisidėjo Talis Buršteinas kuris surinko 23 taškus, po 17 taškų pridėjo Derikas Sharpas ir Guras Shelefas.

Šarūnui Jasikevičiui šios rungtynės nebuvo pačios sėkmingiausios žaidžiant už Tel Avivo "Maccabi" komandą. Lietuvis aikštėje praleido 23 minutes, pelnė 3 taškus (0/2 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai) ir atliko 2 rezultatyvius, o bendras naudingumas buvo neigiamas -4.