[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Italy 2007.09.08 Qualifying Round (VIDEO)

2010-08-09
2007-ųjų metų Europos krepšinio čempionatas Ispanijoje. Lietuvos vyrų rinktinė grupės rungtynėse iškovojo visas tris pergales ir be didesnių problemų žengė į antrąjį turą. Antrajame ture Lietuvos rinktinės varžovai buvo Prancūzijos, Slovėnijos ir Italijos nacionalinės rinktinės. Būtent su pastarąją rinktine Lietuva ir pradėjo antrąjį turą. Lietuvos krepšininkams ir sirgaliams ko gero dar ilgai sapnuosis 2004-ųjų metų Atėnų olimpiados pusfinalis su Italija, tad dabar buvo galimybė bent šiek tiek išlieti pyktį ant Italijos. Nors Italijos rinktinė jau buvo gerokai atjaunėjusi, tačiau jie visada išlieka pavojingi varžovai kiekvienam. Rungtynes geriau pradėjo Lietuviai kurie po pirmojo kėlinio susikrovė 8 taškų persvarą. Antrajame kėlinyje jau dominavo Italija, kuri prieš didžiąją pertrauką sugebėjo likviduoti 8 taškų deficitą ir dabar komandas jau skyrė tik vienas taškas. Antroje rungtynių pusėje kaip ir buvo galima tikėtis vyko kova taškas į tašką. Sužaidus trečiąjį kėlinį lygiai 22-22 Lietuvius nuo varžovų skyrė vėl tas pats vienas taškas. Ketvirtajame kėlinyje ir toliau vyko mūšis dėl pergalės, tačiau dėka puikaus Rimanto Kaukėno ir Šarūno Jasikevičiaus žaidimo Lietuva iškovoja pergalę rezultatu 79-74. Tai jau ketvirtoji lietuvių pergalė iš tiek pat žaistų rungtynių. Sekanti mūsų šalies rinktinės varžovė bus Prancūzija.

Šarūnas Jasikevičius aikštėje praleido 28 minutes, pelnė 13 taškų (2/3 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 6/6 baudos) ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.