[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Partizan 2008.02.20 Top16 (VIDEO)

2010-08-16
2007/2008 metų Eurolygos Top16 etapas. Atėnų "Panathinaikos" po pralaimėjimo Stambulo "Efes Pilsen" komandai stojo į kovą prieš Belgrado "Partizan". Graikijos čempionai šį sezoną jau du kartus įveikė Serbijos čempionus Eurolygos reguliariajame sezone. Šeimininkai Atėnų "Panathinaikos" krepšininkai rungtynes pradėjo prasčiau, nei svečiai, po pirmo kėlinio jų deficitas buvo du taškai, o po antrojo jau šeši taškai. Ne ką geriau eurolygos čempionams sekėsi ir trečiajame kėlinyje, jie ne tik, kad nesugebėjo išlyginti rezultato, tačiau dar ir pralaimėjo kėlinį vienu tašku. Prieš paskutinį kėlinį Atėnų klubo deficitas buvo septyni taškai, bet ketvirtajame kėlinyje šeimininkai susiimė ir iškovojo sunkią pirmąją pergalę Eurolygos Top16 etape. Galutinis rungtynių rezultatas tapo 67-65. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Vassilis Spanoulis, kuris pelnė 20 taškų.

Šarūnas Jasikevičius aikštėje praleido beveik 20 minučių pelnė 4 taškus (2/5 dvitaškiai) ir atliko rezultatyvų perdavimą.