V.Jasikevičius kukliai prisidėjo prie "KK Kauno" ekipos pergalės

2010-12-11
Kauno "KK Kaunas" pasiekė ketvirtąją pergalę BBL iššūkio taurės varžybose. Savo aikštelėje kauniečiai rezultatu 80-69 įveikė svečius iš Estijos Rakverės "Tarvas" ekipa. Kauno ekipa atsirevanšavo savo varžovams už patirtą pralaimėjimą jų arenoje (81-69). "KK Kaunas" BBL iššūkio taurės varžybose su keturiomis pergalėmis ir trim pralaimėjimais užima pirmą vietą B-grupėje.

Rungtynių pradžia prasidėjo atkaklio kova taškas į tašką. Nei vienai, nei kitai ekipai atitrūkti didesniu pranašumu nepavykdavo ir komandas daugiausiai skirdavo tik 4 taškai. Pirmąjį kėlinį kauniečiai prieš estus laimėjo rezultatu 15-11.

Antrajame kėlinyje pirmųjų taškų teko laukti beveik dvi minutes ir pirmieji juos pelnė "Tarvas" komanda sumažindami skirtumą iki dviejų taškų 15-13. Likus iki antrojo kėlinio pabaigos dviem minutėms "KK Kaunas" turėjo šešių taškų pranašumą, o kėlinio pabaigoje padidino iki septynių 32-25.

Sužaidus kiek daugiau nei vieną minutę trečiajame kėlinyje Kauno "KK Kaunas" komanda įgyjo dviženklį pranašumą 38-28. Septintąją minutę komandas jau skyrė 13 taškų, tačiau estai nebuvo linkę pasiduoti. Įpusėjus kėliniui jie buvo sumažinę skirtumą iki septynių taškų, tačiau kauniečiai greitai atstatė išbarstytą persvarą.

Ketvirtajame kėlinyje "KK Kaunas" išlaikė iniciatyvą savo rankose ir iškovojo dar vieną pergalę BBL iššūkio taurės varžybose.

Vytenis Jasikevičius per 16 minučių pelnė 3 (1/3 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 1/3 baudos) taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir du kartus suklydo.