"Efes Pilsen" sensacingai pasitraukė iš kovos dėl Turkijos taurės

2011-02-09
Kiek netikėtai pirmajame ketvirtfinalyje favorite laikyta Stambulo "Efes Pilsen" 57-55 nusileido Stambulo "Besiktas Cola Turka" komandai ir nepateko į Turkijos taurės pusfinalį. Didžiąją laiko dalį "Efes Pilsen" buvo priekyje, tačiau trečiojo kėlinio pabaigoje ir ketvirtajame kėlinyje paleido iniciatyvą ir pralaimėjo.

Likus iki rungtynių pabaigos žaisti 12 sekundžių Stambulo "Efes Pilsen" krepšininkas Lawrence'as Robertsas pataikė tritaškį ir išlygino rungtynių rezultatą (55-55), tačiau "Besiktas Cola Turka" lyderis Andrew Ogilvy pataikė pergalingą dvitaškį. Tiesa Keremas Tunčeri dar turėjo šansą išplėšti pergalę, tačiau jo tritaškis nepasiekė tikslo.

"Besiktas Cola Turka": Andrew Ogilvy 19, Marcelus Kempas ir Michealas Ignieskis po 8, Cevheras Ozeras 7 taškus;

"Efes Pilsen": Igoris Rakočevičius 12, Lawrence'as Robertsas ir Keremas Gonlumas po 8, Sinanas Guleras 7 taškus;

Stambulo "Besiktas Cola Turka" pusfinalyje žais su "Trabzonspor" - "Aliaga Petkim" poros nugalėtoju, kurie rungtynes pradeda žaisti 20:30 val.