Vytenis Jasikevičius atvedė "Kaunas Triobet" komandą į BBL Elito divizioną!

2011-04-15
Kauno "Kaunas Triobet" BBL pereinamojoje serijoje dar kartą 65-75 įveikė Talino "TTU/Kalev" ekipą ir laimėjo teisę kitais metais žaisti BBL Elito divizione.  Pirmose rungtynėse Kaune Vytenio Jasikevičiaus komanda laimėjo rezultatu 85-76. Tai buvo paskutinės 2010-2011 metų Kauno "Kaunas Triobet" komandos rungtynės.

Rungtynės prasidėjo Valmos Kriisos tritaškiu (3-0), tačiau prabėgus minutei kauniečiai išlygino rezultatą (3-3). Penktąją kėlinio minutę Estijos ekipa išsiveržė į priekį 6 taškais (12-6), tačiau Vytenio Jasikevičiaus pastangomis šis pranašumas buvo likviduotas iki 2 taškų (12-10). Ketvirtąją kėlinio minutę Šarūnas Vasiliauskas tritaškiu išvedė svečiu į priekį (14-15). Pirmasis kėlinys baigėsi "Kaunas Triobet" komandai pirmaujant rezultatu 19-24.

Antrojo kėlinio pradžioje Talino "TTU/Kalev" komanda spurtavo rezultatu 7-1 ir vėl išsiveržė į priekį (26-25). Įpusėjus kėliniui šeimininkų persvarą tapo 3 taškai (30-27), tačiau Povilas Čukinas ketvirtąją kėlinio minutę dvitaškiu išlygino rezultatą (32-32). Iki pat kėlinio pabaigos vyko atkakli kova taškas į tašką, vis dėlto po dviejų kėlinių minimalia persvara pirmavo Talino komanda 37-36.

Trečiojo kėlinio pradžioje estai atitrūko iki 8 taškų (44-36), bet Šarūno Vasiliausko ir Vytenio Jasikevičiaus pastangomis skirtumas sumažėjo iki 3 (46-43). Likus žaisti 2 minutes Vytenis Jasikevičius dvitaškiu priartino Kauno ekipą iki 2 taškų (54-52). Trečiasis kėlinys baigėsi "TTU/Kalev" komandai turint 4 taškų persvarą 58-54.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje kauniečiai surengė įspūdingą spurtą 10-0 ir vėl susigrąžino pranašumą į savo rankas (58-66). Likus žaisti 2 minutes komandas dar skyrė 4 taškai (64-68), tačiau rungtynių pabaigą sėkmingiau užbaigė svečiai iš Kauno.  Vytenis Jasikevičius taikliu tritaškiu užbaigė rungtynes padidindamas komandos pranašumą iki dviženklio skaičiaus 65-75.

Vytenis Jasikevičius buvo rezultatyviausias savo komandoje jis per 38 minutes pelnė 21 tašką (4/8 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 7/9 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus suklydo.