"Fenerbahce Ulker" jau rytoj gali žengti į šalies čempionato finalą

2011-05-26
Šarūną Jasikevičių ir Darjušą Lavrinovičių nuo Turkijos čempionato finalo skiria vos viena pergalė. Stambulo "Fenerbahce Ulker" žengti į finalą galės jau rytoj jei antrose pusfinalio serijos rungtynėse dar kartą įveiks "Anadolu Efes" klubą.

Pirmose pusfinalio rungtynėse šeimininkai tik ketvirtojo kėlinio pabaigoje 79-70 palaužė savo amžinus varžovus ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2:0. Šarūnas Jasikevičius per 21 minutę pelnė 9 taškus (1/3 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 1/2 baudos), atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus prasižengė.

Šarūnas Jasikevičius Turkijos čempionato atkrintamosiose varžybose vidutiniškai pelno po 10 taškų, atkovoja po 2 kamuolius ir atlieka po 5 rezultatyvius perdavimus per rungtynes. Lietuvis dvitaškius meta 53,33 proc, tritaškius 50 proc, o baudas 66,67 proc taiklumu.

Anntrosios pusfinalio serijos rungtynės tarp Stambulo "Anadolu Efes" ir Stambulo "Fenerbahce Ulker" įvyks rytoj 20:30 val.
-------------------------------------------------
Kitame pusfinalyje po vakar sužaistų pirmųjų serijos rungtynių į priekį išsiveržė Stambulo "Galatasaray Cafe Crown" komanda. Jie vakar išvykoje 79-57 įveikė Bandirbos "Banvit" komandą ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 1:0. Antrosios rungtynės bus žaidžiamos rytoj 18:00 val.