Lietuvių vedama "Olin Edirne" išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą

2011-05-19
Turkijos krepšinio čempionate išaiškinti paskutinį pusfinalio dalyvį prireiks lemiamų penktųjų ketvirtfinalio serijos rungtynių. Šiandien Edirnės "Olin Edirne" su Renaldu Seibučiu ir Vidu Ginevičiumi rezultatu 81-52 įveikė Bandirmos "Banvit" ir išlygino serijos rezultatą 2:2. Paskutinės lemiamos ketvirtfinalio serijos rungtynės bus žaidžiamos šį Sekmadienį Bandirmoje. Šios poros nugalėtojas pusfinalyje susitiks su Stambulo "Galatasaray Cafe Crown" komanda.

Ketvirtose ketvirtfinalio serijos rungtynėse nesustabdomai žaidė abu Edirnės komandos lietuviai kartu pelnę net 38 taškus. Renaldas Seibutis per 31 minutę pelnė 24 taškus (6/9 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 6/6 baudos) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Vidas Ginevičius per 25 minutes pelnė 14 taškų (1/5 dvitaškiai, 4/4 tritaškiai) ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.