Šaras - Gegužės mėnesio apžvalga |2011|

2011-05-31
Šiandien skaičiuojame paskutinę pavasario dieną, o rytoj jau pasitiksime vasarą. Šį mėnesį Šarūnas Jasikevičius su Stambulo "Fenerbahce Ulker" laimėjo visas žaistas rungtynes ir pateko į Turkijos pirmenybių finalą. Dabar pats laikas apžvelgti svarbiausius Gegužės mėnesio įvykius:

Gegužės 6 diena. Stambulo "Fenerbahce Ulker" pergale užbaigė Turkijos čempionato reguliarųjį sezoną. Šarūno Jasikevičiaus ekipa išvykoje 92-79 įveikė Ankaros "Turk Telekom" komandą. Š.Jasikevičius, kuris rungtynes pradėjo startiniame penkete per beveik 26 minutes pelnė 8 taškus (1/3 dvitaškiai, 1/1 tritaškis, 3/3 baudos), atkovojo 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Gegužės 11 diena. Šarūno Jasikevičiaus ekipa pergalingai pradėjo Turkijos pirmenybių ketvirtfinalio seriją. Tiesa Turkijos čempionams dėl pergalės prieš Antalijos "Antalya BSB." komandą teko kaip reikiant pakovoti. Antalijos ekipa buvo palaužta trijų taškų persvara 80-77. Šarūnas Jasikevičius aikštėje praleido 11 minučių pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir kartą suklydo.

Gegužės 14 diena. Šarūnas Jasikevičius sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes į Antalijos krepšį įmesdamas 19 taškų. Solidus lietuvio pasirodymas atvedė "Fenerbahce Ulker" ekipą į pergalę 90-79 išvykoje prieš Antalijos "Antalya BSB." komandą. "Fenerbahce Ulker" laimėję ketvirtfinalio seriją 3:0 užtikrintai žengė į pirmenybių pusfinalį. Šias rungtynes stebėjo ir lietuvio tėvai Rita ir Linas Jasikevičiai. Šarūnas Jasikevičius per daugiau, nei 26 minutes pelnė 19 taškų (6/10 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 1/1 bauda), atkovojo 4 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, bei 5 kartus prasižengė.

Gegužės 24 diena. Stambulo "Fenerbahce Ulker" pusfinalyje 79-70 palaužė Stambulo "Anadolu Efes" ekipą ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2:0. Šarūnas Jasikevičius per 21 minutę pelnė 9 taškus (1/3 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 1/2 baudos), atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus prasižengė.

Gegužės 27 diena. Šarūnas Jasikevičius su Stambulo "Fenerbahce Ulker" komanda pateko į Turkijos čempionato finalą. Antrose pusfinalio serijos rungtynėse Turkijos čempionai 87-82 įveikė Stambulo "Anadolu Efes" komandą ir seriją laimėjo 3:0. Šarūnas Jasikevičius per daugiau, nei 10 minučių pelnė 4 taškus (0/3 dvitaškiai, 4/4 baudos), 5 kartus suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Gegužės 31 diena. Lrytas.lt žiniomis Šarūnas Jasikevičius po šio sezono paliks Stambulo "Fenerbahce Ulker" komandos gretas.

Šarūnas Jasikevičius Gegužės mėnesį sužaidė penkias rungtynės vidutiniškai šį mėnesį lietuvis rinkdavo po 8,4 taško ir atlikdavo po 4,2 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes. Birželio mėnesį Š.Jasikevičius su Stambulo "Fenerbahce Ulker" komanda pradės Turkijos čempionato finalo dvikovas, tad linkime, kad ateinantį mėnesį Šarūnas savo kolekciją papildytų Turkijos čempiono titulu.