Lietuviai ir Liublianoje nusileido slovėnams

2011-08-24
Lietuvos vyrų rinktinė antrą kartą pasirengimo etape 66-80 nusileido Slovėnijos nacionalinei komandai. Lietuviai iniciatyvą iš savo rankų paleido jau rungtynių pradžioje, o vėliau jau nesugebėjo atsitiesti ir pasivyti šeimininkų. Šarūnas Jasikevičius žaidė blankiai prametė visus savo metimus iš žaidimo, tačiau surinko 2 taškus baudų metimais, o taip pat buvo nubaustas technine pražanga.

Rungtynių pradžia geriau susiklostė slovėnams, kurie iš karto spurtavo 13-2, vėliau lietuviams atsirišo krepšys, tačiau kėlinį pralaimėjo 26-12. Antrajame kėlinyje Slovėnija ir toliau metė vieną taiklų metimą po kito, o persvarą išaugo net iki 21 taško. Po dviejų kėlinių lietuviai atsiliko 19 taškų skirtumu 33-52. Trečiajame kėlinyje Lietuva buvo sumažinusi deficitą iki 14 taškų, tačiau taiklūs slovėnų tritaškiai vėl atstatė solidžią persvarą. Paskutiniame kėlinyje lietuviai nesugebėjo sukurti stebuklo ir teko antrą kartą nusileisti Slovėnijai 80-66.

Šarūnas Jasikevičius per 16 minučių pelnė 2 taškus (0/1 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, 4 kartus prasižengė ir 2 kartus suklydo.

Lietuva: Marijonas Petravičius 15, Paulius Jankūnas ir Rimantas Kaukėnas 9, Tomas Delininkaitis 8, Jonas Valančiūnas 7, Darius Songaila 6, Simas Jasaitis 5, Robertas Javtokas 4, Šarūnas Jasikevičius 2, Martynas Pocius 1 tašką;

Slovėnija: Erazemas Lorbekas 13, Urošas Slokoras 12, Saša Ožboltas ir Jaka Lakovičius 10, Goranas Dragičius 8, Mirza Begičius 7, Goranas Jagodnikas ir Zoranas Dragičius 6, Matjažas Smodišas 5, Edas Muričius 2, Semi Udrihas 1 taškas;