ŠARŪNAS JASIKEVIČIUS 2:0 BROSE BASKETS

2011-11-15
Atėnų "Panathinaikos" komanda šį ketvirtadienį Bamberge sieks pergale užbaigti pirmąjį reguliariojo sezono ratą. Šarūno Jasikevičiaus ekipos šį kart lauks Vokietijos čempionė Bambergo "Brose Baskets" ekipa. Vokiečiai su viena pergale kol kas rikiuojasi trečioje B grupės vietoje. Vienintelę pergalę "Brose Baskets" pasiekė pirmose rungtynėse prieš Zagrebo "KK Zagreb" komandą, vėliau sekė trys pralaimėjimai iš eilės prieš Maskvos CSKA (94-74), Malagos "Unicaja" (79-78) ir Kauno "Žalgirį" (81-70).

Eurolygos čempionai iki praeitos savaitės žygiavo be pralaimėjimų įveikusi Malagos "Unicaja" (98-77), Zagrebo "KK Zagreb" (81-62) ir Kauno "Žalgirį" (92-75). Atėnų "Panathinaikos" pergalių serija nutrūko jų pačių arenoje, kai praeitą savaitę po pratęsimo 78-76 turėjo pripažinti Maskvos CSKA komandos pranašumą.

Šarūnas Jasikevičius prieš Bambergo "Brose Baskets" komandą iš viso yra žaidęs 2 kartus ir abu kartus šventė pergalę.

Šarūno Jasikevičiaus dvikovos prieš "Brose Baskets":
2007.10.31 "Panathinaikos" 66-61 "Brose Baskets"
2007.12.19 "Brose Baskets" 58-72 "Panathinaikos"

Pirmoji Šarūno Jasikevičiaus akistata prieš Bambergo "Brose Baskets" įvyko 2007-2008 metų Eurolygos reguliariojo sezono antrojo turo rungtynėse Atėnuose. Rungtynės susiklostė gana dramatiškai, o Š.Jasikevičius rungtynių pabaigoje pataikė labai svarbius baudų metimus. Atėnų "Panathinaikos" iškovojo pergalę 66-61. Šarūnas Jasikevičius per beveik 25 minutes pelnė 11 taškų ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

SARAS.vs.Brose.Baskets.2007.10.31 by MVPjasikevicius

Atsakomosios rungtynės Bamberge nebuvo tiek dramatiškos, kiek pirmosios. Atėnų "Panathinaikos" vedamas Šarūno Jasikevičiaus iškovojo pergalę rezultatu 72-58. Lietuvis savo komandoje buvo vienintelis žaidėjas pelnęs dviženklį taškų skaičių jis per beveik 25 minutes pelnė 21 tašką ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

SARAS.vs.Brose.Baskets.2007.12.19 by MVPjasikevicius

Šarūnas Jasikevičius iš viso į Bambergo krepšį per dvi rungtynes yra įmetęs 32 taškus ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus. Tikslą pasiekė 4 dvitaškiai, 3 tritaškiai ir 15 baudų metimų.

Vidutiniškai lietuvis vokiečiams įmeta po 16 taškų ir atlieka po 3,5 rezultatyvaus  perdavimo per rungtynes. Dvitaškius meta 50 proc. tritaškius 33 proc. baudas 100 procentų taiklumu.

Rungtynės tarp Bambergo "Brose Baskets" ir Atėnų "Panathinaikos" įvyks šį ketvirtadienį 21:45 val.