"Kėdainiai Triobet" per plauką neįveikė "Šiaulių" ekipos

2011-12-18
Kėdainių "Kėdainiai Triobet" su Vyteniu Jasikevičiumi po įtemptos kovos 71-74 turėjo pripažinti svečių iš Šiaulių pranašumą. Kėdainiškiams, tai buvo 7 pralaimėjimas Lietuvos krepšinio  lygoje, tiesa šeimininkai parodė charakterį ir ketvirtajame kėlinyje turėjo šansą įveikti savo varžovus.

Rungtynių pradžioje "Kėdainiai Triobet" komanda išsiveržė į priekį 4-0, tačiau sužaidus 2 minutes Mindaugas Žukauskas išvedė "Šiaulius" į priekį (4-5). Įpusėjus kėliniui po Camerono Longo dvitaškio rezultatas tapo lygus (9-9). Kėlinio pabaigoje kėdainiškiai surengė spurtą 9-2 ir po  pirmojo kėlinio susikrovė 7 taškų pranašumą 18-11.

Antrajame kėlinyje svečiai iš Šiaulių pradėjo artėti ir sužaidus 2 minutes komandas jau skyrė tik 2 taškai (20-18). Baigiant įpusėti kėliniui Denzelis Bowlesas dvitaškiu po ilgos pertraukos vėl išvedė šiauliečius į priekį (21-22). Likus žaisti 2 minutes "Kėdainių Triobet" deficitas tapo 10 taškų (27-37). Kėlinį dviem taikliomis baudomis užbaigė Vytenis Jasikevičius 31-39.

Trečiajame kėlinyje "Šiauliai" ir toliau neprisileido per arti savo varžovų ir išlaikė 10 taškų persvarą, o likus žaisti 4 minutes jų pranašumas šoktelėjo ir iki 15 taškų (41-56). Po trijų kėlinių "Šiauliai" prieš Kėdainių ekipą pirmavo rezultatu 60-48.

Vis dėlto "Kėdainiai Triobet" krepšininkai nebuvo linkę pasiduoti ir ketvirtajame kėlinyje atkūrė intrigą. Įpusėjus kėliniui Laimonas Kisielius dėjimu sumažino deficitą iki 5 taškų (57-62). Likus žaisti 3 minutes tas pats L.Kisielius pataikė tolimą šūvį ir komandas jau skyrė vos 1 taškas (63-64). Likus žaisti 36 sekundes kėdainiškiai atsilikinėjo 1 tašku (69-70), tačiau rungtynių pabaigoje sėkmingiau žaidę svečiai iškovojo pergalę rezultatu 74-71.

Vytenis Jasikevičius per 17 minučių pelnė 2 taškus (0/1 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 2 kartus suklydo.