V.Jasikevičiaus komanda įveikė pasvaliečius

2011-12-03
Kėdainių "Kėdainių Triobet" ekipa pasimokė iš paskutinių rungtynių ir iškovojo antrąją pergalę Lietuvos krepšinio čempionate. Kėdainiškiai savo aikštėje po labai atkaklios kovos 86-84 palaužė Pasvalio "Pieno žvaigždžių" ekipos pasipriešinimą.

Pirmuosius taškus rungtynėse pelnė E.Kairys, tačiau šeimininkai atsakė Davido McClure'o tritaškiu (3-2). Laimonas Kisielius tritaškiu padidino "Kėdainių Triobet" persvarą iki 6 taškų (8-2). Įpusėjus kėliniui Eimantas Bendžius sumažino svečių deficitą iki minimumo (9-8). Likus žaisti kiek daugiau, nei minutę į aikštelę išbėgo Vytenis Jasikevičius, o Kėdainiškiai po pirmojo kėlinio pirmavo 27-20.

Antrojo kėlinio pradžioje V.Jasikevičius pataikė tritaškį metimą (30-22), o po V.Pečiuko dvitaškio šeimininkų persvara šoktelėjo iki 10 taškų (32-22). sužaidus 4 minutes Trevonas Hughesas išlygino rungtynių rezultatą (34-34), įpusėjus kėliniui jau "Pieno žvaigždės" buvo priekyje (34-38). Nedidelę persvarą Pasvaliečiai išsaugojo iki pat kėlinio pabaigos, kurį laimėjo rezultatu 51-49.

Trečiąjį ketvirtį tritaškiu pradėjo Vidas Ginevičius vėl išvesdamas "Kėdainių Triobet" į priekį (52-51). Sužaidus dvi minutes svečiai vėl išsiveržė į priekį, tačiau tas pats V.Ginevičius vėl tritaškiu persvėrė rezultatą (57-55). Likus žaisti 3 minutes D.Leonardas tritaškiu padidino lygos debiutantų persvarą iki 5 taškų (60-65). Kėliniui baigiantis svečiai padidino pranašumą iki 8 taškų (75-67).

Lemiamo ketvirtčio pradžioje Kėdainiškiai sumažino deficitą iki 2 taškų (72-74), o po V.Pečiuko tritaškio vėl buvo priekyje (75-74). Įpusėjus kėliniui po D.Leonardo tritaškio rezultatas vėl tapo lygus (79-79). Likus žaisti 37 sekundes T.Hughesas išvedė Pasvalio ekipą į priekį (83-84). Likus žaisti 22 sekundes D.McClure'as baudomis persvėrė rezultatą Kėdainių ekipos naudai (85-84), o rungtynės baigėsi rezultatu 86-84.

Vytenis Jasikevičius per 15 minučių pelnė 5 taškus (0/1 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 2/2 baudos),  atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir kartą suklydo.