Šarūnas Jasikevičius peržengė 1000 pelnytų taškų ribą Graikijos čempionate

2012-01-08
Šarūnas Jasikevičius šalies čempionato rungtynėse su Atėnų "Panionios" komanda pelnė 11 taškų ir peržengė 1000 pelnytų taškų ribą Graikijos pirmenybėse.

Atėnų "Panathinaikos" įžaidėjui šis sezonas yra jau ketvirtasis aukščiausioje šalies krepšinio lygoje. Dabar lietuvio sąskaitoje iš viso yra 1005 taškai. Peržengti 1000 taškų ribą Šarūnui Jasikevičiui prireikė 101 mačo.

Šalies čempionate Atėnų "Panathinaikos" įžaidėjas yra pataikęs 197 dvitaškius, 156 tritaškius ir 143 baudos metimus.

Tūkstantąjį tašką Šarūnas Jasikevičius pelnė trečiajame kėlinyje sužaidus beveik 6 minutes po taiklių baudos metimų (63-47).

SARUNAS13LT duomenys

G - rungtynės, PTS - taškai, 2PM-A - dvitaškiai pataikyti ir mesti, 3PM-A - tritaškiai pataikyti ir mesti, FTM-A - baudos pataikytos ir mestos, REB - atkovoti kamuoliai, AS - rezultatyvūs perdavimai, ST - perimti kamuoliai;