Fantastiškai žaidęs Vytenis Jasikevičius atvedė Kėdainius į pergalę

2012-02-14
Baltijos krepšinio lygos Elito diviziono rungtynėse Kėdainių "Kėdainiai Triobet", kurios garbę gina Vytenis Jasikevičius 105-99 po pratęsimo palaužė namuose žaidusią Šiaulių ekipą. Jaunesnysis Šarūno Jasikevičiaus brolis sužaidė fantastiškas rungtynes iš viso pelnęs 23 taškus, o jo taiklus tritaškis ketvirtajame kėlinyje išplėšė pratęsimą.

Svečiai iš Kėdainių jau pirmojo kėlinio pabaigoje susikrovė dviženklį pranašumą (22-11), o antrojo kėlinio pradžioje persvara siekė 16 taškų (33-17). Vis dėlto Šiauliečiai nebuvo linkę pasiduoti ir baigiantis antrajam ketvirčiui persvėrė rezultatą savo naudai (44-42). Baigiantis trečiajam kėliniui Kėdainių deficitas išaugo iki 9 taškų (52-61). Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 7 sekundes "Šiauliai" buvo priekyje 86-83, tačiau tuomet Vytenis Jasikevičius pataikė tritaškį ir išplėšė pratęsimą. Pratęsime tiksliau žaidė svečiai, kurie ir išsivežė pergalę rezultatu 105-99.

Šį penktadienį "Kėdainiai Triobet" komanda grumsis DNB Lietuvos krepšinio federacijos didžiosios taurės pusfinalyje prieš Kauno "Žalgirio" krepšininkus.

Vytenis Jasikevičius per beveik 33 minutes pelnė 23 taškus (2/5 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai, 10/10 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, perėmė 1 kamuolį, prasižengė 3 kartus, išprovokavo 8 varžovo pražangas ir surinko 29 naudingumo balus.