[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Panionios |2008.01.05| (VIDEO)

2012-04-07
2007-2008 metų Graikijos čempionato reguliarusis sezonas. Tai pirmosios šalies pirmenybių rungtynės 2008 metais. Atėnų "Panathinaikos" naujuosius metus pradėjo išvykos rungtynėse prieš Atėnų "Panionios" komandą. Šarūno Jasikevičiaus atstovaujama komanda tik ketvirtajame kėlinyje 87-78 palaužė savo varžovus.

Rungtynių pradžia sėkmingiau susiklostė šeimininkams, kurie vedami Giannio Kalambokio po pirmojo kėlinio turėjo 3 taškų persvarą 21-18. Antrajame kėlinyje ir toliau vyko atkakli kova, tačiau "Panathinaikos" Kosto Tsartsario pastangomis persvėrė rezultatą ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdami minimalią persvarą 42-41. Trečiajame kėlinyje šeimininkai ir toliau nei per žingsnį į priekį nepaleido Eurolygos čempionų, o kėliniui baigiantis sugrąžino pranašumą 63-62. Lemiamajame kėlinyje stipresni buvo "Panathinaikos" krepšininkai, kurie įveikė varžovus rezultatu 87-78. Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai žaidė Kostas Tsartsaris 20, Vassilis Spanoulis 15 ir Sanis Bečirovičius 11 taškų.

Šarūnas Jasikevičius per kiek daugiau nei 9 minutes pelnė 5 taškus (1/2 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 4 kartus prasižengė ir surinko 2 naudingumo balus.