Barselona apmaudžiai dar kartą nusileido "Valencia Basket" ekipai

2012-09-08
Šarūnas Jasikevičius su "FC Barcelona Regal" patyrė antrąjį pralaimėjimą kontrolinėse rungtynėse. Ispanijos čempionai draugiškame "iCroms" krepšinio turnyre 66-68 dar kartą nusileido Valensijos "Valencia Basket" krepšininkams.Šiose rungtynėse debiutavo Marko Todorovičius, bei naujasis katalonų pirkinys 17-metis kroatas Mario Hezonja.

Rungtynes Barselonos krepšininkai pradėjo tokiu startiniu penketu: Marcelinho Huertasas, Joe Inglesas, Erazemas Lorbekas, Pete'as Mickaelas ir Ante Tomičius. Įpusėjus pirmajam kėliniui 3 taškais priekyje buvo Valensijos krepšininkai (6-9), o po pirmojo kėlinio "Valencia Basket" pirmavo 17-10. Antrajame kėlinyje katalonų deficitas išaugo iki dviženklio skaičiaus (23-34). Baigiantis antrajam kėliniui Barselonos krepšininkai sumažino atsilikimą, bet po dviejų kėlinių 36-30 priekyje vis dar buvo "Valencia Basket". Po trečiojo kėlinio "FC Barcelona Regal" komandos deficitas ištirpo iki 2 taškų 46-48. Sužaidus 3 minutes ketvirtajame kėlinyje Šarūnas Jasikevičius įsmeigė tritaškį ir išvedė Barselonos krepšininkus į priekį 51-48. Likus žaisti 34 sekundes Sergejus Liščiukas išvedė Valensiją į priekį, o likus žaisti 2 sek. Thomas kelati dvitaškiu įtvirtino persvarą.

Šarūnas Jasikevičius katalonų klubui pelnė 3 taškus.

Barselonos "FC Barcelona Regal": Erazemas Lorbekas 15, Pete'as Mickaelas 12, Nathanas Jawai 11, Ante Tomičius 7, Victoras Sada 6, Marcelinho Huertasas 5, Šarūnas Jasikevičius ir Joe Inglesas 3, Marko Todorovičius ir C. J. Wallace'as 2 taškai;

Valensijos "Valencia Basket": Thomas Kelati 18, Sergejus Liščiukas ir Rodrigo San Miguelis 11, Stefanas Markovičius ir Vitoras Faverani 8, Rafa Martinezas 6, Justinas Doellmanas 5, Larry Abia 1 taškas;