Katalonai Rusijoje sieks antrosios pergalės Top 16 etape

2013-01-02
Barselonos krepšininkai naujuosius metus pradės rungtynėmis Maskvoje. Katalonai Eurolygos Top 16 etapo antrojo turo rungtynėse susitiks su Maskvos srities "Khimki" komanda.

Ispanijos čempionai Top 16 etapą pradėjo triuškinančia pergale 100-78 prieš Stambulo "Fenerbahce Ulker" klubą. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai pirmajame ture išvykoje taip pat įveikė Turkijos ekipą 80-75 Stambulo "Bešiktaš".

Šarūnas Jasikevičius prieš "Khimki" krepšininkus yra žaidęs vieną vienintelį kartą. Tai padarė 2009-2010 metų eurolygos reguliariajame sezone atstovaudamas Atėnų "Panathinaikos" komandai. Tuomet graikai Rusijoje fantastiškai išplėšė pratęsimą po kurio 87-82 iškovojo pergalę.

Šarūnui Jasikevičiui, tai buvo tik antrosios rungtynės sugrįžus po traumos. Lietuvis taškais nepasižymėjo, tačiau atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Būsimieji ispanų varžovai paskutinėse dviejuose Rusijos čempionato rungtynėse pasiekė dvi įspūdingas pergales. 75-70 nugalėjo šalies čempionus Maskvos CSKA, o vėliau po pratęsimo 104-100 palaužė Krasnodaro "Lokomotiv" krepšininkus.

Eurolygos Top 16 etapo 2-ojo turo rungtynės tarp Maskvos "Khimki" ir Barselonos "FC Barcelona Regal" komandų įvyks šį ketvirtadienį 18:00 val.