Šaras - vasario mėnesio apžvalga |2013|

2013-03-01
Prabėgus vasario mėnesiui kaip ir įprastai pateikiame trumpą apžvalgą. Paskutinį žiemos mėnesį Barselona sužaidė 9 rungtynes ir pirmą kartą šį sezoną viso mėnesio metų nepatyrė nė vieno pralaimėjimo. Šarūnas Jasikevičius su "FC Barcelona Regal" klubu vasarį iškovojo pirmajį sezono trofėjų - Ispanijos taurę.

Vasario 3 diena. Ispanijos čempionate dviejų Katalonijos ekipų dvikovą laimėjo Barselona, kuri svečiuose 88-76 nugalėjo Manresos "Basquet" krepšininkus. Šarūnas Jasikevičius per 10 minučių taškų nepelnė (0/1 dvitaškiai), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo, išprovokavo 1 pražangą ir surinko -2 naudingumo balus.

Vasario 7 diena. "FC Barcelona Regal" ekipa po nuotabaus grožio rungtynių, kuriose prireikė net dviejų pratęsimų 111-108 įveikė Madrido "Real" komandą ir iškopė į Ispanijos taurės pusfinalį. Šarūnas Jasikevičius per 9 minutes taškų nepelnė (0/2 dvitaškiai), atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 3 kartus prasižengė.

Vasario 9 diena. Šarūno Jasikevičiaus klubas Ispanijos Karaliaus taurės pusfinalyje 80-69 nugalėjo aikštės šeimininkus Vitorijos "Caja Laboral" krepšininkus ir iškopė į finalą. Lietuvis per kiek daugiau nei 3 minutes krepšio neatakavo, 2 kartus suklydo, 1 kartą prasižengė ir surinko -3 naudingumo balus.

Vasario 10 diena. Barselonos klubas iškovojo pirmąjį sezono trofėjų. Katalonai Vitorijoje tapo šalies taurės laimėtojais. Finale X.Pascualio auklėtiniai 85-69 palaužė Valensijos "Valencia Basket" ekipą. Šarūnas Jasikevičius trenerio sprendimu aikštelėje nepasirodė.

Vasario 14 diena. Šarūnas Jasikevičius sugrįžęs į Tel Avivą sužaidė geriausias šio sezono Eurolygos rungtynes. Tuo tarpu Barselona 82-77 nugalėjo "Maccabi" ekipą. Lietuvis per 23 minutes pelnė 14 taškų (4/6 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį, perėmė 1 kamuolį, sykį suklydo, 2 kartus prasižengė, išprovokavo 2 varžovo pražangas ir surinko 16 naudingumo balų.

Vasario 17 diena. Katalonai pasiekė dramatišką pergalę Ispanijos čempionate. Barselonai pergalę 72-70 prieš Fuenlabrados "Mad-Croc" ekipą atnešė Antės Tomičiaus dvitaškis paskutinėmis rungtynių sekundėmis. Šarūnas Jasikevičius per beveik 14 minučių pelnė 6 taškus (1/1 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 1/2 baudos), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, atkovojo 2 kamuolius, 3 kartus prasižengė, išprovokavo 1 varžovo pražangą ir surinko 5 naudingumo balus.

Vasario 21 diena. "FC Barcelona Regal" Eurolygos Top 16 etapo antrąjį ratą pradėjo triuškinančia pergale 99-60 prieš Stambulo "Fenerbahce Ulker" krepšininkus. Šarūnas Jasikevičius per daugiau nei 12 minučių pelnė 6 taškus (2/3 dvitaškiai, 0/1 dvitaškiai, 2/2 baudos), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, 1 sykį suklydo, išprovokavo 1 varžovo pražangą ir surinko 9 naudingumo balus.

Vasario 24 diena. Barselona iškovojo 13-ąją pergalę iš eilės. Katalonai Ispanijos čempionate išvykoje 79-62 įveikė Mursijos "UCAM Murcia" ekipą. Šarūnas Jasikevičius per kiek daugiau nei 7 minutes pelnė 3 taškus (0/2 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai).

Vasario 28 diena. Šarūno Jasikevičiaus klubas Eurolygos Top 16 etape savo aikštėje 71-69 nugalėjo Maskvos srities "Khimki" ekipą ir atsirevanšavo už pralaimėjimą pirmajame rate. Lietuvis per beveik 9 minutes pelnė 4 taškus (2/4 dvitaškiai), 1 kartą prasižengė ir užsidirbo bloką.