[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Real |2001.06.21 ACB finalas G3| (VIDEO)

2013-10-16
2000-2001 metų Ispanijos čempionato trečiosios finalo serijos rungtynės. Šarūno Jasikevičiaus atstovaujama "FC Barcelona" komanda į Madridą atvyko pirmaudama serijoje iki trijų 2:0. Katalonams reikėjo vienintelės pergalės, kad susigrąžintu stipriausios šalies komandos vardą.

Sostinėje Aito Garcia Reneseso auklėtiniai dominavo visų rungtynių metu. Antroje rungtynių pusėje Barselonos persvara siekė 17 taškų (57-74). Karališkojo klubo nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir du legendiniai krepšininkai Aleksandras Djordjevičius ir Albertas Herrerosas pelnę po 15 taškų.

Katalonų laivą į priekį tempė Šarūnas Jasikevičius pelnęs 18 taškų ir Pau Gasolis -  22 taškai. Pastarasis  buvo pripažintas naudingiausiu finalo serijos žaidėju.

"FC Barcelona" krepšininkai po trečiosios pergalės finale 96-84, laimėjo seriją sausu rezultatu 3:0 ir po metų pertraukos vėl tapo stipriausia Ispanijos komanda.

Šarūnas Jasikevičius per beveik 27 minutes pelnė 18 taškų (1/5 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 4/7 baudos), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, 4 kartus prasižengė, išprovokavo 6 varžovų pražangas ir surinko 13 naudingumo balų.