[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Skipper |2002.12.11| (VIDEO)

2014-10-11
2002/2003 metų Eurolygos reguliarusis sezonas. Šarūno Jasikevičiaus atstovaujama Barselonos ekipa antrąjį reguliariojo sezono ratą pradėjo rungtynėmis išvykoje prieš Bolonijos "Skipper" ekipą.

Pirmojoje akistatoje Katalonai sutriuškino savo varžovus, o Italijoje teko pripažinti J.Repešos auklėtinių pranašumą. Ispanai 70-82 pralaimėjo dvikovą ir patyrė antrąjį pralaimėjimą Eurolygoje.

Rungtynių pradžioje G.Galanda ir G.Fučka apsikeitė tolimais metimais (3-3). Įpusėjus kėliniui C.Delfino baudos metimais padidino "Skipper" ekipos persvarą 12-5. Po R.De La Fuentes ir D.Bodirogos tritaškių katalonų deficitas ištirpo iki minimumo 12-11. G.Galandos dvitaškis ir galingas C.Delfino dėjimas atitolino italus (16-11). Kėlinio pabaigoje šeimininkai įgijo 10 taškų persvarą (23-13). Kėliniui baigiantis Š.Jasikevičius pridėjo dvitaškį ir dvi baudas 23-17.

Antrojo kėlinio pradžioje G.Galanda paleido dvi išeilės tolimas bombas (33-24). Po dar dviejų C.Delfino taškų Bolonijos krepšininkų persvara vėl tapo dviženklė 35-25. Įpusėjus kėliniui J.C.Navarro penkiais taškais iš eilės nubraukė J.Repešos auklėtinių pranašumą per pusę (35-30). Po dar vieno tikslaus Navarro tritaškio komandas skyrė tik 2 taškai (35-33). Po pirmosios mačo dalies "Skipper" pirmavo 43-39.

Sužaidus 2 minutes trečiajame kėlinyje P.Fermelingas perėmęs kamuolį baigė ataką dėjimu ir sumažino deficitą iki 2 taškų (45-43). G.Galandos ir G.Pozzecco pastangomis šeimininkai vėl įgijo dviženklę persvarą (57-45). Po trijų kėlinių italai pirmavo 68-58.

Ketvirtajame kėlinyje Katalonai pakilo į lemiamą kovą. Įpusėjus kėliniui po R.De La Fuentes tritaškio "Skipper" persvara ištirpo iki trijų taškų (71-68). Tačiau G.Galandos ir G.Basiles tolimi metimai paskandino Barselonos krepšininkus. S.Pesičiaus auklėtiniai 70-82 pralaimėjo rungtynes ir patyrė antrąjį pralaimėjimą Eurolygoje.

Šarūnas Jasikevičius per 26 minutes pelnė 7 taškus 1/2 dvitaškiai, 1/9 tritaškiai, 2/2 baudos), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo, 2 kartus prasižengė, bei išprovokavo 1 varžovo pražangą.