[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Žalgiris |2014.02.05| (VIDEO)

2014-11-30
2003-2004 metų Eurolygos reguliarusis sezonas. Šarūno Jasikevičiaus atstovaujama Tel Avivo "Maccabi" ekipa 12-ojo turo rungtynėse susitiko su svečiais iš Lietuvos - Kauno "Žalgiriu".

Pirmąją tarpusavio dvikovą Kaune vos 4 taškų persvara 91-87 laimėjo Tel Avivo krepšininkai. Atsakomojoje kovoje "Maccabi" ekipa pirmavo visų rungtynių metu, o trečiajame kėlinyje persvara siekė net 21 tašką.

Kauniečių spurtas lemiamame ketvirtyje įnešė intrigos, tačiau pergalę 92-83 šventė Tel Avivo "Maccabi" klubas.

Rungtynės prasidėjo efektingu M.Bastono dėjimu, vėliau 5 taškus iš eilės pridėjo Š.Jasikevičius (7-2). Baigiant įpusėti kėliniui A.Bagatskis tolimu šūviu išlygino rezultatą (11-11). M.Bastono pastangomis žydai vėl atitrūko, o po A.Parkerio dvitaškio komandas skyrė dviženklis taškų skaičius (21-11). Po pirmojo kėlinio šeimininkai pirmavo 27-17.

Antrąjį kėlynį Š.Jasikevičius pradėjo pakabindamas kamuolį virš lanko M.Bastonui, kuris pagavęs ore pelnė du taškus (29-17). Sužaidus 3 minutes "Maccabi" persvara siekė 16 taškų (36-20). Likus žaisti daugiau nei minutę M.Bastonas dėjimu padidino pranašumą iki 20 taškų (54-34). Kėliniui baigiantis Š.Jasikevičius realizavo dvi baudas, o Tel Avivo krepšininkai į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 56-43.

Po ilgosios pertraukos "Žalgiris" pradėjo mažinti deficitą (61-48), tačiau įpusėjus kėliniui Izraelio čempionai sugrąžino solidžią persvarą (67-48). Likus žaisti 3 minutes T.Buršteinas greita kontra ataka pelnė du taškus ir padidino "Maccabi" persvarą iki rekordinės 21 taško (71-50). Po trijų kėlinių šeimininkai pirmavo 79-58.

Lemiamą kėlinį "Žalgiris" pradėjo spurtu 0-8 (79-68). Likus žaisti 4 minutes A.Bagatskis tritaškiu  sumažino lietuvių deficitą iki 8 taškų, o T.Beardas baudos metimais iki 6 (81-75). Per likusį laiką "Maccabi" krepšinnkai atlaikė kauniečių spaudimą ir iškovojo pergalę 92-83.

Šarūnas Jasikevičius rungtyniavo tik pirmoje mačo dalyje ir per 14 minučių pelnė 7 taškus (1/2 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/2 baudos), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, 2 sykius suklydo, 1 kartą prasižengė, išprovokavo 1 varžovo pražangą, bei surinko 8 naudingumo balus.