[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Australia |2003.08.13| (VIDEO)

2015-08-01
Lietuvos rinktinė po pergalės Vilniuje prieš Australijos rinktinę persikėlė į Kauną antrąjai akistatai.

Antrasis mačas Kauno sporto halėje klostėsi kiek lengviau. Š.Jasikevičius efektingais perdavimais kėlė iš savo vietų susirinkusius aistruolius, o mūsų šalies komanda 88-72 antrą kartą įveikė australus.

Pirmieji taškus pelnė Australijos krepšininkai po M.Nielseno dvitaškio (0-2), lietuviams pirmuosius taškus pelnė E.Žukauskas dėjimu (2-4). M.Žukauskas tolimu metimu sumažino deficitą iki minimumo (5-6), vėliau G.Gustas tritaškiu persvėrė rezultatą (10-8). Įpusėjus kėliniui P.Rogersas dvitaškiu su bauda išlygino rezultatą (14-14). Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 26-26.

Antrajame kėlinyje pirmą kartą aikštėje pasirodė Šarūnas Jasikevičius. Po tolimo M.Nielseno metimo australai atsidūrė priekyje (26-29). Efektingas Š.Jasikevičiaus perdavimas ir E.Žukausko dėjimas išvedė lietuvius į priekį (31-29). Po dviejų taiklių Š.Jasikevičiaus baudos metimų persvara išaugo iki 40-31. Po pirmosios mačo pusės lietuviai pirmavo 50-42.

Trečiasis kėlinys prasidėjo australų taškais (50-44). E.Žukauskas dėjimu susigrąžino Lietuvai dviženklę persvarą (54-44). Po trijų kėlinių A.Sireikos auklėtiniai pirmavo 71-60.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje abi ekipos apsikeitė netaikliais metimais. E.Žukauskas pataisęs netaiklų S.Štombergo metimą sugrąžino lietuviams 10 taškų persvarą (73-63). Vėliau tritaškį pridėjo Š.Jasikevičius (76-63). Po gražaus Š.Jasikevičiaus perdavimo ir A.Macijausko taškų persvara išaugo iki 19 taškų (85-66). Lietuviai užtikrintai antrą kartą 88-72 nugalėjo Australijos krepšininkus.

Šarūnas Jasikevičius prie pergalės pridėjo 6 taškus.