[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Muller |2000.11.01| (VIDEO)

2017-03-29
2000/2001-ųjų metų Eurolygos reguliariojo sezono trečiojo turo rungtynės Italijoje. Šarūno Jasikevičiaus atstovaujama "FC Barcelona" išvykoje susitiko su Veronos "Muller" ekipa.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo katalonai, kurie vertėsi be savo jaunojo talento Pau Gasolio. Ispanus į priekį vedė Š.Jasikevičius, kuris iš viso pelnė net 31 tašką. Vis dėlto lietuvio indelio neužteko ir mačo pabaigoje Barseloną 90:94 paskandino individualus H.Williamso šou.

Šios rungtynės Š.Jasikevičiui buvo trečiosios rezultatyviausios Eurolygos karjeroje. Daugiau taškų lietuvis įmetė tik rungtyniaudamas "Maccabi" gretose 37 ir 34 taškai.

Rungtynės prasidėjo R.Seikaly dvitaškiu (0:2), varžovai atsakė C.Albano dvitaškiu su bauda (3:2). Netrukus savo taškų sąskaitą tolimu metimu atidarė Š.Jasikevičius (3:5), vėliau lietuvis reidu į baudos aikštelę pridėjo dar du taškus (3:7). Italų gretose ir toliau taškus rinko C.Albano (5:7). Sužaidus 4 minutes Š.Jasikevičius pataikė savo antrąjį tritaškį (5:10), o kitos atakos metu po tikslaus perdavimo R. De La Fuente įsmeigė tolimą šūvį (5-13). Įpusėjus kėliniui E.Rentzizias atstatė Barselonos persvarą iki 8 taškų (10:18), po J.C.Navarro dvitaškio katalonų pranašumas pirmą kartą pasiekė dviženklę ribą (10:20). Šeimininkai iškart atsakė dviem tiksliomis atakomis ir sumažino deficitą perpus (15:20). Likus žaisti 3 minutes R.Seikaly sudrebino "Muller" krepšį galingu dėjimu (15:22). Po minutės C.Schmidtas pelnė 5 taškus iš eilės (20:22). Kėliniui artėjant į pabaigą Š.Jasikevičius baudos metais pelnė savo 10-ąjį tašką (20:24). Po pirmojo ketvirtčio 31:24 pirmavo "FC Barcelona".

Antrojo kėlinio pradžioje R.Duenesas pelnė 4 taškus iš eilės ir sugrąžino katalonams dviženklę persvarą (24:35). Sužaidus 4 minutes C.Albano pelnė taškus iš po krepšio (29:37), Š.Jasikevičius atsakė dvitaškiu iš vidutinio nuotolio (29:39). Įpusėjus kėliniui M.Conlonas ir R.Seikaly apsikeitė taikliais dvitaškiais (31:41). Likus žaisti 3 minutes L.Bullock'as pelnė du taškus su pražanga (35:41), kitos atakos metu amerikietis taikliai atakavo iš toli (38:43). Katalonai atsakė R.Dueneso dvitaškiu, bei Š.Jasikevičiaus tritaškiu (38:48), bei atstatė dviženklę persvarą. Kėlinio pabaigoje H.Williamsas savo reidais į baudos aikštelę sumažino Veronos deficitą iki 6 taškų (42:48). Pirmąją rungtynių pusę dviem taškais baigė R.Seikaly 52:44.

R.Seikaly baudos metimais atidarė ir antrąją rungtynių pusę (44:54). Sužaidus 2 minutes H.Williamsas tolimu metimu sumažino "Muller" atsilikimą iki 7 taškų (49:56). Vėliau sekė Veronos krepšininkų spurtas 8:0 (57:58) prie kurio daugiausiai prisidėjo L.Bullock'as pelnęs 6 taškus. Po dar vieno L.Bullock'o tritaškio "Muller" ekipa pirmą kartą išsiveržė į priekį (60:58). Š.Jasikevičius atsakė taip pat tolimu metimu ir sugrąžino minimalią persvarą Barselonai (60:61). Likus žaisti 4 minutes R.Seikaly pelnė du taškus, o J.C.Navarro pridėjo tritaškį (60:66). Š.Jasikevičiaus pastangomis katalonai susigrąžino 9 taškų persvarą (64:73). Kėlinio pabaigoje abiejų komandų lyderiai L.Bullock'as ir Š.Jasikevičius apsikeitė taikliais metimais 75:67.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo M.Conlono dvitaškiu ir H.Williamso tritaškiu (72:75). Po dar vienos tikslios Veronos krepšininkų atakos koamndas skyrė tik 1 taškas (74:75). Katalonų taškų badą nutraukė R.Dueneso dėjimas po tikslaus Š.Jasikevičiaus perdavimo (74:77). Sužaidus 4 minutes M.Conlono taškais iš po krepšio išvedė "Muller" ekipą į priekį (78:77). Įpusėjus kėliniui R. De La Fuente sugrąžino pranašumą katalonams (80:81). Likus žaisti 3 minutes H.Williamsas pelnė 5 taškus iš eilės ir persvėrė rezultatą Veronos naudai (85:83). Šeimininkų gretose ir toliau siautėjo H.Williamsas likus žaisti pusantros minutės dvitaškiu padidino italų persvarą iki 4 taškų (87:83). Š.Jasikevičius baudų metimais sumažino deficitą perpus (87:85). Likus žaisti 01:10 sek. H.Williamsas pelnė du taškus, o Š.Jasikevičius atsakė tolimu metimu (89:88). Tačiau H.Williamsas toliau skandino Barseloną savo tritaškiais (92:88). Likus žaisti 39 sek. R.Seikaly pelnė du taškus su pražanga, tačiau prametė baudos metimą (92:90). Likus žaisti 12 sek. katalonai metimo metu prasižengė prieš H.Williamsą, kuris realizavo abi baudas. Per likusį laiką svečiai nesugebėjo surengti rezultatyvios atakos, bei 90:94 patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės.

Šarūnas Jasikevičius per 33 minutes pelnė 31 tašką (5/8 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai, 6/6 baudos), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius, po 1 sykį perėmė kamuolį, bei suklydo, išprovokavo ir prasižengė po 3 kartus, bei surinko 36 naudingumo balus.