Š.Jasikevičius: "Buvo įspūdingas skaičius psichologinių klaidų" (VIDEO)

2017-03-31

Kaunas atsisveikino su Eurolyga - "Žalgirio" pralaimėjimas nublanksta prieš viso sezono nuopelnus

Kaunas atsisveikino su šio sezono Eurolygos kovomis. Žalgiriečiai paskutinėse namų rungtynėse po dramatiškos kovos 84:88 nusileido Milano "EA7 Emporio Armani" komandai.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai galutinį tašką stipriausioje Europos lygoje padės kitą savaitę Vitorijoje kuomet susitiks su "Baskonia" ekipa.

Kauno "Žalgiris": Kevinas Pangosas 16, Lukas Lekavičius 15, Paulius Jankūnas 12, Brock'as Motumas 11, Artūras Milaknis 10, Robertas Javtokas 8, Augusto Lima ir Edgaras Ulanovas 4, Leo Westermann'as ir Renaldas Seibutis 2 taškai;

Milano "EA7 Emporio Armani": Jamelis McLean'as ir Andrea Cinciarini 17, Ricky Hickman'as 16, Awudu Abass'as 13, Davide Pascolo 12, Milanas Mačvanas 7, Miroslavas Raduljica 6 taškai;

Š.Jasikevičius: "Eisime 100% laimėti rungtynes" (VIDEO)

2017-03-30

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Muller |2000.11.01| (VIDEO)

2017-03-29
2000/2001-ųjų metų Eurolygos reguliariojo sezono trečiojo turo rungtynės Italijoje. Šarūno Jasikevičiaus atstovaujama "FC Barcelona" išvykoje susitiko su Veronos "Muller" ekipa.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo katalonai, kurie vertėsi be savo jaunojo talento Pau Gasolio. Ispanus į priekį vedė Š.Jasikevičius, kuris iš viso pelnė net 31 tašką. Vis dėlto lietuvio indelio neužteko ir mačo pabaigoje Barseloną 90:94 paskandino individualus H.Williamso šou.

Šios rungtynės Š.Jasikevičiui buvo trečiosios rezultatyviausios Eurolygos karjeroje. Daugiau taškų lietuvis įmetė tik rungtyniaudamas "Maccabi" gretose 37 ir 34 taškai.

Rungtynės prasidėjo R.Seikaly dvitaškiu (0:2), varžovai atsakė C.Albano dvitaškiu su bauda (3:2). Netrukus savo taškų sąskaitą tolimu metimu atidarė Š.Jasikevičius (3:5), vėliau lietuvis reidu į baudos aikštelę pridėjo dar du taškus (3:7). Italų gretose ir toliau taškus rinko C.Albano (5:7). Sužaidus 4 minutes Š.Jasikevičius pataikė savo antrąjį tritaškį (5:10), o kitos atakos metu po tikslaus perdavimo R. De La Fuente įsmeigė tolimą šūvį (5-13). Įpusėjus kėliniui E.Rentzizias atstatė Barselonos persvarą iki 8 taškų (10:18), po J.C.Navarro dvitaškio katalonų pranašumas pirmą kartą pasiekė dviženklę ribą (10:20). Šeimininkai iškart atsakė dviem tiksliomis atakomis ir sumažino deficitą perpus (15:20). Likus žaisti 3 minutes R.Seikaly sudrebino "Muller" krepšį galingu dėjimu (15:22). Po minutės C.Schmidtas pelnė 5 taškus iš eilės (20:22). Kėliniui artėjant į pabaigą Š.Jasikevičius baudos metais pelnė savo 10-ąjį tašką (20:24). Po pirmojo ketvirtčio 31:24 pirmavo "FC Barcelona".

Antrojo kėlinio pradžioje R.Duenesas pelnė 4 taškus iš eilės ir sugrąžino katalonams dviženklę persvarą (24:35). Sužaidus 4 minutes C.Albano pelnė taškus iš po krepšio (29:37), Š.Jasikevičius atsakė dvitaškiu iš vidutinio nuotolio (29:39). Įpusėjus kėliniui M.Conlonas ir R.Seikaly apsikeitė taikliais dvitaškiais (31:41). Likus žaisti 3 minutes L.Bullock'as pelnė du taškus su pražanga (35:41), kitos atakos metu amerikietis taikliai atakavo iš toli (38:43). Katalonai atsakė R.Dueneso dvitaškiu, bei Š.Jasikevičiaus tritaškiu (38:48), bei atstatė dviženklę persvarą. Kėlinio pabaigoje H.Williamsas savo reidais į baudos aikštelę sumažino Veronos deficitą iki 6 taškų (42:48). Pirmąją rungtynių pusę dviem taškais baigė R.Seikaly 52:44.

R.Seikaly baudos metimais atidarė ir antrąją rungtynių pusę (44:54). Sužaidus 2 minutes H.Williamsas tolimu metimu sumažino "Muller" atsilikimą iki 7 taškų (49:56). Vėliau sekė Veronos krepšininkų spurtas 8:0 (57:58) prie kurio daugiausiai prisidėjo L.Bullock'as pelnęs 6 taškus. Po dar vieno L.Bullock'o tritaškio "Muller" ekipa pirmą kartą išsiveržė į priekį (60:58). Š.Jasikevičius atsakė taip pat tolimu metimu ir sugrąžino minimalią persvarą Barselonai (60:61). Likus žaisti 4 minutes R.Seikaly pelnė du taškus, o J.C.Navarro pridėjo tritaškį (60:66). Š.Jasikevičiaus pastangomis katalonai susigrąžino 9 taškų persvarą (64:73). Kėlinio pabaigoje abiejų komandų lyderiai L.Bullock'as ir Š.Jasikevičius apsikeitė taikliais metimais 75:67.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo M.Conlono dvitaškiu ir H.Williamso tritaškiu (72:75). Po dar vienos tikslios Veronos krepšininkų atakos koamndas skyrė tik 1 taškas (74:75). Katalonų taškų badą nutraukė R.Dueneso dėjimas po tikslaus Š.Jasikevičiaus perdavimo (74:77). Sužaidus 4 minutes M.Conlono taškais iš po krepšio išvedė "Muller" ekipą į priekį (78:77). Įpusėjus kėliniui R. De La Fuente sugrąžino pranašumą katalonams (80:81). Likus žaisti 3 minutes H.Williamsas pelnė 5 taškus iš eilės ir persvėrė rezultatą Veronos naudai (85:83). Šeimininkų gretose ir toliau siautėjo H.Williamsas likus žaisti pusantros minutės dvitaškiu padidino italų persvarą iki 4 taškų (87:83). Š.Jasikevičius baudų metimais sumažino deficitą perpus (87:85). Likus žaisti 01:10 sek. H.Williamsas pelnė du taškus, o Š.Jasikevičius atsakė tolimu metimu (89:88). Tačiau H.Williamsas toliau skandino Barseloną savo tritaškiais (92:88). Likus žaisti 39 sek. R.Seikaly pelnė du taškus su pražanga, tačiau prametė baudos metimą (92:90). Likus žaisti 12 sek. katalonai metimo metu prasižengė prieš H.Williamsą, kuris realizavo abi baudas. Per likusį laiką svečiai nesugebėjo surengti rezultatyvios atakos, bei 90:94 patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės.

Šarūnas Jasikevičius per 33 minutes pelnė 31 tašką (5/8 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai, 6/6 baudos), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius, po 1 sykį perėmė kamuolį, bei suklydo, išprovokavo ir prasižengė po 3 kartus, bei surinko 36 naudingumo balus.

Š.Jasikevičius: "Praėjusi savaitė buvo labai įtempta" (VIDEO)

2017-03-27

Sunkiai įsibėgėjęs "Žalgiris" susitvarkė su alytiškiais

Kauno "Žalgirio" krepšininkai pasiekė 25-ąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai blankiai pradėjo rungtynes Alytuje, tačiau antrajame ketvirtyje perėmė iniciatyvą ir rezultatu 79:64 iškovojo pergalę prieš "Dzūkijos" ekipą.

Šį penktadienį žalgiriečiais sužais paskutiniąsias Eurolygos rungtynes namuose. Kauniečiais savo aikštėje priims Milano "EA7 Emporio Armani" klubą.

Alytaus "Dzūkija": Karolis Guščikas 15, Paulius Morkeliūnas 12, Jamesas Gavinas 9, Gediminas Navickas 8, Julius Kazakauskas ir Anatoly'us Kashirovas 7, Paulius Danisevičius 4 taškai;

Kauno "Žalgiris": Lukas Lekavičius 13, Kevinas Pangosas 12, Robertas Javtokas 9, Paulius Jankūnas ir Brock'as Motumas 8, Leo Westermann'as, Renaldas Seibutis ir Artūras Milaknis 6, Isaiaha Hartensteinas 5, Edgaras Ulanovas, Paulius Valinskas ir Augusto Lima 2 taškai;

"Maccabi" - "Žalgiris" |2017.03.23| (FOTO-20)

2017-03-24

Š.Jasikevičius: "Ir be aštuntuko sezonas fantastiškas" (VIDEO)

šaltinis: zalgiris.lt

"Žalgiris" šventė pergalę Tel Avive, tačiau atkrintamųjų viltis dužo

2017-03-23
Kauno "Žalgiris" nepaisant pergalės Tel Avive prarado visus šansus patekti į kitą Eurolygos etapą.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai ketvirtadienio vakarą 93:77 patiesė "Maccabi" krepšininkus, bei pasiekė 13-ąją pergalę.

Kauniečių viltis prasibrauti į atkrintamąsias varžybas galutinai sužlugdė "Anadolu Efes" pergalė Stambulo derbyje prieš "Fenerbahce" klubą.

Žalgiriečiams Eurolygoje liko sužaisti dvi rungtynes. Namuose prieš Milano "EA7 Emporio Armani", o sezoną užbaigs Vitorijoje prieš "Baskonia" ekipą.

Tel Avivo "Maccabi": Victoras Ruddas 16, Sylvenas Landesbergas 11, Diamonas Simpsonas ir Devinas Smithas 10, Joe Alexanderis 9, Galis Mekelis ir Guy'us Pnini 8, Coltonas Iversonas 5 taškai;

Kauno "Žalgiris": Edgaras Ulanovas 20, Kevinas Pangosas 15, Antanas Kavaliauskas 14, Paulius Jankūnas 12, Brock'as Motumas 10, Artūras Milaknis 6, Renaldas Seibutis 5, Leo Westermann'as ir Lukas Lekavičius 4,  Isaiah'a Hartensteinas 3 taškai;

Šaras Tel Avive |2017.03.22| (FOTO-2)

Š.Jasikevičius: "It's not a miracle - they have to win still and we have to win" (VIDEO)

Š.Jasikevičius: "Stengsimės laimėti ir kausimės iki paskutinės akimirkos"

2017-03-22
Į Tel Avivą sugrįžęs Šarūnas Jasikevičius nepraranda vilties išvesti Kauno "Žalgirį" į kitą Eurolygos etapą. Tačiau dabar viskas priklauso ne tik nuo pačių kauniečių, bet reikia tikėtis ir varžovų malonės.

Žalgiriečiams per likusius tris mačus reikia iškovoti visas pergales ir laukti "Anadolu Efes" ir "Darussafaka Dogus" nesėkmių.

Prieš būsimą ketvirtadienio dvikovą su gerai pažįstama "Maccabi" ekipa Š.Jasikevičius užsiminė apie gerėjantį varžovų žaidimą, tačiau patikino, kad kovos iki pat pabaigos:

"Maccabi" dabar yra pakilime. Jie iškovojo puikią pergalę prieš "Fenerbahce". Gerai pažįstu "Maccabi" sirgalius, kurie sukuria neįtikėtiną palaikymą savo komandai. Mes stengsimės laimėti rungtynes ir kausimės iki paskutinės akimirkos" - kalbėjo Š.Jasikevičius.

"Žalgiris" - "Anadolu Efes" |2017.03.21| (FOTO-24)

Š.Jasikevičius: "Nebūtų utopija, jei varžovai pralaimėtų tris sykius, o mes laimėtume" (VIDEO)

2017-03-21

Pralaimėjimas turkams "Žalgirį" pastatė į keblią situaciją

Kauno "Žalgiris" pralaimėjęs turkams susikomplikavo savo padėtį Eurolygoje.

Dėl patekimo į kitą etapą kovojantys žalgiriečiai antradienio vakarą 68:76 savo aikštėje turėjo pripažinti Stambulo "Anadolu Efes" pranašumą.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai į kitą etapą patektų tik laimėję likusias tris rungtynes ir tikėtis, kad "Anadolu Efes" ir "Darussafaka Dogus" visus sykius suklups.

Šį ketvirtadienį kauniečiai Tel Avive susitiks su "Maccabi" krepšininkais.

Kauno "Žalgiris": Lukas Lekavičius 11, Edgaras Ulanovas 10, Paulius Jankūnas ir Artūras Milaknis 9, Leo Westermann'as 8, Antanas Kavaliauskas 6, Brock'as Motumas 5, Augusto Lima 4, Kevinas Pangosas 3, Robertas Javtokas 2, Renaldas Seibutis 1 taškai;

Stambulo "Anadolu Efes": Jaysonas Grangeris 25, Derrickas Brownas 13, Brandonas Paulas 12, Bryantas Dunstonas 10, Tyleris Honeycutt'as ir Dogusas Balbay'us 5, Cedi Osmanas 4, DeShaunas Thomasas 2 taškai;

Š.Jasikevičius: "Svarbiausia aikštelėje palikti visą širdį" (VIDEO)

2017-03-20

Š.Jasikevičius: "Mes ir tikėjomės tokių rungtynių" (VIDEO)

Prieš lemiamas Eurolygos kovas sudėtinga "Žalgirio" pergalė Utenoje

2017-03-19
Kauno "Žalgirio" krepšininkai pasiekė dramatišką pergalę Lietuvos krepšinio lygos rungtynėse.

Šarūno Jasikevičiaus treniruojami šalies čempionai išvykoje 73:71 palaužė Utenos "Juventus" komandą.

Kitą savaitę žalgiriečių laukia svarbiausios šio sezono Eurolygos kovos. Antradienį kauniečiai savo aikštėje susitiks su Stambulo "Anadolu Efes", o ketvirtadienį Tel Avive priims "Maccabi" iššūkį.

Utenos "Juventus": Gytis Sirutavičius ir Jamaras Diggsas 18, Dovis Bičkauskis 13, Valdas Vasylius 7, Ovidijus Galdikas 6, Vaidas Čepukaitis ir Aaronas Bestas 3, Vytautas Šulskis 2, Dainius Šalenga 1 taškas;

Kauno "Žalgiris": Lukas Lekavičius 15, Edgaras Ulanovas 12, Leo Westermann'as 10, Kevinas Pangosas ir Antanas Kavaliauskas 7, Artūras Milaknis 6, Robertas Javtokas 5, Paulius Valinskas, Paulius Jankūnas ir Brock'as Motumas 3, Renaldas Seibutis 2 taškai;

"Unics" - "Žalgiris" |2017.03.17| (FOTO-7)

2017-03-18

Jasikevičius: "Kazanėje niekas nelaimėjo lengvai" (VIDEO)

šaltinis: basketnews.lt

"Žalgiris" pasiekė svarbią pergalę Kazanėje

2017-03-17
Kauno "Žalgiris" pasiekė ypatingai svarbią pergalę Eurolygoje.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai besivaikantys geriausiųjų aštuntuko penktadienio vakarą Kazanėje 82-80 nugalėjo "Unics" krepšininkus.

Kauniečiai su 12 pergalių ir 14 pralaimėjimų rikiuojasi 10-oje turnyrinės lentelės vietoje. Kitą savaitę Lietuvos čempionai namuose priims Stambulo "Anadolu Efes" komandą.

Kazanės "Unics": Keith'as Langfordas 27, Artsiomas Parakhouskis 15, Quino Colomas 14, Latavious Williamsas 12, Marko Baničius 6, Pavelas Antipovas ir Eugenijus Voronovas 3 taškai;

Kauno "Žalgiris": Paulius Jankūnas 21, Leo Westermann'as 12, Lukas Lekavičius, Brock'as Motumas ir Antanas Kavaliauskas 10, Augusto Lima 9, Renaldas Seibutis 4, Paulius Valinskas, Artūras Milaknis ir Edgaras Ulanovas 2 taškai;

"Žalgirio" treniruotė |2017.03.15| (FOTO-4)

2017-03-15

Š.Jasikevičius: "Unics" - komanda, kuri turi tik patyrusius žaidėjus" (VIDEO)

Š. Jasikevičius: "Trečiajame kėlinyje paleidome kontrolę" (VIDEO)

2017-03-13

"Žalgiris" išsivežė pergalę iš Prienų

2017-03-12
Kauno "Žalgirio" krepšininkai po pralaimėjimo praėjusią savaitę vėl šventė pergalę Lietuvos krepšinio lygoje.

Šarūno Jasikevičiaus treniruojami šalies čempionai išvykoje 81-70 įveikė Prienų-Birštono "Vytautą".

Kitą savaitę žalgiriečių laukia dvi išvykos rungtynės. Penktadienį Eurolygos mačas Kazanėje prieš "Unics", o sekmadienį susitikimas su Utenos "Juventus".

Prienų-Birštono "Vytautas": Regimantas Miniotas 20, Vytenis Lipkevičius 13, Darius Gvezdauskas 10, Martynas Linkevičius ir Tadas Klimavičius 8, Tomas Delininkaitis 5, Vytenis Čižauskas 4, Artūras Valeika 2 taškai;

Kauno "Žalgiris": Edgaras Ulanovas 15, Renaldas Seibutis ir Paulius Jankūnas 12, Leo Westermann'as 10, Augusto Lima 8, Artūras Milaknis 6, Kevinas Pangosas, Lukas Lekavičius, Brock'as Motumas ir Antanas Kavaliauskas 4, Isaiah Hartensteinas 2 taškai;

The Era of Šaras: this is not the end... (VIDEO)

2017-03-11
SARUNAS13LT pristato filmą The Era of Šaras: this is not the end...

Galima sakyti, kad šis filmas buvo brandintas dešimtmetį. Žinoma, kuomet atsirado pirmieji video, tai minčių apie kažką panašaus net nebuvo.

Tačiau 2007-aisiais metais pradėjau galvoti, kad būtų šaunu sukurti filmą apie Šarūno Jasikevičiaus pasiekimus su Lietuvos rinktine. Jau tada žinojau, kad filmas vadinsis "Trispalvės keliu".

2012-aisiais metais Šarui baigus karjerą nacionalinėje rinktinėje ši idėja buvo įgyvendinta. Spalio 18-ąją po rungtynių Vilniuje tarp "Lietuvos ryto" ir "FC Barcelona Regal" DVD filmas buvo įteiktas Šarui.

Būtent po šios idėjos pradėjo kilti mintys, kad kažką panašaus norėčiau padaryti ir Šarui baigus krepšininko karjerą.

2015-ųjų rudenį pradėjau darbus tikėdamas, kad spėsiu viską baigti iki Š.Jasikevičiaus jubiliejaus. Deja..., bet pusmečio buvo per mažai, kad laiku spėčiau pabaigti. Teko viską atidėti dar metams.

2017-ųjų kovo 5-ąją pagaliau buvo viskas baigta. Po rungtynių "Žalgiris" - "Neptūnas" šis filmas buvo padovanotas Šarui.

The Era of Šaras: this is not the end... - tai dviejų valandų filmas apie visą Š.Jasikevičiaus klubinę karjerą.

Era, kurią daugiausiai lydėjo pergalės, titulai ir triumfas. Tačiau viskas turi savo pradžią ir pabaigą. Nuostabi Šaro kaip krepšininko era baigėsi, tačiau naujoji trenerio era tik prasideda!

Kauno „Žalgiris“ sveikina su Kovo 11-ąja! (VIDEO)

"Žalgiris" - "Panathinaikos" |2017.03.09| (FOTO-35)

Š.Jasikevičius: "Viena geriausių pergalių mano karjeroje" (VIDEO)

2017-03-09

"Žalgiris" namų tvirtovėje įveikė "Panathinaikos" klubą

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Kauno "Žalgirio" arenoje pasiekė dar vieną įspūdingą pergalę.

Lietuvos čempionai po tragiško rungtynių starto atsitiesė ir savo aikštėje 64-58 palaužė daugkartinius Eurolygos čempionus Atėnų "Panathinaikos" krepšininkus.

Žalgiriečiai su 11 pergalių ir 14 pralaimėjimų rikiuojasi 10-oje turnyrinės lentelės vietoje.

Kauno "Žalgiris": Leo Westermann'as 14, Artūras Milaknis 13, Paulius Jankūnas ir Brock'as Motumas 11, Kevinas Pangosas 6, Edgaras Ulanovas 5, Antanas Kavaliauskas 4 taškai;

Atėnų "Panathinaikos": Nikos Pappas 13, Chris'as Singletonas 11, Ioannis Bourousis 10, K.C. Riversas ir Jamesas Feldein'as 7, Demetris Nicholsas 4, Antonis Fotsis, Kenny Gabrielis ir Nickas Calathesas 2 taškai;

Susitikimas su PAO žaidėjais |2017.03.08| (FOTO-3)

Šaras susitinka su PAO komanda (VIDEO)

šaltinis: leoforos.gr

Š.Jasikevičius ir X.Pascualis |2017.03.08| (FOTO-1)

2017-03-08

Š.Jasikevičius: "X.Pascualis fantastinis treneris iš kurio daug išmokau" (VIDEO)

"Žalgiris" - "Neptūnas" |2017.03.05| (FOTO-14)

2017-03-07

"Žalgiris" - "Fenerbahce" |2017.03.02| (FOTO-20)

2017-03-06

Gimtadienio dovana (FOTO-1)

2017-03-05

Š.Jasikevičius: "Neparuošiau komandos psichologiškai ir fiziškai" (VIDEO)

Lietuvos čempionate pirmasis "Žalgirio" pralaimėjimas namuose

Kauno "Žalgiris" patyrė pirmąjį pralaimėjimą namuose Lietuvos krepšinio lygos rungtynėse.

Žalgiriečiai treniruojami Šarūno Jasikevičiaus 69-78 nusileido Klaipėdos "Neptūno" komandai.

Kauniečiai su 22 pergalėmis ir 3 pralaimėjimais rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

Kauno "Žalgiris": Artūras Milaknis 14, Edgaras Ulanovas 11, Augusto Lima 9, Kevinas Pangosas ir Brock'as Motumas 8, Lukas Lekavičius ir Paulius Jankūnas 7, Renaldas Seibutis 3, Antanas Kavaliauskas ir Isaiah Hartensteinas 1 taškas;

Klaipėdos "Neptūnas": Christopheris Loftonas 20, Danielis Ewingas 15, Jerai Grantas 12, Mindaugas Girdžiūnas 11, Mindaugas Kačinas ir Arnas Butkevičius 5, Martynas Mažeika ir Laurynas Beliauskas 3 taškai

Su gimtadieniu, Šarai!!!!

Sveikiname Šarūną Jasikevičių gimimo dienos proga!!! 😉

Š.Jasikevičius: "Mūsų mąstymas nebuvo tokio lygio, kad pateikti dar vieną siurprizą" (VIDEO)

2017-03-02

"Žalgiris" pripažino Eurolygos vicečempionų pranašumą

Kauno "Žalgirio" krepšininkams nepavyko įveikti Eurolygos vicečempionų barjero.

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujami Lietuvos čempionai savo aikštėje 67-76 turėjo pripažinti Željko Obradovičiaus auklėtinių Stambulo "Fenerbahce" klubo pranašumą.

Kauno "Žalgiris": Paulius Jankūnas 15, Kevinas Pangosas 11, Brock'as Motumas 10, Leo Westermann'as ir Augusto Lima 8, Lukas Lekavičius 7, Renaldas Seibutis 4, Artūras Milaknis ir Edgaras Ulanovas 2 taškai;

Stambulo "Fenerbahce": Ekpe Udoh'as 16, Melihas Mahmutoglu ir Bogdanas Bogdanovičius 14, Bobby Dixonas 12, Luigi Datome 6, Nikola Kaliničius 5, Pero Antičius, Jamesas Nunnally ir Anthony Bennettas 3 taškai;

Š.Jasikevičius: "Laimėti darosi vis sunkiau ir sunkiau, bet esame optimistai" (VIDEO)