Graikijoje 20 taškų deficitą panaikinę žalgiriečiai krito paskutinę pratęsimo sekundę

2018-01-26
Kauno "Žalgirio" krepšininkai po įspūdingo sugrįžimo į rungtynes ir pratęsimo vis dėlto pralaimėjo Graikijos čempionams paskutinę sekundę.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai antrajame kėlinyje turėjo 20 taškų deficitą (23:43), tačiau po ilgosios pertraukos atsitiesė ir turėjo šansą išplėšti pergalę. Vis dėlto K.Pangoso ataka buvo nesėkminga ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą (83:83).

Pratęsimo pradžioje A.White'o vedami žalgiriečiai turėjo 7 taškų persvarą (90:83). Graikai suaktyvinę gynybą greitai likvidavo lietuvių pranašumą ir įpusėjus pratęsimui jau buvo priekyje 91:90. Likus žaisti 4 sekundes K.Pangosas dvitaškiu išvedė "Žalgirį" į priekį (93:92), tačiau N.Calathesas reidu per visą aikštę baigė ataką taikliu metimu ir išplėšė pergalę 94:93 "Panathinaikos" komandai.

Šiose rungtynėse kauniečiai vertėsi be kapitono Paulaius Jankūno.

Kitą savaitę Lietuvos čempionai savo aikštėje priims Tel Avivo "Maccabi" krepšininkus.

Atėnų "Panathinaikos": Marcusas Denmonas, Lukas Lekavičius ir Nickas Calathesas 14, Jamesas Gistas 12, Ianas Vougioukas 11, KC Riversas 10, Chrisas Singletonas 8, Nikos Pappas 6, Konstantinos Mitoglou 3, Thanasis Antetounmpo 2 taškai;

Kauno "Žalgiris": Antanas Kavaliauskas 21, Aaronas White'as 17, Kevinas Pangosas 14, Axelis Toupane'as 12, Artūras Milaknis ir Edgaras Ulanovas 9, Vasilije Micičius 6, Brandonas Daviesas 3, Beno Udrihas 2 taškai;