Katalonai po pratęsimo išsivežė pergalę iš Kauno

2018-11-16
Kauno "Žalgirio" arenai dar teks palaukti pirmosios šio sezono Eurolygos pergalės.

Lietuvos čempionai penktadienio vakarą savo žiūrovų akivaizdoje po dramatiškos kovos pareikalavusios pratęsimo 85:88 nusileido Barselonos komandai.

Katalonai nuo pirmų rungtynių minučių diktavo savo ritmą ir neleido Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniams nė karto pirmauti.

Kauniečiai vienintelį sykį ketvirtojo kėlinio pabaigoje po A.White'o dviejų taškų išlygino rezultatą (76:76). Aikštės šeimininkai turėjo šansą išplėšti pergalę, bet B.Davieso metimas tikslo nepasiekė.

Pratęsime ispanai ir toliau kontroliavo rungtynes iškovodami 5-ąją pergalę iš eilės.

Kitą savaitę "Žalgirio" laukia dvigubas rusų išbandymas. Trečiadienį mačas Maskvoje prieš CSKA, o penktadienį į Kauną atvykstą Maskvos srities "Khimki" krepšininkai.

Kauno "Žalgiris": Aaronas White'as 21, Nate'as Woltersas 19, Brandonas Daviesas 12, Thomas Walkupas 9, Edgaras Ulanovas 7, Artūras Milaknis 5, Antanas Kavaliauskas 4, Derrickas Waltonas 3 taškai;

Barselonos "FC Barcelona Lassa": Kyle'as Kuricas 15, Ante Tomičius 14, Jaka Blažičius ir Thomas Heurtelis 11, Kevinas Pangosas 10, Chrisas Singletonas 8, Kevinas Seraphinas ir Adamas Hanga 7, Victoras Claveras 5 taškai;