Žalgiriečiai po ilgosios pertraukos sutriuškino lygos autsaiderius

2018-11-04
Kauno "Žalgirio" krepšininkai iškovojo 8-ąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 93:68 įveikė Šiaulių "Šiaulius", kurie lieka be pergalių šiame sezone.

Kauniečiai su šeimininkais du pirmuosius kėlinius žaidė lygiai (36:39), tačiau po ilgosios pertraukos šalies čempionai įrodė savo pranašumą prieš lygos autsaiderius.

Kitą savaitę "Žalgiris" žais Eurolygos rungtynes Podgoricoje, o artimiausias LKL mačas bus žaidžiamas kitą pirmadienį Alytuje.

Šiaulių "Šiauliai": Benas Griciūnas 12, Evaldas Šaulys 11, Arminas Urbutis ir Karolis Lukošiūnas 10, Kristupas Žemaitis 9, Cedrickas Bowenas ir Rokas Stankevičius 6, Ignas Vaitkus ir Antanas Udras 2 taškai;

Kauno "Žalgiris": Edgaras Ulanovas ir Aaronas White'as 12, Laurynas Birutis 11, Marius Grigonis 10, Antanas Kavaliauskas 9, Leo Westermannas 8, Brandonas Daviesas 7, Thomas Walkupas 5, Derrickas Waltonas ir Nate'as Woltersas 4, Paulius Jankūnas 2 taškai;