Kauniečiai antrą kartą patiesė "Panathinaikos" ir nutraukė pralaimėjimų seriją

2019-01-18
Kauno "Žalgirio" krepšininkai nutraukė 4 iš eilės pralaimėjimų seriją Eurolygoje ir antrą kartą šį sezoną įveikė "Panathinaikos" klubą.

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujami žalgiriečiai pilnoje "Žalgirio" arenoje 82:69 palaužė svečius iš Graikijos.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo Atėnų komanda, kuri spurtavo 9:0. Antrojo kėlinio viduryje kauniečius pirmą kartą į priekį išvedė D.Thompsono dėjimas (27:26).

Antroje mačo pusėje šeimininkai pagerino puolimą ir įgijo 9 taškų persvarą (46:37), vis dėlto trečiojo ketvirtčio pabaigoje komandas skyrė tik 1 taškas (52:51). Lemiamame kėlinyje rungtynių vadžias laikė "Žalgiris", kuris pabaigoje įgijo dviženklį pranašumą (71:61), kurį išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Kitą savaitę Lietuvos čempionų laukia išvyka į Milaną.

Kauno "Žalgiris": Aaronas White'as 15, Marius Grigonis 13, Brandonas Daviesas ir Nate'as Woltersas 10, Derrickas Waltonas ir Paulius Jankūnas 9, Edgaras Ulanovas 7, Thomas Walkupas 5, Deonas Thompsonas 4 taškai;

Atėnų "Panathinaikos": Deshaunas Thomasas 14, Nickas Calathesas ir Seanas Kilpatrickas 11, Jamesas Gistas 8, Konstantinos Mitoglou 7, Georgios Papagiannis ir Ioannis Papapetrou 4, Nikos Pappas ir Lukas Lekavičius 3, Mattas Lojeski ir Thanasis Antetokounmpo 2 taškai;