Kuzminsko metimai neleido "Žalgiriui" pasiekti pergalės Milane

2019-01-24
Kauno "Žalgirio" krepšininkams nepavyko išsivežti pergalės iš Milano.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 20-ojo turo rungtynėse Italijoje 80:70 turėjo pripažinti "AX Armani Exchange Olimpia" komandai.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie pirmojo kėlinio pabaigoje įgijo dviženklę persvarą (21:10). Antrajame ketvirtyje žalgiriečiai sumažino deficitą iki vienženklio skaičiaus ir stabilizavo situaciją (34:30).

Trečiajame kėlinyje ir toliau vyko apylygė kova, tačiau trapią persvarą išsaugojo Milano krepšininkai (52:50). Sužaidus 2 minutes ketvirtajame kėlinyje N.Woltersas tritaškiu pirmą kartą išvedė kauniečius į priekį (54:56). Varžovai tolimais Kuzminsko ir Bertanio tolimais metimais susigrąžino pranašumą (63:58), o vėliau nepaleido pergalės iš rankų.

Milano "AX Armani Exchange Olimpia": Mike'as Jamesas 20, Dairis Bertans ir Vladimiras Micovas 17, Mindaugas Kuzminskas 14, Artūras Gudaitis 6, Amedeo Della Valle, Jeffas Brooksas ir Alenas Omičius 2 taškai;

Kauno "Žalgiris": Nate'as Woltersas 17, Paulius Jankūnas 14, Brandonas Daviesas 13, Marius Grigonis 10, Artūras Milaknis ir Edgaras Ulanovas 5, Thomas Walkupas 4, Aaronas White'as 2 taškai;