Katalonijoje penktasis iš eilės "Žalgirio" pralaimėjimas išvykoje

2019-02-08
Kauno "Žalgirio" krepšininkai Katalonijoje patyrė penktąjį pralaimėjimą iš eilės Eurolygos išvykos rungtynėse.

Šarūno Jasikevičiaus sugrįžimas į Barseloną buvo pažymėtas Lietuvos čempionų pralaimėjimu 72:78.

Pirmoje rungtynių pusėje vyko atkakli kova taškas į tašką ir tik antrojo kėlinio pabaigoje katalonai įgijo kiek solidesnį 9 taškų pranašumą (45:46).

Trečiajame kėlinyje sužaidus 2 minutes K.Kurica tritaškiu padidino Barselonos persvarą iki dviženklio skaičiaus (48:38). Tačiau įpusėjus kėliniui komandas jau skyrė tik 1 taškas (54-53). Likus žaisti 3 minutes trečiajame kėlinyje A.Milaknis tolimu metimu išlygino rezultatą (56:56). Likus žaisti pusantros minutės A.White'as dviem taškais išvedė kauniečius į priekį (60:62).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje P.Oriola tritaškiu sugrąžino minimalią persvarą katalonams (63:62). Sužaidus kiek daugiau, nei 4 minutes Š.Jasikevičius buvo nubaustas technine pražanga (69:66).  Likus žaisti kiek daugiau, nei minute A.Hanga perėmęs kamuolį pelnė du taškus ir padidino šeimininkų persvarą iki 7 taškų (75:68). Barselona laimėjo rungtynes 78:72.

Artimiausią Eurolygos mačą kauniečiai žais po dviejų savaičių vasario 22-ąją, kuomet savo aikštėje priims Podgoricos "Buducnost" komandą.

Barselonos "FC Barcelona Lassa": Adamas Hanga 14, Kevinas Seraphinas 12, Ante Tomičius 11, Thomas Heurtelis ir Pierre Oriola 10, Chrisas Singletonas ir Kyle'as Kurica 6, Kevinas Pangosas 5, Jaka Blažičius ir Victoras Claveras 2 taškai;

Kauno "Žalgiris": Artūras Milaknis 17, Nate'as Woltersas 15, Aaronas White'as 10, Brandonas Daviesas ir Edgaras Ulanovas 8, Thomas Walkupas, Paulius Jankūnas ir Antanas Kavaliauskas 4, Marius Grigonis 2 taškai;