Vitorijoje itin skaudus žalgiriečių pralaimėjimas

2019-02-28
Dėl vietos Eurolygos atkrintamosiose kovojantis Kauno "Žalgiris" pralaimėjo labai svarbų mačą Vitorijoje.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 73:80 nusileido "Baskonia" komandai.

Kauniečiai su 9 pergalėmis ir 15 pralaimėjimų rikiuojasi 13-oje turnyrinės lentelės vietoje.

Kitą savaitę "Žalgiris" savo aikštėje priims svečius iš Gran Kanarijos.

Pirmajame kėlinyje "Baskonia" nuo pirmų minučių perėmė iniciatyvą į savo rankas ir nedidele persvara išlaikydavo pranašumą. Antrojo kėlinio pradžioje kauniečiai surengė spurtą 0:6 ir pirmą kartą išsiveržė į priekį (17:18). Įpusėjus kėliniui "Žalgiris" turėjo 4 taškų pranašumą (20:24), tačiau tada baskai surengė galingą spurtą 20:1 ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė solidų pranašumą (40:25).

Antroje mačo pusėje "Žalgiris" pradėjo mažinti deficitą ir sužaidus 4 minutes komandas skyrė 5 taškai (42:37), tačiau Vitorijos klubas greitai vėl atstatė dviženklį pranašumą (51:41). Po trijų kėlinių žalgiriečiai turėjo 7 taškų deficitą (59:52). Likus žaisti 2 minutes ketvirtajame kėlinyje komandas skyrė 6 taškai (73:67), tačiau pasivyti baskų kauniečiams nepavyko ir patyrė pralaimėjimą 73:80

Vitorijos "Baskonia": Luca Vildoza 16, Shavonas Shieldsas 14, Vincentas Poirieras ir Johannesas Voigtmannas 13, Marceliniho Huertas 11, Darrunas Hilliardas 5, Ilimane Diopas 4, Mattas Janningas 3, Patricio Garino 1 taškas;

Kauno "Žalgiris": Brandonas Daviesas 13, Deonas Thompsonas ir Marius Grigonis 11, Artūras Milaknis 10, Thomas Walkupas ir Edgaras Ulanovas 8, Leo Westermannas 5, Paulius Jankūnas 4, Aaronas White'as 3 taškai;