Dviženklį deficitą panaikinęs "Žalgiris" triumfavo Tel Avive

2019-03-20
Kauno "Žalgirio" krepšininkai išsaugojo viltis žengti į Eurolygos kitą etapą.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai gyvybiškai svarbiose rungtynėse Tel Avive po dramatiškos kovos 85:83 parklupdė "Maccabi" klubą.

Antrojo kėlinio pabaigoje Tel Avivo krepšininkai įgijo diženklę 10 taškų persvarą (37:27).  Trečiajame ketvirtyje aikštės šeiminkai ir toliau kontroliavo žaidimą ir sužaidus daugiau, nei 3 minutes turėjo 13 taškų persvarą (52:39). Tačiau tada sekė "Žalgirio" spurtas 13:0 ir rezultatas tapo lygus (52:52). Likus žaisti 2 minutes T.Walkupas dviem taškais išvedė kauniečius į priekį (53:54).

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui "Maccabi" ekipa vėl susikrovė solidesnį pranašumą (74:67). Likus žaisti kiek mažiau, nei 3 minutes B.Daviesas baudų metimais sumažino deficitą iki minimumo (77:76). Likus žaisti 2 minutes L.Westermannas perėmęs kamuolį pelnė du taškus ir išvedė "Žalgirį" į priekį (79:80). Vėliau "Maccabi" surengė tikslią ataką, o A.Milaknis atsakė tritaškiu (81:83).

Likus žaisti 11 sekundžių T.Walkupas baudos metimais padidino persvarą iki 4 taškų (81:85). S.Wilbekinas greitai pelnė 2 taškus (83:85), tačiau šeimininkai per likusias 4 sekundes nesugebėjo prasižengti ir "Žalgiris" šventė pergalę.

Lietuvos čempionai iškovoję 12-ąją pergalę pakilo į 10-ąją turnyrinės lentelės vietą.

Šį penktadienį žalgiriečiai rungtynėmis su lygos autsaideriais Stambulo "Darussafaka" sužais paskutinįjį Eurolygos reguliariojo sezono mačą "Žalgirio" arenoje.

Tel Avivo "Maccabi": Scottie Wilbekinas ir Tarikas Blackas 18, Yovelas Zoosmanas 10, Johnny O'Bryantas ir Angelo Caloiaro 9, Johnas Dibartolomeo 8, Jeremy Pargo 5, Michaelas Rollas 4, Alexas Tyusas 2 taškai;

Kauno "Žalgiris": Leo Westermannas 16, Thomas Walkupas 14, Brandonas Daviesas ir Marius Grigonis 12, Aaronas White'as 11, Artūras Milaknis 8, Edgaras Ulanovas 6, Deonas Thompsonas 4, Antanas Kavaliauskas 2 taškai;