Visiškas "Žalgirio" dominavimas nepaliko jokių vilčių Gran Kanarijos krepšininkams

2019-03-07
Kauno "Žalgirio" krepšininkai iškovojo triuškinančią pergalę Eurolygoje.

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujami žalgiriečiai savo aikštėje 98:64 nepaliko jokių vilnčių Gran Kanarijos "Herbalife" komandai.

Kauniečiai nuo pirmų rungtynių minučių dominavo ir nė karto neleido varžovams pirmauti. Po pirmojo kėlinio aikštės šeimininkai turėjo 15 taškų persvarą (25:10). Trečiojo kėlinio viduryje komandas jau skyrė 33 taškų deficitas (63:30). Ketvirtajame ketvirtyje pranašumas išaugo iki rekordinės 41 taško pranašumo (89:48).

Lietuvos čempionai su 10 pergalių rikiuojasi 12-oje turnyrinės lentelės vietoje. Kitą savaitę žalgiriečiai savo aikštėje susitiks su Miuncheno "FC Bayern" ekipa.

Kauno "Žalgiris": Edgaras Ulanovas 18, Thomas Walkupas 12, Deonas Thompsonas 11, Brandonas Daviesas ir Marius Grigonis 10, Leo Westermannas 9, Rokas Jokubaitisn 8, Artūras Milaknis ir Aaronas White'as 7, Erikas Venskus 4, Lukas Uleckas 2 taškai;

Gran Kanarijos "Herbalife": Marcusas Erikssonas 13, Jacobas Wiley 10, Clevinas Hannahas 9, Xavieras Rabaseda 7, Siim-Sander Vene 6, Oriolo Pauli 5, Cory Jeffersonas 4, Nikola Radicevičius ir Kimas Tillie 3, Ondrejus Balvinas ir DJ. Strowberry 2 taškai;