Klaipėdoje penktoji žalgiriečių pergalė vietiniame fronte

2019-10-13
Kauno "Žalgirio" komanda tęsia pergalių seriją Lietuvos krepšinio lygoje.

Šarūno Jasikevičiaus treniruojami šalies čempionai po ilgosios pertraukos 80:73 įveikė aikštės šeimininkus Klaipėdos "Neptūno" krepšininkus ir iškovojo penktąją pergalę.

Kauniečiai po pirmosios mačo pusės turėjo vieno taško deficitą (35:34), tačiau trečiajame kėlinyje žalgiriečiai visiškai dominavo ir laimėjo ketvirtį 29:13. Ketvirtajame kėlinyje uostamiesčio krepšininkai bandė kabintis, tačiau "Žalgiris" atsilaikė ir pasiekė penktąją pergalę.

Kitą savaitę Š.Jasikevičiaus laukia Eurolygos rungtynės prieš Madrido "Real", o savaitgalį išvyka į Vilnių.

Klaipėdos "Neptūnas": Deividas Gailius 14, Darrinas Dorsey 12, Andre Williamsonas ir Simas Galdikas 10, Gytis Masiulis 7, Džiugas Slavinskas 6, Tadas Sedekerskis ir Tomas Delininkaitis 4, Žygimantas Janavičius, Osvaldas Olisevičius ir Matas Jogėla 2 taškai;

Kauno "Žalgiris": Zachas LeDay'us 13, Marius Grigonis 11, Edgaras Ulanovas ir Alexas Perezas 8, Paulius Jankūnas ir Martinas Gebenas 7, Artūras Milaknis, Lukas Lekavičius ir Nigelis Hayesas 6, Rokas Jokubaitis ir Thomas Walkupas 4 taškai;