ŠARAS.vs.Olympiacos |2008.03.26|Greek Cup Final (8 PTS) (VIDEO)

ŠARAS.vs.Cibona |2005.03.24|EuroLeague Top16 (15 PTS) (VIDEO)

2020-03-24

ŠARAS.vs.Egaleo |2008.03.23|ESAKE (17 PTS) (VIDEO)

2020-03-23

Vasarą Barselonoje startuos tradicinė šeštoji Š.Jasikevičiaus krepšinio stovykla

2020-03-22
Barselonoje šeštus metus iš eilės bus vykdoma tradicinė Šarūno Jasikevičiaus vasaros krepšinio stovykla "Campus Playmaker VI".

Savaitę truksianti stovykla startuos liepos 12-ąją ir tęsis iki 18-osios dienos.

Kauno "Žalgirio" vyriausiasis treneris dalins pamokas ir patarimus 2002-2011-ųjų metų laikotarpyje gimusiems berniukams ir mergaitėms.

Kartu su Š.Jasikevičiumi stovykloje dirbs Gonzalo García de Vitoria ir specializuotas techninis personalas, kurie bus atsakingi už išsamų techniniams ir taktiniams įgūdžiams ugdyti gynėjo pozicijoje detalėms.

Kaip ir paskutinius keturis metus stovyklos dalyviai bus apgyvendinti "Montanyà" viešbutyje. Čia dalyviai gaus maitinimą, galimybę naudotis baseinu, sporto aikštelėmis, kamuolių šaudymo mašina. Treniruočių metu vyks įvairūs žaidimai, individualios ir komandinis varžybos, bei vaizdo įrašų analizė.

"Campus Playmaker" krepšinio stovykla, kuri orientuota į įžaidėjų gebėjimų tobulinimą vykdoma nuo 2015-ųjų metų kiekvieną vasarą Barselonoje.

Instagram: We Stay Home.!

2020-03-14

Nutraukiamas LKL čempionatas, nugalėtoju skelbiamas "Žalgiris"

2020-03-13
Penktadienį posėdžiavusi Lietuvos krepšinio lygos (LKL) valdyba priėmė sprendimą laikytis būtiniausių saugumo reikalavimų ir imtis visų atsargumo priemonių siekiant stabdyti COVID-19 viruso plitimą šalyje.
Pasaulinė sveikatos organizacija paskelbė pasaulinę naujojo koronaviruso pandemiją. LKL valdybos sprendimu, dėl nenugalimų jėgų (force majeure) aplinkybių 2019–2020 m. „Betsafe–LKL“ čempionatas nutraukiamas ir galutinė komandų rikiuotė skelbiama pagal rezultatus po 24-ojo pirmenybių reguliariojo sezono turo.
27-ojo čempionato nugalėtoju skelbiamas Kauno „Žalgiris“, vicečempionu – Vilniaus „Rytas“, trečiosios vietos laimėtoju – Panevėžio „Lietkabelis“.
LKL valdyba vienbalsiai priėmė sprendimą po sezono nevykdyti LKL nuostatų 13.2. punkto. Tai reiškia, kad paskutinę vietą čempionate užėmęs Kėdainių „Nevėžis“ nepraranda vietos dalyvauti kito sezono „Betsafe–LKL“ čempionate.
LKL tikisi sirgalių, sporto bendruomenės, klubų ir lygos partnerių supratimo ir palaikymo. Toks sprendimas neabejotinai turės ilgalaikių finansinių pasekmių tiek klubams, tiek lygai. Tačiau sveikata ir gyvybė yra pamatinės žmonių vertybės, todėl LKL bendruomenė priėmė sprendimą, kuris būtų saugiausias krepšininkams, personalui ir visuomenei.
LKL valdybą sudaro 12 narių: Paulius Motiejūnas (Kauno „Žalgiris“), Darius Gudelis (posėdyje jį pakeitė Rolandas Jarutis, Vilniaus „Rytas“), Sigitas Ambrazevičius (Klaipėdos „Neptūnas“), Alvydas Bieliauskas (Panevėžio „Lietkabelis“), Rimantas Endrijaitis (Pasvalio „Pieno žvaigždės“), Žydrūnas Urbonas (Utenos „Juventus“), Olegas Smirnovas (posėdyje pakeitė Adomas Kubilius, Prienų „CBet“), Tomas Pačėsas (posėdyje jį pakeitė Andrius Būdvytis, Alytaus „Sintek–Dzūkija“), Mindaugas Arlauskas (Kėdainių „Nevėžis“), Artūras Nacickas („Šiauliai“), Remigijus Milašius (LKL prezidentas) bei Romualdas Brazauskas (LKL generalinis direktorius).
Šaltinis: lkl.lt

Š.Jasikevičius: "Kol dar viskas mūsų rankose - vienintelis kelias laimėti" (VIDEO)

2020-03-12

Š.Jasikevičius: "Jokubaitis buvo fantastiškas" (VIDEO)

2020-03-08

Trijų rungtynių savaitę "Žalgiris" baigė pergale Utenoje

Kauno "Žalgirio" krepšininkai po skaudaus pralaimėjimo Sankt Peterburge į pergalių kelią grįžo Lietuvos krepšinio lygoje (LKL).

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 91:82 nugalėjo Utenos "Juventus" komandą ir įsirašė 22-ąją pergalę LKL.

Kauniečiai šalies pirmenybėse užtikrintai pirmauja ir artimiausius varžovus lenkia penkiomis pergalėmis.

Kitą savaitę "Žalgirio" laukia Eurolygos išvykos rungtynės Barselonoje, o vietiniame fronte savo aikštėje priims Klaipėdos "Neptūną".

Utenos "Juventus": Julius Jucikas 20, Vytautas Šulskis 15,  Bryantas Crawfordas ir Norbertas Giga 10, Gytis Radzevičius 8, Arnas Beručka 6, Darius Tarvydas ir Žygimantas Skučas 5, Shannonas Scottas 3 taškai;

Kauno "Žalgiris": Artūras Milaknis 20, Rokas Jokubaitis 19, Zachas LeDay'us 14, Martinas Gebenas, Lukas Lekavičius ir Nigelis Hayesas 8, Edgaras Ulanovas ir K.C. Riversas 6, Jock'as Landale'as 2 taškai;

Š.Jasikevičius: "Esu labai nusivylęs" (VIDEO)

2020-03-05

Šaltinis: zalgiris.lt

Puikiai Sankt Peterburge startavę žalgiriečiai patyrė pralaimėjimą po pratęsimo

Kauno "Žalgirio" krepšininkams nepavyko Šarūnui Jasikevičiui gimtadienio proga įteikti pergalės.

Lietuvos čempionai Sankt Peterburge po pratęsimo 75:76 antrą kartą šiame sezone turėjo pripažinti "Zenit" ekipos pranašumą.

Žalgiriečiai galingai pradėjo rungtynes ir jau po pirmojo kėlinio turėjo solidžią 15 taškų persvarą (12:27). Antrojo ketvirtčio pradžioje kauniečiai toliau kontroliavo rungtynes, tačiau baigiant įpusėti kėliniui "Zenit" perėmė iniciatyvą ir prieš ilgąją pertrauką sumažino deficitą iki 4 taškų (37:41).

Trečiajame kėlinyje vyko atkakli kova, tačiau "Žalgiris" kėlinio pabaigoje įgijo saugesnę 9 taškų persvarą (44:53).

Sužaidus daugiau, nei 3 minutes ketvirtajame kėlinyje po ilgos pertraukos priekyje atsidūrė šeimininkai (54:53). Įpusėjus kėliniui "Zenit" pranašumas išaugo iki 7 taškų (60:53). Likus žaisti 16 sekundžių T.Walkupas baudų metimais išlygino rezultatą (66:66). M.Ponitka grubiai suklydęs suteikė šansą pergalę iškovoti "Žalgiriui", tačiau K.C. Riverso tritaškis tikslo nepasiekė.

Pratęsime žalgiriečiai startavo 5:0, tačiau "Zenit" krepšininkai likus žaisti kiek daugiau nei minutę išlygino rezultatą (73:73). Likus žaisti minutę ir 7 sekundes "Žalgiris" buvo priekyje (74:75). Tačiau likus žaisti kiek daugiau nei 2 sekundes L.Lekavičius prasižengė prieš A.Albicy, o prancūzas realizavęs baudas išvedė rusus į priekį (76:75). K.C. Riversas turėjo dar vieną galimybę tritaškiu išplėšti pergalę, tačiau metimas skriejo pro šalį.

"Žalgiris" su 12 pergalių ir 16 pralaimėjimų žengia 11-oje vietoje. Kitą savaitę kauniečių laukia išvyka į Barseloną, o šį savaitgalį kauniečiai dar sužais rungtynes Utenoje.

Sankt Peterburgo "Zenit": Andrew Albicy 19, Coltonas Iversonas 14, Gustavo Ayonas 10, Matuešas Ponitka 8, Willas Thomasas ir Alexas Renfroe 7, Austinas Hollinsas 6, Andrejus Zubkovas 3, Timas Abromaitis 2 taškai;

Kauno "Žalgiris": Jock'as Landale'as 27, K.C. Riversas 14, Zachas LeDay'us 11, Thomas Walkupas 6, Edgaras Ulanovas 4, Artūras Milaknis 3, Lukas Lekavičius, Nigelis Hayesas, Paulius Jankūnas, Martinas Gebenas ir Rokas Jokubaitis 2 taškai;

Instagram: St Petersburg.!!!

Su gimtadieniu, Šarai!!!!!!!

Š.Jasikevičius: "Su X.Pascualio atėjimu "Zenit" tampa didžiule jėga" (VIDEO)

2020-03-04

"Žalgiris" - "Khimki" |2020.03.03| (FOTO-41)

Rungtynes kontroliavę žalgiriečiai išrašė pralaimėjimą R.Kurtinaičio komandai

2020-03-03
Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai pranoko Rimo Kurtinaičio kariauną ir įsirašė trečiąją pergalę paeiliui Eurolygoje.

Visų rungtynių metų pirmavę Kauno "Žalgirio" krepšininkai 96:85 savo aikštėje įveikė Maskvos srities "Khimki" ekipą.

Kauniečiai po 12-tos iškovotos pergalės pakilo į 8-ąją turnyrinės lentelės vietą.

Jau šį ketvirtadienį šalies čempionų laukia antrosios dvigubos savaitės rungtynės Sankt Peterburge prieš "Zenit".

Kauno "Žalgiris": Zachas LeDay'us 23, K.C. Riversas 15, Lukas Lekavičius 14, Artūras Milaknis 12, Edgaras Ulanovas 10, Nigelis Hayesas 8, Jock'as Landale'as 6, Thomas Walkupas ir Paulius Jankūnas 4 taškai;

Maskvos "Khimki": Aleksejus Švedas 24, Janis Timma 20, Jonas Jerebko 17, Stefanas Jovičius 10, Devinas Bookeris 8, Thomas Robinsonas 4, Chrisas Krameris 2 taškai;

Š.Jasikevičius: "Reikia nulenkti galvą prieš žaidėjus" (VIDEO)

Š.Jasikevičius: "Svarbu bus keisti gynybas ir neleisti prisiderinti prie vienos gynybos" (VIDEO)

2020-03-02

Š.Jasikevičius: "Smagu, kad visi pasižaidė ir nenuvarginome, nes artėja labai svarbi savaitė" (VIDEO)

"Žalgiris" reikalus Prienuose išsprendė per pirmąją rungtynių pusę

2020-03-01
Sėkmingą sezono atkarpą žaidžiantys žalgiriečiai iškovojo 7-ąją pergalę iš eilės.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 94:79 įveikė Prienų "CBet" krepšininkus ir įsirašė 21-ąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje.

Kauniečiai jau po pirmosios rungtynių pusės turėjo dvidešimties taškų persvarą (57:37), bei buvo pataikę devynis tolimus metimus.

Kitą savaitę Kauno "Žalgirio" laukia trejos rungtynės. Antradienį namuose su Maskvos srities "Khimki", ketvirtadienį Sankt Peterburge prieš "Zenit", o savaitę užbaigs LKL rungtynėmis Utenoje.

Prienų "CBet": Regimantas Miniotas 17, Mindaugas Lukauskis ir Arnas Velička 16, Laurynas Birutis 11, Vaidas Čepukaitis 10, Lukas Uleckas 5, Donatas Sabeckis 4 taškai;

Kauno "Žalgiris": Martinas Gebenas 15, Karolis Lukošiūnas 14, Artūras Milaknis 12, K.C. Riversas 11, Zachas LeDay'us 10, Thomas Walkupas 7, Rokas Jokubaitis ir Nigelis Hayesas 6, Jock'as Landale'as 5, Edgaras Ulanovas 4, Paulius Jankūnas ir Lukas Lekavičius 2 taškai;