Prieš Eurolygos startą į rikiuotę grįžęs Higginsas vedė "Barcą" į pergalę

2020-09-27
Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama "Barca" prieš Eurolygos startą pasiekė įtikinamą pergalę Ispanijos čempionate.

Katalonai trečiojo turo rungtynėse savo aikštėje 82:64 nugalėjo Bilbao "RETAbet Basket" krepšininkus ir įsirašė trečiąją pergalę šalies pirmenybėse.

Šiose rungtynėse po traumos pirmą kartą žaidė Cory Higginsas. Krepšininkas rungtynes pradėjo starto penkete ir per kiek daugiau, nei 21 minutę pelnė 12 taškų (1/2 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai, 1/1 baudos).

Tai buvo paskutinė Š.Jasikevičiaus auklėtinių repeticija prieš kitą savaitę prasidedantį Eurolygos sezoną. "FC Barcelona" krepšininkai ketvirtadienį savo aikštėje priims Maskvos CSKA komandą.

"FC Barcelona" 18:17 "Bilbao Basket"
1' min: pirmuosius taškus dėjimu pelnė Abrinesas (2:0), Zyskowskis baudos metimu atidarė varžovų taškų sąskaitą (2:1).
2' min: Jonesas tolimu metimu išvedė Bilbao į priekį (2:4).
3' min: Pustovijus pataikė 1 baudos metimą (3:4), o Rousselle'as įsmeigė tritaškį (3:7). Abrinesas pridėjo dar du taškus katalonams (5:7).
4' min: Brownas pataikė trečiąjį Bilbao komandos tolimą metimą (5:10), Abrinesas atsakė dvitaškiu ir (7:10).
5' min: po traumos grįžęs Higginsas pelnė du taškus su pražanga ir išlygino rezultatą (10:10), Rousselle'as atsakė tritaškiu (10:13).
6' min: Calathesas ir Higginsas pasižymėjo iš toli (16:13). Zyskowskis pelnė taškus iš po krepšio (16:15).
8' min: Zyskowskis realizavo du baudos metimus ir išvedė Bilbao į priekį (16:17).
9' min: Daviesas pelnė taškus iš po krepšio (18:17).

"FC Barcelona" 39:33 "Bilbao Basket"
1' min: Oriola pelnė du taškus (20:17).
2' min: Hanga pridėjo tritaškį (23:17).
3' min: Kingsley pelnė du taškus su pražanga (23:20), o Oriola atsakė dėjimu (25:20).
4' min: Bilbao krepšininkai greitos atakos metu pelnė taškus, o Daviesas taip pat pasižymėjo dviem taškais (27:22).
5' min: Balmaro įsmeigė tritaškį (30:22).
6' min: Balvinas ir Brownas tiksliai atakavo iš vidutinio nuotolio (30:26).
7' min: Heurtelis pelnė 4 taškus iš eilės (34:26). Brownas atsakė tritaškiu su pražanga (34:30).
8' min: Rousselle'as tritaškiu sumažino Bilbao deficitą iki minimumo (34:33).
9' min: Calathesas įsiveržęs į baudos aikštelę pelnė du taškus (36:33).
10' min: Abrinesas taikliai atakavo iš toli (39:33).

"FC Barcelona" 65:50 "Bilbao Basket"
1' min: Higginsas tritaškiu pelnė savo 9-ąjį tašką (42:33).
2' min: Jonesas pataisė netaiklų komandos draugo metimą (42:35).
4' min: Higginsas įsmeigė dar vieną tolimą metimą, o Balvinas atsakė dėjimu (45:37)
5' min: Balvinas pridėjo dar du taškus (45:39), Hanga atsakė tritaškiu (48:39). Calathesas pelnė du taškus ir padidino "Barcos" persvarą iki dviženklio skaičiaus (50:39).
6' min: Balvinas dar kartą sudrebino šeimininkų krepšį dėjimu (50:41). Mirotičius buvo nubaustas technine pražanga (50:42).
7' min: Hanga užbaigė ataką dėjimu (52:42), o vėliau pridėjo dar du taškus (54:43).
8' min: Hakansonas pataikė tritaškį (54:46), Heurtelis atsakė tuo pačiu (57:46). Šmitas pelnė pirmuosius taškus (59:46).
9' min: Bilbao komanda pataikė du baudos metimus, o Daviesas atsakė metimu iš vidutinio nuotolio (61:48).
10' min: Šmitas pelnė dar du taškus (63:48). Kingsley baigė ataką dėjimu (63:50). Šmitas baudos metimais pelnė savo 6-ąjį tašką (65:50).

"FC Barcelona" 82:64 "Bilbao Basket"
1' min: Hanga dar kartą taikliai atakavo iš toli (68:50).
2' min: po Oriolos taškų "Barcos" persvara tapo 20 taškų (70:50).
3' min: Heurtelis pataikė dvitaškį (72:50). Hakansonas atsakė taip pat dviem taškais (72:52).
4' min: Zyskowkis įmetė 1 baudą (72:53).
5' min: Badio pelnė pirmuosius taškus (74:53).
6' min: Brownas pataikė tritaškį (74:56).
7' min: Pustovijus pelnė taškus iš po krepšio (76:56).
8' min: Balmaro realizavo du baudos metimus (78:56), varžovai atsakė tritaškiu (78:59). Pustovijus baigė ataką dėjimu iš viršaus (80:59).
9' min: Reyesas pataikė tritaškį nuo lentos (80:62).
10' min: Hakansonas pataikė iš vidutinio nuotolio (80:64), Pustovijus atsakė taškais iš po krepšio (82:64).

Barselonos "FC Barcelona": Adamas Hanga 13, Cory Higginsas 12, Alexas Abrinesas ir Thomas Heurtelis 9, Artiomas Pustovijus ir Nickas Calathesas 7, Rolandas Šmitas, Brandonas Daviesas ir Pierre'as Oriola 6, Leandro Balmaro 5, Brancou Badio 2 taškai;

Bilbao "RETAbet Basket": Jaylonas Brownas 15, Jonathanas Rousselle'as 9, Moses Kingsley, Ludde'as Hakansonas ir Jaroslawas Zyskowkis 8, Ondrejus Balvinas 6, Aaronas Jonesas 5, Alexas Reyesas 3, Quentinas Serronas 2 taškai;