Be Jasikevičiaus likusi Barselona patyrė pirmąjį sezono pralaimėjimą

2020-10-09
Šarūną Jasikevičių praradusi Barselona patyrė pirmąjį sezono pralaimėjimą.

Laikinai Tomo Masiulio vadovaujama "FC Barcelona" klubas Eurolygos antrojo turo rungtynėse 70:74  išvykoje turėjo pripažinti Sankt Peterburgo "Zenit" komandos pranašumą.

Š.Jasikevičius šiuo metu yra saviizoliacijoje.

Kitą savaitę "Barcos" laukia pirmoji dviguba šio sezono Eurolygos savaitė. Antradienį dvikova Valensijoje, o ketvirtadienį mūšis namuose su Atėnų "Panathinaikos".

"Zenit" 16:19 "FC Barcelonas"
1' min: pirmuosius rungtynių taškus iš po krepšio pelnė Calathesas (0:2).
2' min: Mirotičius pridėjo du taškus (0:4).
3' min: Poythressas pelnė šeimininkams pirmuosius taškus (2:4), Higginsas atsakė tritaškiu (2:7).
4' min: Abrinesas tiksliai atakavo iš toli (2:10) ir X.Pascualis buvo priverstas paprašyti minutės pertraukėlės. Po pasitarimo Poythressas pelnė 4-ąjį tašką (4:10).
5' min: Abrinesas pataikė iš vidutinio nuotolio (4:12). Pangosas atsakė reidu į baudos aikštelę (6:12). Mirotičius pridėjo dar du taškus (6:14).
6' min: Baronas įsmeigė tritaškį (9:14).
7' min: Claveras pelnė taškus iš po krepšio (9:16).
8' min: Calathesas pataikė tritaškį ir padidino "Barcos" persvarą iki dviženklio skaičiaus (9:19). Baronas atsakė dviem taškais (11:19).
9' min: Poythressas baigė greitą "Zenit" ataką dėjimu (13:19).
10' min: Pangosas tritaškiu sumažino rusų deficitą iki 3 taškų (16:19).

"Zenit" 35:38 "FC Barcelonas"
1' min: antrąjį kelinį dvitaškiu su pražanga pradėjo Daviesas (16:22).
2' min: Šmitas buvo nubaustas nesportine pražanga, o Baronas sumetė abi baudas (18:22).
3' min: Zubkovas dviem taškais sumažino "Zenit" deficitą iki 2 taškų (20:22), o gynyboje rusas buvo nubaustas nesportine pražanga (20:23). Daviesas pataikė iš vidutinio nuotolio (20:25).
4' min: puolime Calathesas pelnė taškus iš po krepšio ir padidino katalonų persvarą iki 7 taškų (20:27). Baronas atsakė sudėtingu tritaškiu (23:27).
5' min: Hanga netaiklų Higginso metimą pavertė dėjimu (23:29).
6' min: Pangosas pelnė du taškus su pražanga (26:29). Bolmaro prasiveržęs į baudos aikštelę pelnė du taškus (26:31).
7' min: Thomas realizavo dvi baudas (27:31).
8' min: po dar dviejų Thomaso taškų komandas skyrė tik 1 taškas (30:31). Mirotičius pataikė baudos metimus (30:33).
9' min: Poythressas baigė ataką "Alley-opp" dėjimu po Pangoso perdavimo (32:33), Heurtelis atsakė dviem taškais (32:35).
10' min: Pangosas pataikė iš vidutinio nuotolio (34:35), o Claveras atsakė tritaškiu (34:38). Kėlinį taikliu baudos metimu uždarė Baronas (35:38).

"Zenit" 54:55 "FC Barcelonas"
2' min: Poythressas galingu dėjimu baigė ataką (37:38), Abrinesas atsakė tritaškiu (37:41).
4' min: Mirotičius po Oriolos perdavimo pelnė du taškus (37:43), o Riversas atsakė dviem taškais (39:43).
5' min: Baronas prasiveržęs link krepšio pelnė du taškus (41:43). Higginsas pataikė dvi baudas (41:45).
6' min: Abrinesas įsmeigė dar vieną tritaškį (42:48).
7' min: Pangosas atsakė taip pat taikliu tritaškiu paskutinę atakos sekundę (45:48). Daviesas katalonams pelnė taškus baudų metimais (45:50). Riversas taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (47:50).
8' min: Calathesas pelnė taškus iš po krepšio (47:52), Šmitas pridėjo du baudos metimus (47:54). Poythressas pelnė du taškus (49:54).
9' min: Poythressas pridėjo dar du baudos metimus (51:54), Daviesas atsakė 1 taiklia bauda (51:55).
10' min: Baronas dvitaškiu priartino "Zenit" vėl iki dviejų taškų (53:55), vėliau amerikietis pridėjo 1 baudos metimą (54:55).

"Zenit" 74:70 "FC Barcelonas"
1' min: Ponitka dvitaškiu pirmą kartą išvedė "Zenit" į priekį (56:55), Mirotičius vėl persvėrė rezultatą (56:57).
2' min: Claveras pataikė antrąjį tritaškį (56:60), Ponitka atsakė dviem taškais (58:60).
3' min: Higginsas įsiveržęs į baudos aikštelę pelnė du taškus, o Thomasas atsakė tritaškiu (61:62).
4' min: Šmitas pelnė taškus iš po krepšio (61:64). Thomas realizavo du baudos metimus (63:64). Mirotičius pelnė dar du taškus (63:66).
5' min: Šmitas puskabliu pelnė taškus (63:68), Riversas atsakė tritaškiu (66:68).
6' min: Poythressas dviem taškais išlygino rezultatą (68:68).
7' min: Riversas įsmeigė tritaškį ir vėl išvedė "Zenit" į priekį (71:68).
8' min: Mirotičius dvitaškiu sumažino katalonų deficitą iki minimumo (71:70).
10' min: likus žaisti 23 sekundes Calathesas užsidirbo nesportinę pražangą, o Pangosas sumetė abi baudas (73:70). Likus žaisti 8,8 sekundės Daviesas prasižengė prieš Thomasą, kuris pataikė 1 baudos metimą ir įtvirtino pergalę (74:70).

Sankt Peterburgo "Zenit": Billy Baronas ir Alexas Poythressas 16, Kevinas Pangosas 15, KC. Riversas 11, Willas Thomas 10, Mateušas Ponitka 4, Andrejus Zubkovas 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 14, Alexas Abrinesas 11, Nickas Calathesas 9, Brandonas Daviesas ir Victoras Claveras 8, Rolandas Šmitas ir Cory Higginsas 7, Adamas Hanga, Leandro Bolmaro ir Thomas Heurtelis 2 taškai;