Mirotičiaus sugrįžimas pažymėtas katalonų pergale

2020-10-25
Barselonos krepšininkai su į rikiuote grįžusiu Nikola Mirotičiumi iškovojo trečiąją pergalę šią savaitę.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 82:71 savo aikštėje įveikė Andoros "MoraBanc" krepšininkus.

Katalonams, tai buvo penktoji pergalė Ispanijos čempionate.

Kitą savaitę "Barcos" vėl laukia trejos rungtynės. Antradienį išvyka į Mursiją, penktadienį Eurolygos rungtynės Vitorijoje, o savaitę baigs maču su Ispanijos pirmenybių lyderiais Tenerifės krepšininkais.

"FC Barcelona" 19:12 "MoraBanc"
1' min: Daviesas pelnė pirmuosius taškus (2:0).
2' min: Senglinas išprovokavęs pražangą pataikė 1 baudą (2:1).
3' min: Garcia įsmeigė tritaškį (2:4), o Palssonas pridėjo du taškus svečiams (2:6).
4' min: Daviesas pelnė 4-ąjį tašką (4:6).
5' min: Hanga taikliai atakavo iš toli (7:6), tritaškiu atsakė ir Palssonas (7:9). Daviesas pridėjo dar du taškus ir išlygino rezultatą (9:9).
6' min: Šmitas pelnė du taškus iš po krepšio (11:9), Hannahas atsakė taip pat dviem taškais (11:11).
7' min: Higginsas realizavo dvi baudas (13:11), Mirotičius sugrįžo po karantino, o svečiai įmetė 1 baudą (13:12). "Barcos" kapitonas pataikė taip pat tik 1 baudą (14:12).
10' min: Kuričius pelnė taškus iš po krepšio (16:12), o kėlinį tritaškiu uždarė Heurtelis (19:12).

"FC Barcelona" 41:30 "MoraBanc"
1' min: Perezas pelnė du taškus (19:14), Kuričius atsakė taikliu metimu iš vidutinio nuotolio (21:14). Dime'as pelnė du taškus (21:16).
2' min: pirmuosius taškus pelnė Mirotičius (23:16), tuo pačiu atsakė Dime'as (23:18). Oriola pasižymėjo taškais iš po krepšio (25:18).
3' min: Senglinas taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (25:20), Calathesas buvo nubaustas nesportine pražanga, o Andoros komanda sumetė abi baudas (25:22). Mirotičius įsmeigė tritaškį (28:22).
4' min: Palssonas pataikė iš vidutinio nuotolio (28:24), Mirotičius katalonams pridėjo dar du taškus (30:24).
5' min: Šmitas pataikė tritaškį (33:24).
6' min: Kuričius taip pat taikliai atakavo iš toli (36:24), Olumuyiwa pelnė taškus iš po krepšio (36:26).
8' min: Hannahas pataikė iš vidutinio nuotolio (36:28).
9' min: Abrinesas įsmeigė tritaškį (39:28), Hanga greitoje atakoje pelnė du taškus (41:28).
10' min: Paulis pataikė dvi baudas (41:30).

"FC Barcelona" 63:54 "MoraBanc"
1' min: Abrinesas pataikė 1 baudą (42:30), Palssonas atsakė tritaškiu (42:33). Šmitas atlikęs verpstę pelnė du taškus (44:33).
2' min: Hanga pataikė tritaškį (47:33).
3' min: Daviesas baudos aikštelėje pelnė du taškus (49:33).
4' min: Jelinekas įsmeigė tritaškį (49:36), Šmitas pataikė 1 baudą (50:36).
5' min: Higginsas pataikė tritaškį (53:36), Perezas atsakė dviem taškais (53:38). Oriola pelnė du taškus su pražanga (56:38).
6' min: Hannahas pelnė du taškus įsiveržęs į baudos aikštelę (56:40).
7' min: Llovetas realizavo 1 baudą (56:41), Gielo pridėjo 2 taškus (56:43).
8' min: Llovetas pasižymėjo dar dviem taškais ir privertė Šarą paprašyti minutės pertraukėlės (56:45). Mirotičius pataikė pataikė 1 baudą, o Hannahas atsakė tritaškiu (57:48).
9' min: Calathesas ir Llovetas apsikeitė dviem taškais (59:50), vėliau ir Mirotičius pridėjo dvitaškį (61:50). Hannahas pataikė dvi baudas (61:52).
10' min: Mirotičius pelnė 12-ąjį tašką (63:52), Senglinas kėlinį uždarė dviem taškais (63:54).

"FC Barcelona" 82:71 "MoraBanc"
1' min: Paulis dėjimu pradėjo kėlinį (63:56), Llovetas pridėjo dar du taškus ir vėl privertė Šarą prašyti minutės pertraukėlės (63:58).
3' min: Mirotičius pelnė taškus iš po krepšio (65:58). Hanga pataikė 1 baudą (66:58).
4' min: Daviesas pataikė dvi baudas ir atstatė dviženklę persvarą (68:58).
5' min: Šmitas baudos aikštelėje pelnė du taškus (70:58), Olumuyiwa atsakė dėjimu iš viršaus (70:60).
6' min: Abrinesas sumetė tris baudas (73:60), Olumuyiwa pataisė netaiklš Hannaho metimą (73:62).
7' min: Daviesas pataikė iš vidutinio nuotolio (75:62), o Šmitas įsmeigė tritaškį (78:62). Llovetas pasižymėjo taškais iš po krepšio (78:64).
8' min: Šmitas alley-oop būdu įridėno kamuolį į krepšį (80:64).
9' min: Senglinas pelnė du taškus (80:66), Perezas pataikė dvi baudas (80:68).
10' min: Senglinas pataikė 1 baudą (80:69), o vėliau pridėjo du taškus (80:71). Kėlinio pabaigoje Bolmaro pasižymėjo (82:71).

Barselonos "FC Barcelona": Rolandas Šmitas 15, Nikola Mirotičius 14, Brandonas Daviesas 12, Adamas Hanga 9, Alexas Abrinesas ir Kyle'as Kuričius 7, Pierre'as Oriola 6, Cory Higginsas 5, Thomas Heurtelis 3, Leandro Bolmaro ir Nickas Calathesas 2 taškai;

Andoros "MoraBanc": Tysonas Perezas, Haukuras Palssonas ir Jeremy Senglinas 10, Nacho Llovetas ir Clevinas Hannahas 9, Sergi Garcia 5, Oriola Paulis, Babatunde Olumuyiwa ir Malikas Dime'as 4, Tomaszas Gielo ir Davidas Jelinekas 3 taškai;