"Barca" įtikinamai susitvarkė su Sevilijos krepšininkais

2020-11-14
Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai nemažina tempo ir iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę

"Barca" savo aikštėje 82:53 nugalėjo Sevilijos "Coosur Real Betis" krepšininkus ir įsirašė 8-ąjį laimėjimą Ispanijos čempionate.

Katalonų gynyba šią savaitę varžovams vidutiniškai leisdavo įmesti vos po 54 taškus.

Kitą savaitę "Barcos" laukia trejos rungtynės. Eurolygos dviguboje savaitėje akistatos Barselonoje su Pirėjo "Olympiacos" ir Belgrado "Crvena Zvezda" komandomis. Savaitės pabaigoje išvyka Saragosą.

Š.Jasikevičiaus vadovaujama "FC Barcelona" klubas šalies pirmenybėse rikiuojasi trečioje vietoje, o Eurolygoje žengia pirmoje vietoje.

1 kėlinys
"FC Barcelona" 23:9 "Coosur Real Betis"
1' min: Mirotičius atidarė rungtynes metimu iš vidutinio nuotolio (2:0), Ndoye atsakė dėjimu (2:2).
2' min: Mirotičius pelnė taškus iš po krepšio (4:2), o kitos atakos metu pelnė taškus su varžovo pražanga (7:2).
3' min: svečiai atsakė dviem tritaškiais (7:8).
5' min: Oriola pelnė du taškus (9:8).
6' min: Daviesas realizavo 1 baudos metimą (10:8).
7' min: Bolmaro įsmeigė tritaškį (13:8).
8' min: Enechionyia pataikė 1 baudą (13:9), Martinezas atsakė tritaškiu (16:9).
9' min: Calathesas reidą į baudos aikštelę užbaigė dviem taškais su pražanga (19:9). Šmitas pridėjo du taškus (21:9).
10' min: Daviesas kėlinį uždarė dvitaškiu iš vidutinio nuotolio (23:9).

2 kėlinys
"FC Barcelona" 46:22 "Coosur Real Betis"
1' min: Šmitas baigė ataką dviem taškais su pražanga (26:9).
2' min: Heurtelis taikliai atakavo iš toli ir padidino "Barcos" persvarą iki 20 taškų (29:9).
4' min: Ndoye pataikė iš vidutinio nuotolio (29:11).
5' min: Hanga įsmeigė tritaškį (32:11), Pustovijus pridėjo du taškus (34:11).
6' min: Ndoye pataikė 1 baudą (34:12).
7' min: Feldeine'as pataikė tritaškį (34:15). Pustovijus baigė ataką alley'oop dėjimu (36:15). Sevilijos krepšininkai realizavo dvi baudas (36:17).
8' min: Kuričius įmetė tritaškį (39:17), tuo pačiu atsakė Ouattara (39:20).
9' min: Bolmaro pelnė du sudėtingus taškus (41:20), Mirotičius pridėjo tritaškį (44:20).
10' min: Spiresas pelnė du taškus (44:22), Daviesas atsakė tuo pačiu (46:22).

3 kėlinys
"FC Barcelona" 64:40 "Coosur Real Betis"
2' min: Mirotičius pataikė iš vidutinio nuotolio (48:22), Spiresas atsakė dviem baudų metimais (48:24).
3' min: Bolmaro realizavo abi baudas (50:24), Ouattara pataikė tritaškį (50:27).
4' min: Mirotičius atsakė dviem tritaškiais (56:27).
5' min: Oriola po savo netaiklaus metimo atkovojo kamuolį ir pelnė du taškus su pražanga (59:27). Ndoye realizavo dvi baudas (59:29).
6' min: Kuričius taikliai atakavo nuo baudų metimo linijos (61:29). Feldeine'as įsmeigė tritaškį (61:32). Varžovai pataikė 1 baudą (61:33).
7' min: Martinezas taip pat tik 1 baudą įmetė (62:33).
8' min: Niangas pelnė du taškus (62:33).
9' min: Campbellas pridėjo du taškus (62:37), o Feldeine'as pataikė dvi baudas (62:39).
10' min: Heurtelis įsiveržęs į baudos aikštelę pelnė du taškus (64:39). Spiresas pataikė 1 baudą (64:40).

4 kėlinys
"FC Barcelona" 82:53 "Coosur Real Betis"
1' min: Heurtelis pelnė du taškus (66:40), vėliau prancūzas pridėjo dar du taškus (68:40).
2' min: Borgas pelnė taškus iš po krepšio (68:42), o Ouattara pridėjo tritaškį (68:45).
3' min: Pustovijus greitoje atakoje pelnė du taškus (70:45).
4' min: Pustovijus baigė ataką dviem taškais su pražanga (72:45).
5' min: Badio pelnė pirmuosius taškus (74:45).
6' min: Feldeine'as pataikė tritaškį (74:48), Pustovijus atsakė dviem taškais (76:48).
7' min: Feldeine'as dar kartą pataikė iš toli (76:51). Pustovijus pataikė dvi baudas (78:51).
8' min: Badio pataikė visiškai nedengiamas (80:51).
9' min: Sevilijos krepšininkai pelnė du taškus (80:53). Bolmaro realizavo dvi baudas (82:53).

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 18, Artiomas Pustovijus 12, Leandro Bolmaro ir Thomas Heurtelis 9, Brandonas Daviesas, Rolandas Šmitas, Pierre'as Oriola ir Kyle'as Kuričius 5, Sergi Martínezas ir Brancou Badio 4, Adamas Hanga ir Nickas Calathesas 3 taškai;

Sevilijos "Coosur Real Betis": Jamesas Feldeine'as 14, Youssou Ndoye 11, Yakouba Ouattara 9, Nickas Spiresas 7, Nickas Kay'us, Pablo Almazanas ir TJ Campbellas 3, Tobias Borgas 2 taškai;