"Barca" uždusino turkus gynybos gniaužtuose

2020-11-12
Šarūno Jasikevičiaus auklėtinių gynyba visiškai supančiojo Turkijos klubą, o "Barca" iškovojo triuškinančią 7-ąją pergalę Eurolygoje.

Katalonai savo aikštėje 97:55 nepaliko jokių vilčių Stambulo "Fenerbahce" komandai ir toliau išlieka vienvaldžiais Eurolygos lyderiais.

Kitą savaitę "Barcos" laukia Eurolygos dviguba savaitė. Trečiadienį rungtynės su Pirėjo "Olympiacos", o penktadienį akistata su Belgrado "Crvena Zvezda" ekipa. Abejos rungtynės bus žaidžiamos "Palau Blaugrana" arenoje.

"FC Barcelona" 28:17 "Fenerbahce"
1' min: pirmuosius taškus tritaškiu pelnė Mirotičius (3:0), Vesely atsakė dėjimu (3:2).
2' min: Duverioglu sudrebino krepšį dėjimu (3:4).
3' min: Abrinesas pataikė tritaškį (6:4), Duverioglu atsakė taškais iš po krepšio (6:6). Calathesas pelnė du taškus (8:6).
4' min: Westermannas taikliai atakavo iš toli (8:9), tuo pačiu atsakė Abrinesas (11:9).
5' min: Mirotičius įsmeigė antrąjį tritaškį (14:9), vėliau pridėjo dar du taškus (16:9).
6' min: Vesely pataikė iš vidutinio nuotolio (16:11).
7' min: Higginsas po Calatheso palabinto kamuolio pelnė du taškus iš po krepšio (18:11). Abrinesas pataikė tritaškį ir padiidno "Barcos" persvarą iki dviženklio skaičiaus (21:11).
8' min: Mirotičius po perimto kamuolio baigė greitą ataką dėjimu (23:11). Mirotičius pataisęs netaiklų komandos draugo metimą pelnė 10-ąjį tašką (25:11).
9' min: Abrinesas realizavo 1 baudos metimą (26:11). Ali pelnė taškus iš po krepšio (26:13).
10' min: Šmitas pelnė pirmuosius taškus (23:13), Brownas pataisė netaiklų Vesely metimą (28:15). Kėlinį dviem taškais baigė Vesely (28:17).

"FC Barcelona" 51:29 "Fenerbahce"
1' min: Šmitas įsmeigė tritaškį (31:17), tuo pačiu atsakė Eddie ir privertė minutės pertraukėlės paprašyti Šarą (31:20).
2' min: Šmitas pelnė taškus iš po krepšio (33:20).
3' min: katalonų latvis pataikė antrąjį tritaškį (36:20), o Daviesas po gauto bloko atsikovojo kamuolį ir baigė ataką dėjimu (38:20).
4' min: Kuričius pataikė iš vidutinio nuotolio ir padidino šeimininkų persvarą iki 20 taškų (40:20).
6' min: Mirotičius realizavo dvi baudas (42:20), Brownas taip pat pataikė dvi baudas (42:22). Brownas įsiveržęs į baudos aikštelę pelnė du taškus (42:24).
7' min: Brownas dar kartą pasižymėjo dviem taškais (42:26). Daviesas pataikė dvi baudas (44:26).
8' min: Calathesas taikliai atakavo iš toli (47:26).
9' min: Mirotičius po Calatheso perdavimo pelnė du taškus iš po krepšio (49:26).
10' min: Mahmutoglu pataikė tritaškį (49:29), pirmąją rungtynių pusę užbaigė Šmito taškai (51:29).

"FC Barcelona" 69:38 "Fenerbahce"
1' min: Abrinesas pataikė dvi baudas (53:29), Westermannas atsakė dvitaškiu (53:31).
4' min: Brownas pelnė du taškus greitoje atakoje (53:33), Higginsas pelnė 4 taškus iš eilės (57:33).
5' min: Higginsas tritaškiu pelnė 7-ąjį tašką iš eilės (60:33). Šmitas pelnė du taškus (62:33).
7' min: Šmitas pridėjo dar du taškus iš po krepšio (64:33).
8' min: Bolmaro pataikė 1 baudos metimą (64:33).
9' min: Kuričius įsmeigė tritaškį (67:33).
10' min: Biberovičius taip pat atsakė tolimu metimu (67:36). Barthelis pasižymėjo taškais iš po krepšio (67:38). Higginsas pataikė dvi baudas (69:38).

"FC Barcelona" 97:55 "Fenerbahce"
1' min: Barthelis ir Martinezas apsikeitė taikliais metimais iš po krepšio (71:40). Westermannas taip pat pridėjo du taškus (71:42).
2' min: Kuričius įsmeigė tritaškį (73:42).
3' min: Kuričius dar kartą taikliai atakvo iš toli (76:42).
4' min: Barthelis pelnė du taškus (76:44). Kuričius įsmeigė trečiąjį tritaškį iš eilės (79:44).
5' min: Šmitas po netaiklaus komoandos draugo metimo baigė ataką dėjimu (81:44), Westermmanas atsakė dvitaškiu (81:46).
6' min: Kuričius dar kartą taikliai atakvo iš toli (84:46). Eddie realizavo dvi baudas (84:48). Kuričius vėl taikliai atakvo iš toli (87:48).
7' min: Barthelis realizavo 1 baudos metimą (87:49).
8' min: Hanga baigė ataką dėjimu (89:49).
9' min: Kuričius įsmeigė šeštąjį tritaškį (92:49). Eddie pelnė taškus iš po krepšio (92:51). Kuričius vėl taikliai atakavo iš toli (95:51).
10' min: Pierre'as pelnė 4 taškus iš eilės (95:55). Šmitas atkovojęs kamuolį pelnė 20-ąjį tašką (97:55).

Barselonos "FC Barcelona": Kyle'as Kuričius 25, Rolandas Šmitas 20, Nikola Mirotičius 16, Alexas Abrinesas 12, Cory Higginsas 11, Nickas Calathesas 5, Brandonas Daviesas 4, Adamas Hanga ir Sergi Martínezas 2 taškai;

Stambulo "Fenerbahce": Lorenzo Brownas 10, Leo Westermannas 9, Danilo Barthelis ir Jarellas Eddie 7, Janas Vesely 6, Dyshawnas Pierre'as ir Ahmetas Duverioglu 4, Melihas Mahmutoglu ir Tarikas Biberovičius 3, Ali Muhammedas 2 taškai;