Rungtynes kontroliavę katalonai iškovojo pergalę sostinėje

2020-11-08
Barselonos krepšininkai Ispanijos sostinėje iškovojo 7-ąją pergalę šalies pirmenybėse.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Madride 92:78 sutriuškino vietos "Movistar Estudiantes" krepšininkus.

"Barca" savo varžovams leido pirmautį tik sykį rungynių pradžioje. Svečiai pataikė 23 iš 33 mestų baudos metimų. Daviesą šiose rungtynėse pavadavęs ukrainietis Pustovijus pelnė 18 taškų.

Katalonai artimiausias ketverias rungtynes žais namuose.

Kitą savaitę Eurolygoje laukia dvikova su Stambulo "Fenerbahce" ekipa, o šeštadienį Ispanijos lygoje akistata su Sevilijos krepšininkais.

"Movistar Estudiantes" 14:25 "FC Barcelona"
1' min: Oriola metimu iš vidutinio nuotolio atidarė rungtynes (0:2), Giedraitis įsmeigė tritaškį (3:2).
2' min: Oriola baigė ataką dėjimu (3:4).
3' min: Abrinesas pataikė tritaškį (3:7).
4' min: Higginsas įsiveržęs į baudos aikštelę pelnė du taškus (3:9). Robersonas taikliai atakavo iš toli (6:9). Oriola atsakė taškais iš po krepšio (6:11).
6' min: Mirotičius pataikė tritaškį (6:14).
7' min: Arteaga pataisė Gentiles metimą (8:14). Avramovičius baigė ataką dėjimu (10:14).
8' min: Abrinesas įsmeigė tritaškį (10:17). Po Mirotičiaus tolimo metimo "Barcos" persvara tapo dviženklė (10:20).
9' min: Pustovijus pasižymėjo taškais iš po krepšio (10:22), Avramovičius atsakė taip pat dviem taškais (12:22).
10' min: Mirotičius pataikė dar vieną tritaškį (12:25). Delgado atsakė taškais iš po krepšio (14:25).

"Movistar Estudiantes" 27:48 "FC Barcelona"
1' min: Hanga po savo netaiklaus metimo atkovojo kamuolį ir pelnė du taškus (14:27). Kuričius taikliai atakavo iš toli (14:30).
2' min: Brownas taip pat atsakė tritaškiu (17:30). Heurtelis pelnė taškus iš po krepšio (17:32).
3' min: Kuričius pataikė savo antrąjį tritaškį (17:35).
4' min: Pustovijus taikliai atakvo iš vidutinio nuotolio ir padidino katalonų persvarą iki 20 taškų (17:37).
5' min: Hanga įsmeigė tritaškį (17:40). Pustovijus baigė ataką dėjimu su pražanga (17:43). Brownas pataikė tritaškį (20:43).
6' min: Djurisičius buvo nubaustas nesportine pražanga, o Pustovijus pataikė 1 baudos metimą (20:44). Avramovičius pelnė du taškus iš po krepšio (22:44).
8' min: Šmitas pelnė pirmuosius taškus (22:46), Arteaga atsakė taip pat dviem taškais (24:46).
9' min: Robersonas įsiveržęs į baudos aikštelę pelnė du taškus (26:46).
10' min: Bolmaro realizavo dvi baudas (26:48), Arteaga pataikė 1 baudą (27:48).

"Movistar Estudiantes" 52:72 "FC Barcelona"
1' min: Arteaga pelnė taškus iš po krepšio (29:48), Oriola atsakė dėjimu (29:50).
2' min: Mirotičius įsmeigė tritaškį su pražanga (29:53), o antrą nesportinę pražangą gavęs Djurisičius buvo pašalintas iš rungtynių. Oriola pataikė 1 baudą (29:54). Brownas trečiuoju bandymu įvertės taškus (31:54).
3' min: Avramovičius realizavo dvi baudas (33:54).
4' min: Mirotičius baigiantis atakos laikui pelnė du taškus (33:56). Brownas pasižymėjo dviem taškais (35:56).
5' min: Higginsas pataikė mindamas tritaškio liniją (35:58). Calathesas buvo nubaustas nesportine pražanga (37:58). Avramovičius pelnė du taškus (39:58).
6' min: Oriola atsakė taip pat dviem taškais, o Higginsas pataikė tritaškį (39:63).
7' min: Brownas pataikė du tritaškius (45:63).
8' min: Šmitas pasižymėjo taškais iš po krepšio (45:65), Arteaga atsakė tuo pačiu (47:65).
9' min: Pustovijus įmetė 1 baudą (47:66). Gentile pelnė du taškus (49:66). Bolmaro taip pat realizavo tik 1 baudą (49:67).
10' min: Heurtelis realizavo baudos metimą už techninę pražangą, o Šmitas pridėjo dar dvi baudas (49:70). Robersonas pataikė iš toli (52:70), o Bolmaro atsakė dviem baudų metimais (52:72).

"Movistar Estudiantes" 78:92 "FC Barcelona"
1' min: Pustovijus sudrebino šeimininkų krepšį dėjimu (52:74), Brownas atsakė tritaškiu (55:74).
2' min: Gentile pataikė iš vidutinio nuotolio (57:74), vėliau italas po perimto kamuolio pelnė dar du taškus (59:74).
3' min: Pustovijus realizavo 1 baudos metimą (59:75)
4' min: Bolmaro įmetė tritaškį, tuo pačiu atsakė varžovai (62:48). Šmitas realizavo dvi baudas (62:80). Madrido krepšininkai buvo nubausti nesportine pražanga, o Martinezas realizavo baudas (62:81).
5' min: Martinezas pataikė 1/2 baudą (62:82). Giedraitis pelnė du taškus su pražanga (65:82).
6' min: Pustovijus pataikė dvi abudas (65:84).
7' min: Robersonas pataikė iš vidutinio nuotolio (67:84), Giedraitis pridėjo tritaškį (70:84). Pustovijus pelnė 16-ąjį tašką (70:86).
8' min: Delgado pelnė du taškus su pražanga (73:86).
9' min: Šmitas pridėjo dar du baudos metimus (73:88).Arteaga pelnė taškus iš po krepšio (75:88). Katalonų latvis realizavo dar dvi baudas (75:90).
10' min: Robersonas įsmeigė tritaškį (78:90). Pustovijus dar dviem taškais uždarė rungtynes (78:92).

Madrido "Movistar Estudiantes": Alecas Brownas 19, Johnas Robersonas 16, Aleksa Avramovičius 12, Dovydas Giedraitis ir Victoras Arteaga 9, Alessandro Gentile 6, Angelis Delgado 5, Nemanja Djurisičius 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Artiomas Pustovijus 18, Rolandas Šmitas 15, Nikola Mirotičius 14, Pierre'as Oriola 11, Cory Higginsas 7, Alexas Abrinesas ir Kyle'as Kuričius 6, Adamas Hanga ir Leandro Bolmaro 5, Thomas Heurtelis 3, Sergi Martínezas 2 taškai;