*Balandžio 24 d. Monake startuoja Eurolygos atkrintamosios varžybos
*Balandžio 26 d. Antrasis Eurolygos ketvirtfinalio serijos mačas

Nutrūko pergalių serija: "Anadolu Efes" tapo pirmąja komanda dukart nugalėjusi katalonus

2021-02-05
Barselonos krepšininkai patyrė pirmąjį pralaimėjimą 2021-aisiais metais, o "Anadolu Efes" tapo pirmąja komanda, kuri dukart nugalėjo katalonus šiame sezone.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtinių pralaimėjimas turkams 86:88 nutraukė įspūdingą 10-ies iš eilės pergalių seriją.

"Barca" į kovas Europoje sugrįš vasario 18-ąją dieną kuomet priims Kauno "Žalgirio" komandą. Kitą savaitę Š.Jasikevičius pradės kovą dėl pirmojo sezono trofėjaus - Ispanijos taurės. Šį šeštadienį dar laukia dvikova šalies pirmenybėse prieš Bilbao ekipą.

"FC Barcelona" 22:27 "Anadolu Efes"
1' min: Micičius pataikė tritaškį (0:3).
2' min: Mirotičius pelnė pirmuosius katalonų taškus (2:3), Moermanas įmetė iš po krepšio (2:5).
3' min: Micičius pridėjo dar du taškus (2:7).
4' min: Mirotičius įsmeigė tritaškį (5:7), Šanli atsakė taškais iš po krepšio (5:9). Mirotičius dar kartą pataikė iš toli (8:9).
5' min: Micičius taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (8:11). Oriola pataisė Higginso metimą (10:11). Beauboisas pelnė du taškus (10:13).
6' min: Šanli pelnė 4-ąjį tašką (10:15), o Higginsas atsakė dviem taškais su pražanga (13:15). Šanli pelnė dar du taškus (13:17).
7' min: Beauboisas pataikė iš vidutinio nuotolio (13:19), Hanga atsakė taškais su pražanga (15:19).
8' min: Micičius realizavo 1 baudą (15:20), Hanga atsakė tolimu metimu (18:20).
9' min: Moermanas greitoje atakoje pelnė taškus (18:22).
10' min: Beauboisas įsmeigė tritaškį ir privertė Šarą paprašyti minutės pertraukėlės (18:25). Pustovijus dėjimu pataisė Hangos metimą (20:25). Larkimas įmetė dvi baudas (20:27), Higginsas atsakė tuo pačiu (22:27).

"FC Barcelona" 50:53 "Anadolu Efes"
1' min: Kuričius pataikė tritaškį (25:27), abu treneriai buvo nubausti techninėmis pražangomis, o Micičius pelnė 9-ąjį tašką (25:29).
2' min: Šmitas įmetė 1 baudą (26:29), Larkinas atsakė tritaškiu (26:32).
3' min: Dunstonas realizavo 1 baudą (26:33). Kuričius pataikė iš vidutinio nuotolio, o Singletonas atsakė tritaškiu (28:36).
4' min: Kuričius pridėjo dar du taškus (30:36), Micičius pataikė iš po krepšio (30:38).
5' min: Šmitas pasižymėjo baudos aikštelėje (32:38), Singletonas sumetė tris baudas (32:41). Oriola pataikė iš po krepšio (34:41).
6' min: Singletonas pataikė antrąjį tolimą metimą (34:44).
7' min: Calathesas įsmeigė tritaškį (37:44), o Mirotičius pridėjo 1 baudą (38:44).
8' min: Singletonas sudrebino krepšį galingu dėjimu (38:46). Daviesas realizavo dvi baudas (40:46).
9' min: Micičius pelnė 14-ąjį tašką (40:48), Daviesas atsakė taškais iš po krepšio (42:48).
10' min: Mirotičius pelnė du taškus (44:48). Singletonas dar kartą baigė ataką dėjimu (44:50), Daviesas atsakė taškais su pražanga (47:50). Micičius taip pat atsakė dviem taškais su bauda (47:53). Daviesas pirmąją pusę užbaigė taikliu metimu iš vidurio aikštės (50:53).

"FC Barcelona" 65:72 "Anadolu Efes"
1' min: Daviesas sumažino varžovų deficitą iki minimumo (52:53).
3' min: Larkinas įsmeigė tritaškį (52:56), Mirotičius atsakė dviem taškais su pražanga (55:56). Šanli baigė ataką dėjimu (55:58), o Larkinas nubaustas technine pražanga (56:58).
4' min: Mirotičius išlygino rezultatą (58:58).
5' min: Šanli dar kartą sudrebino krepšį dėjimu (58:60).
6' min: Simonas realizavo dvi baudas (58:62), o vėliau kroatas surengė tikslią ataką (58:64).
7' min: Larkinas pelnė du taškus su pražanga (58:66).
8' min: Mirotičius įmetė tritaškį (61:67), Larkinas atsakė dviem baudomis (61:68).
9' min: Micičius realizavo dvi baudas (61:71), Higginas pelnė du taškus įsiveržęs į baudos aikštelę (63:71). Micičius pridėjo 1 baudą (63:72).
10' min: Higginsas sumetė abi baudas (65:72).

"FC Barcelona" 86:88 "Anadolu Efes"
1' min: Micičius pelnė du taškus (65:74).
3' min: Šanli baigė ataką dėjimu (65:76).
5' min: Oriola pelnė pirmuosius "Barcos" taškus trečiajame kėlinyje (67:76).
6' min: Larkinas įsmeigė tritaškį su pražanga (67:80), Calathesas atsakė tolimu metimu (70:80).
7' min: Larkinas realizavo dvi baudas (70:82), Mirotičius atsakė trimis baudomis (73:82).
8' min: Moermanas pataikė iš po krepšio (73:84), Higginas atsakė tritaškiu (76:84).
9' min: Daviesas pataikė dvi baudas (78:84), Micičius taip pat (78:86).
10' min: Calathesas ir Westermannas įsmeigė po tritaškį (84:86), Micičius likus žaisti 15,2 sek. pataikė dvi baudas (84:88). Mirotičius pelnė du taškus iš po krepšio (86:88).

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 24, Brandonas Daviesas 14, Cory Higginsas 12, Nickas Calathesas 9, Kyle'as Kuričius 8, Pierre'as Oriola 6, Adamas Hanga 5, Leo Westermannas ir Rolandas Šmitas 3, Artiomas Pustovijus 2 taškai;

Stambulo "Anadolu Efes": Vasilije Micičius 26, Shane'as Larkinas 19, Chrisas Singletonas 13, Sertačas Šanli 12, Rodrigue'as Beauboisas 7, Adrienas Moermanas 6, Krunoslavas Simonas 4, Bryantas Dunstonas 1 taškas;