*Balandžio 24 d. Monake startuoja Eurolygos atkrintamosios varžybos
*Balandžio 26 d. Antrasis Eurolygos ketvirtfinalio serijos mačas

Prieš Ispanijos taurės varžybas "Barca" iškovojo įtikinamą pergalę

2021-02-06
Barselonos komanda prieš Ispanijos taurės turnyrą įtikinamai nugalėjo šalies pirmenybių autsaiderius.

Šarūno Jasikevičius auklėtiniai Bilbao mieste 90:73 įveikė "RETAbet" krepšininkus ir įsirašė 18-ąją pergalę Ispanijos lygoje.

Kitą savaitę "Barca" pradės kovą dėl pirmojo sezono trofėjaus. Penktadienį ketvirtfinalyje katalonai Madride susitiks su Malagos "Unicaja" komanda.

"RETAbet" 23:25 "FC Barcelona"
1' min: Balvinas "alley-oop" dėjimu atidarė rungtynes (2:0), Zyskowskis pataikė iš vidutinio nuotolio (4:0).
2' min: Mirotičius pelnė pirmuosius katalonų taškus (4:2), Zyskowskis pridėjo dar du taškus (6:2). Pustovijus pasižymėjo iš po krepšio (6:4), o Kulboka atsakė tritaškiu (9:4).
3' min: Balvinas baigė ataką dar vienu dėjimu (11:4).
4' min: Hanga įmetė dvi baudas (11:6).
5' min: Bolmaro įsmeigė tritaškį (11:9), Daviesas išlygino rezultatą (11:11).
6' min: Mirotičius tolimu metimu pirmą kartą išvedė "Barcą" į priekį (14:11). Balvinas pelnė du taškus su pražanga (13:14). Hanga baigė ataką "alley-oop"dėjimu (13:16).
7' min: Daviesas pelnė taškus baudos aikštelėje (13:18). Miniotas ir Daviesas apsikeitė tiksliomis atakomis (15:20).
8' min: Mirotičius realizavo abi baudas (15:22), Huskičius atsakė dviem taškais (17:22).
9' min: Šmitas įsmeigė tritaškį (17:25), Reyesas atsakė dėjimu (19:25).
10' min: Huskičius sumetė abi baudas (21:25). Brownas tritaškiu baigė pirmąjį kėlinį (23:25).

"RETAbet" 39:45 "FC Barcelona"
1' min: Šmitas po Westermanno pakabinto kamuolio pelnė du taškus su nesportine pražanga (23:28).
2' min: Hanga pataikė tritaškį (23:31).
3' min: Rousselle'as įmetė tritaškį aidint atakos laikui (26:31). Oriola pataikė iš vidutinio nuotolio (26:33).
4' min: Mirotičius realizavo 1 baudą (26:34), o Mumbru buvo nubaustas technine pražanga (26:35). Rousselle'as pataikė antrąjį tolimą metimą (29:35).
5' min: Calathesas pelnė du taškus (29:37), Balvinas pasižymėjo iš po krepšio (31:37).
6' min: Martinezas po perimto kamuolio pelnė taškus greitoje atakoje (31:39).
8' min: Mirotičius įmetė 1 baudą (31:40), Dos Anjos atsakė taškais iš po krepšio (33:40). Kuričius įmetė tritaškį (33:43).
9' min: Zyskowskis pelnė 4 taškus iš eilės ir privertė Šarą paprašyti minutės pertraukėlės (37:43). Bolmaro baigė ataką dėjimu (37:45).
10' min: Zyskowskis pelnė 6-ąjį tašką iš eilės (39:45).

"RETAbet" 51:75 "FC Barcelona"
1' min: Rousselle'as įsmeigė tritaškį (42:45), o Hanga atsakė dviem baudomis (42:47).
2' min: Mirotičius taikliai atakavo iš toli (42:60), Daviesas pridėjo du taškus (42:52).
3' min: Daviesas dar kartą pataikė iš vidutinio nuotolio (42:54). Balvinas realizavo dvi baudas (44:54).
4' min: Miniotas baigė ataką dėjimu po perimto kamuolio (46:54). Daviesas vėl taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (46:56).
5' min: Hanga ir Kuričius pasižymėjo po du taškus (46:60).
6' min: Kuričius pataikė dvi baudas (46:62).
7' min: Jasikevičius užsidirbo techninę pražangą.
8' min: Kuričius pelnė taškus greitoje atakoje (46:64), Bolmaro surengė solo pasirodymą nuo vienos aikštės pusės iki kitos ir baigė ataką dėjimu (46:66). Kulboka įsmeigė tritaškį (49:66).
9' min: Šmitas taip pat dėjimu pasižymėjo (49:68), o vėliau Calathesas perėmęs kamuolį pridėjo du taškus (49:70).
10' min: Reyesas pasižymėjo iš po krepšio (51:70). Martinezas baigė ataką "alley-oop" dėjimu (51:72). Calathesas trečiąjį kėlinį užbaigė tritaškiu (51:75).

"RETAbet" 73:90 "FC Barcelona"
1' min: Balvinas sudrebino krepšį dėjimu (53:75).
2' min: Calathesas įmetė 1 baudą (53:76).
3' min: Balvinas baigė ataką dėjimu su pražanga (55:76). Pustovijus pelnė taškus puskabliu (55:78)
4' min: Westermannas pelnė pirmuosius taškus (55:80). Brownas įmetė dvi baudas (57:80).
5' min: Martinezas įsmeigė tritaškį (57:83). Huskičius po perimto kamuolė įdėjo kamuolį į krepšį (59:83).
6' min: Pustovijus pelnė du taškus su pražanga (59:85). Zyskowskis įsmeigė tolimą metimą (62:85).
8' min: Jenkinsas pelnė pirmuosius taškus (64:85).
9' min: Huskičius pasižymėjo iš po krepšio (66:85), Badio atsakė tritaškiu (66:88). Jenkinsas pridėjo dar du taškus (68:88).
10' min: Huskičius pelnė du taškus (70:88), Daviesas realizavo dvi baudas (70:90). Kulboka tritaškiu baigė rungtynes (73:90).

Bilbao "RETAbet": Ondrejus Balvinas 14, Jaroslawas Zyskowskis 13, Goranas Huskičius 10, Jonathanas Rousselle'as 9, Arnoldas Kulboka 6, Jaylonas Brownas, Alexas Reyesas, Regimantas Miniotas ir Johnas Jenkinsas 4, Felipe Dos Anjos 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Brandonas Daviesas ir Nikola Mirotičius 12, Adamas Hanga 11, Kyle'as Kuričius 10, Rolandas Šmitas ir Nickas Calathesas 8, Leandro Bolmaro ir Sergi Martínezas 7, Artiomas Pustovijus 6, Brancou Badio 3, Leo Westermannas ir Pierre'as Oriola 2 taškai;