Š.Jasikevičius: "Vyrai išėjo sutvarkyti reikalų, o vėliau mėgavosi krepšiniu" (VIDEO)

Šaltinis: lkl.lt

"Žalgiris" tritaškiais paskandino šiauliečius

2019-03-24
Snaiperių vedamas Kauno "Žalgiris" iškovojo 23-ąją pergalę Lietuvos čempionate.

Šarūno Jasikevičiaus treniruojami žalgiriečiai Šiauliuose pataikė net 13 tritaškių ir užtikrintai 93:78 įveikė aikštės šeimininkus.

Kauniečiai šalies pirmenybėse išlieka vienvaldžiais lyderiais ir artimiausius varžovus lenkia 4 pergalėmis.

Kitą savaitę "Žalgirio" laukia itin svarbus Eurolygos mačas Pirėjuje, o savaitgalį savo arenoje priims Panevėžio "Lietkabelio" krepšininkus.

Šiaulių "Šiauliai": Arminas Urbutis 22, Karolis Lukošiūnas 17, Sethas Allenas 8, Evaldas Šaulys 7, Antanas Udras, Ignas Vaitkus ir Cedrickas Brownas 5, Benas Griciūnas 4, Kristupas Žemaitis 3, Giedrius Stankevičius 2 taškai;

Kauno "Žalgiris": Marius Grigonis 16, Edgaras Ulanovas 13, Artūras Milaknis 13, Brandonas Daviesas 9, Leo Westermannas 8, Aaronas White'as, Nate'as Woltersas ir Thomas Walkupas 7, Deonas Thompsonas 6, Rokas Jokubaitis ir Lukas Uleckas 3, Antanas Kavaliauskas 2 taškai;

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Illinois |1998.03.14| (20 PTS) (VIDEO)

1997/1998-ųjų metų NCAA čempionatas. Paskutiniai Šarūno Jasikevičiaus studijų metai Merilendo universitete.

Merilendo komanda sėkmingai įveikusi pirmąjį Vakarų regiono etapą antrąjame susitiko su Ilinojaus universiteto krepšininkais. Vėžliukai ilgą laiką kontroliavo rungtynes, tačiau antrajame kėlinyje varžovai pradėjo grėsmingai artėti ir tik rungtynių pabaigoje 67:61 triumfavo lietuvio vedama komanda, kuri iškopė į Vakarų regiono pusfinalį.

Š.Jasikevičius nuo pirmų minučių ėmėsi lyderio vaidmens ir sužaidęs 6 minutes jau buvo pelnęs 9 taškus pataikęs visus tris tolimus metimus (10:18). Sužaidus 7 minutes Šaras išprovokavo varžovo pražangą mesdamas iš trijų taškų zonos ir realizavęs dvi baudas iš trijų padidino savo komandos persvarą iki dviženklio skaičiaus (10:20). Likus žaisti 4 minutes lietuvis pelnė dar du taškus (21:30). Po pirmojo kėlinio "Vėžliukai" pirmavo 35:27.

Antrojo kėlinio pradžioje K.Turneris dviem taškais sumažino Ilinojaus atsilikimą iki 6 taškų (29:35), tačiau G.Williamso auklėtiniai greitai vėl įgijo dviženklę persvarą (29:39). Įpusėjus kėliniui J.Gee baudų metimais sumažino Ilinojaus atsilikimą iki 3 taškų (42:45). Likus žaisti apie 8 minutes J.Hesteris pataikė dvitaškį su pražangą ir pridėjęs baudos metimą išlygino rezultatą (49:49). Likus žaisti 7 minutes varžovai po taiklaus tritaškio buvo priekyje (52:49), tačiau T.Stokesas atsakė tuo pačiu (52:52). Likus žaisti 4 minutes Š.Jasikevičius tolimu metimu persvėrė rezultatą Merilendo naudai (54:57). Likus žaisti pusantros minutės rezultatas vėl buvo lygus (59:59). Tuomet lietuvis dar kartą ėmėsi iniciatyvos ir šįkart taikliu metimu iš vidutinio nuotolio sugrąžino "vėžliukams" pranašumą (59:61). Likus žaisti minutę J.Gee dar kartą išlygino rezultatą (61:61). Tiksint paskutiniai minutei Merilendo universitetą į priekį vedė O.Ekezie pataikęs 4 baudos metimus (61:65), o pergalę dviem baudos metimais įtvirtino M.Kovarikas 67:61.

Šarūnas Jasikevičius per 33 minutes pelnė 20 taškų (3/7 dvitaškiai, 4/4 tritaškiai, 2/3 baudos), atliko 2 rez. perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, perėmė 1 kamuolį, bei blokavo 1 varžovo metimą.

"Žalgiris" - "Darussafaka" |2019.03.22| (FOTO-27)

2019-03-23

Š.Jasikevičius: "Stengiamės patektį į aštuonetą dėl savęs ir dėl sirgalių" (VIDEO)

2019-03-22

Prieš autsaiderius dominavęs "Žalgiris" tęsia kovą dėl ketvirtfinalio

Kauno "Žalgirio" krepšininkai paskutinėse Eurolygos reguliariojo sezono rungtynėse namuose iškovojo įtikinamą ketvirtąją pergalę iš eilės.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 28-ojo turo rungtynėse 94:67 susitvarkė su lygos autsaideriais Stambulo "Darussafaka" žaidėjais.

Kauniečiai jau antrojo kėlinio pradžioje susikrovė dviženklę persvarą (28:18), o vėliau šalies čempionai tiesiog dominavo visų rungtynių metu.

"Žalgiriui" Eurolygoje liko sužaisti du mačus, abu jie vyks išvykose. Kitą savaitę laukia kelionė į Pirėjų, o reguliarųjį sezoną (balandžio 4-ąją) baigs rungtynėmis Madride prieš Eurolygos čempionus "Real" krepšininkus.

Kauno "Žalgiris": Brandonas Daviesas 13, Deonas Thompsonas, Nate'as Woltersas ir Artūras Milaknis 12, Marius Grigonis 11, Rokas Jokubaitis 9, Aaronas White'as, Antanas Kavaliauskas ir Edgaras Ulanovas 6, Thomas Walkupas 4, Leo Westermannas 3 taškai;

Stambulo "Darussafaka": Jeremy Evansas 14, Muhammedas Baygulas 11, Michaelas Ericas 9, Dogusas Ozdemiroglu 7, Mertas Akay'us ir Toney Douglasas 6, Oguzas Savašas 4, Stantonas Kiddas ir Jonas Diebleris 3, Emircanas Kosutas ir Berkas Demiras 2 taškai;

Š.Jasikevičius: "Turime atiduoti duoklę žiūrovams" (VIDEO)

2019-03-21

Š.Jasikevičius: "Turime didžiuotis komanda" (VIDEO)

Šaltinis: zalgiris.lt

Dviženklį deficitą panaikinęs "Žalgiris" triumfavo Tel Avive

2019-03-20
Kauno "Žalgirio" krepšininkai išsaugojo viltis žengti į Eurolygos kitą etapą.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai gyvybiškai svarbiose rungtynėse Tel Avive po dramatiškos kovos 85:83 parklupdė "Maccabi" klubą.

Antrojo kėlinio pabaigoje Tel Avivo krepšininkai įgijo diženklę 10 taškų persvarą (37:27).  Trečiajame ketvirtyje aikštės šeiminkai ir toliau kontroliavo žaidimą ir sužaidus daugiau, nei 3 minutes turėjo 13 taškų persvarą (52:39). Tačiau tada sekė "Žalgirio" spurtas 13:0 ir rezultatas tapo lygus (52:52). Likus žaisti 2 minutes T.Walkupas dviem taškais išvedė kauniečius į priekį (53:54).

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui "Maccabi" ekipa vėl susikrovė solidesnį pranašumą (74:67). Likus žaisti kiek mažiau, nei 3 minutes B.Daviesas baudų metimais sumažino deficitą iki minimumo (77:76). Likus žaisti 2 minutes L.Westermannas perėmęs kamuolį pelnė du taškus ir išvedė "Žalgirį" į priekį (79:80). Vėliau "Maccabi" surengė tikslią ataką, o A.Milaknis atsakė tritaškiu (81:83).

Likus žaisti 11 sekundžių T.Walkupas baudos metimais padidino persvarą iki 4 taškų (81:85). S.Wilbekinas greitai pelnė 2 taškus (83:85), tačiau šeimininkai per likusias 4 sekundes nesugebėjo prasižengti ir "Žalgiris" šventė pergalę.

Lietuvos čempionai iškovoję 12-ąją pergalę pakilo į 10-ąją turnyrinės lentelės vietą.

Šį penktadienį žalgiriečiai rungtynėmis su lygos autsaideriais Stambulo "Darussafaka" sužais paskutinįjį Eurolygos reguliariojo sezono mačą "Žalgirio" arenoje.

Tel Avivo "Maccabi": Scottie Wilbekinas ir Tarikas Blackas 18, Yovelas Zoosmanas 10, Johnny O'Bryantas ir Angelo Caloiaro 9, Johnas Dibartolomeo 8, Jeremy Pargo 5, Michaelas Rollas 4, Alexas Tyusas 2 taškai;

Kauno "Žalgiris": Leo Westermannas 16, Thomas Walkupas 14, Brandonas Daviesas ir Marius Grigonis 12, Aaronas White'as 11, Artūras Milaknis 8, Edgaras Ulanovas 6, Deonas Thompsonas 4, Antanas Kavaliauskas 2 taškai;

Instagram: Anna Tel Avive

View this post on Instagram

A post shared by Anna Douka-Jasikevicius (@annadouka_jasikevicius) on

Š.Jasikevičius: "Maccabi" startinis penketas turi įspūdingą ūgį" (VIDEO)

2019-03-19

"Žalgiris" - "Pieno žvaigždės" |2019.03.16| (FOTO-15)

2019-03-16

Š.Jasikevičius: "Žaidėjų pastangos ir mentalitetas turėtų džiuginti" (VIDEO)

Kauniečiai trečią kartą šiame sezone įtikinamai įveikė pasvaliečius

Kauno "Žalgirio" krepšininkai be didesnio vargo įveikė pasvaliečius ir įsirašė 22-ąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje.

Šarūno Jasikevičiaus treniruojamas "Žalgiris" savo aikštėje 88:70 pranoko "Pieno žvaigždių" komandą.

Kitą savaitę žalgiriečių laukia trejos rungtynės. Trečiadienį laukia akistata Tel Avive su "Maccabi", penktadienį namuose - Stambulo "Darussafaka", o sekmadienį išvyka į Šiaulius.

Kauno "Žalgiris": Deonas Thompsonas 13, Edgaras Ulanovas 12, Rokas Jokubaitis 11, Aaronas White'as 10, Thomas Walkupas ir Lukas Uleckas 8, Leo Westermannas 7, Brandonas Daviesas ir Nate'as Woltersas 5, Erikas Venskus 4, Artūras Milaknis 3, Marius Grigonis 2 taškai;

Pasvalio "Pieno žvaigždės": Yannickas Franke 20, Tomas Lekūnas 13, Yancy Gates'as 9, Dagoberto Pena 8, Vytautas Šulskis ir Žygimantas Skučas 6, Tomas Galeckas 4, Gytis Sirutavičius 3, Lukas Aukštikalnis 1 taškas;

"Žalgiris" - "FC Bayern" |2019.03.14| (FOTO-35)