* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data 2020.12.03).
* Nukeltos trečiadienį (2020.11.18) turėjusios vykti Eurolygos 9-ojo turo rungtynės tarp "Barcos" ir "Olympiacos" (nauja data 2020.12.08).

Barselonos krepšininkų treniruotė (VIDEO)

2020-11-24

Facebook: Working Out!

"Casademont" - "FC Barcelona" |2020.11.22| (FOTO-3)

2020-11-22

Š.Jasikevičius: "Mes buvome komanda, kuria norime būti"

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai sekmadienio vakarą 97:85 šventė pergalę Ispanijos lygos rungtynėse Saragosoje.

Po mačo katalonų treneris teigė, kad buvo šiek tiek nustebintas varžovo žaidimu rungtynių pradžioje, tačiau jo komanda sugebėjo tinkamai sureaguoti:

"Saragosos komanda išėjo žaisti su didžiuliu entuziazmu. Mes nežinojome kaip reaguoti į jų kietą žaidimą rungtynių pradžioje. Vis dėlto sureagavome tinkamai ir trečiajame kėlinyje mes dominavome. Įgijome pranašumą žaisdami gerą, kietą ir aštrų krepšinį, kaip ta komanda, kuria norime būti". -kalbėjo Š.Jasikevičius.

Spaudos konferencija: "Casademont" - "FC Barcelona" (VIDEO)

"Barca" antroje mačo dalyje palaužė Saragosos krepšininkus

Barselonos krepšininkai iškovojo 9-ąją pergalę Ispanijos čempionate.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Saragosoje 97:85 pranoko vietos "Casademont" komandą.

Katalonai šalies pirmenybėse žengia trečioje vietoje.

Kitą savaitę "Barcos" laukia vienintelis mačas Eurolygoje prieš Vilerbano ASVEL ekipą.

1 kėlinys
"Casademont" 24:22 "FC Barcelona"
1' min: Higginsas pelnė pirmuosius rungtynių taškus (0:2).
2' min: Ennisas pataikė tritaškį (3:2), o Mirotičius atsakė dviem taškais su pražanga (3:5). Benzingas taip pat baigė ataką pelnydamas taškus su bauda (6:5).
3' min: Calathesas pelnė du taškus iš po krepšio (6:7).
4' min: Brussino taip pat pelnė du taškus iš po krepšio (8:7), Higginsas pelnė taškus su varžovo pražanga (8:10). Ennisas dėjimu išlygino rezultatą (10:10).
5' min: Calathesas įsmeigė tritaškį (10:13).
6' min: Ennisas atsakė tuo pačiu (13:13). Vėliau sekė Benzingo tolimas metimas (16:13). Calathesas pelnė du taškus (16:15), Ennisas pataikė tritaškį (19:15).
7' min: Oriola pridėjo du taškus (19:17). Heurtelis pasižymėjo iš po kepšio (19:19).
8' min: Mirotičius realizavo 1 baudą (19:20).
9' min: Barreiro pelnė taškus baudos aikštelėje (21:20).
10' min: "Barcos" ataka baigėsi Hangos dėjimu (21:22). Ennisas tritaškiu uždarė pirmąjį kėlinį (24:22).

2 kėlinys
"Casademont" 42:41 "FC Barcelona"
1' min: Kuričius tritaškiu išvedė "Barcą" į priekį (24:25), Daviesas realizavo 1 baudą (24:26).
2' min: Daviesio vėl tik kartą pataikė nuo baudų metimo linijos (24:27).
3' min: Hlinasonas pasižymėjo iš vidutinio nuotolio (26:27), Kuričius atsakė tritaškiu (26:30). Heurtelis pridėjo taškus iš po krepšio (26:32).
4' min: Hlinasonas atliko dėjimą (28:32). Thompsonas įmetė 1 baudą (29:32).
5' min: Thompsonas pelnė du taškus iš žaidimo (32:32). Heurtelis atsakė metimu iš vidutinio nuotolio (31:34).
6' min: Oriola pelnė du taškus (31:36), Thompsonas pridėjo dar du taškus Saragosai (33:36).
8' min: Benzingas sumetė dvi baudas (35:36), po Benzingo tritaškio Šaras paprašė minutės pertraukėlės (38:36). Kuričius pelnė du taškus (38:38).
9' min: Mirotičius už emocijas po gautos pražangos puolime buvo nubaustas technine pražanga. Šeimininkai įmetė baudos metimą (39:38).
10' min: Seeley pataikė tolimą metimą (42:38), tuo pačiu atsakė Šmitas (42:41).

3 kėlinys
"Casademont" 52:70 "FC Barcelona"
1' min: Oriola pelnė du taškus (42:43), Benzingas atsakė tritaškiu (45:43).
2' min: Šmitas pasižymėjo iš po krepšio (45:45).
4' min: Ennisas realizavo dvi baudas (47:45), Calathesas po savo netaiklaus metimo atkovojo kamuolį ir pelnė du taškus (47:47).
5' min: Katalonų kapitonas pelnė du taškus su pražanga (47:49).
6' min: Konate buvo nubaustas nesportine pražanga, o Daviesas sumetė baudas (47:51). Higginsas realizavo dvi baudas (47:53), o vėliau įsmeigė tritaškį (47:56).
7' min: Higginsas gražiu reidu į baudos aikštelę pelnė du taškus (47:58).
8' min: Higginsas pataikė baudą (47:59).
9' min: Kuričius pataikė iš vidutinio nuotolio (47:61), Daviesas pelnė du taškus su pražanga (47:63). Benzingas įmetė dvi baudas (49:63).
10' min: Daviesas pelnė dar du taškus (49:65), Ennisas realizavo 1 baudą (50:65). Šmitas įsmeigė tritaškį (50:68). Hlinasonas ir Heurtelis apsikeitė dvitaškiais (52:70).

4 kėlinys
"Casademont" 85:97 "FC Barcelona"
1' min: Rupnikas įsmeigė tritaškį (55:70), Oriola atsakė dviem taškais (55:72).
2' min: Ennisas pelnė du taškus (57:72), o Benzingas pridėjo du taškus su pražanga (60:72).
3' min: Oriola pataikė iš vidutinio nuotolio (60:74). Barreiro pasižymėjo iš po krepšio (62:74).
4' min: Ennisas greitoje atakoje pelnė du taškus (64:74), Hanga atsakė tritaškiu (64:77). Oriola baigė ataką dėjimu (64:79).
5' min: Mirotičius pelnė taškus iš po krepšio (64:81).
6' min: Oriola neleistinai numušė kamuolį nuo lanko (66:81), Mirotičius pridėjo du taškus (66:83). Oriola buvo nubaustas nesportine pražanga (67:84). Šeimininkai pelnė du taškus (69:84). Higginsas įsmeigė tritaškį (69:87)
7' min: Seeley ir Calathesas apsikeitė dvitaškiais (71:89).
8' min: Barreiro pataikė tritaškį (74:89), Daviesas taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (74:91). Ennisas atsakė tritaškiu (77:91).
9' min: Daviesas dar kartą taikliai atakvo iš vidutinio nuotolio (77:93). Thompsonas įmetė 1 baudą (78:93), o Abrinesas atsakė galingu dėjimu (78:95). Fernandezas realizavo 1 baudą (79:95).
10' min: Garcia taikliai atakavo iš toli (82:95). Bolmaro pataikė dvi baudas (82:97). Konate įmetė baudą (83:97), o vėliau pridėjo du taškus (85:97).

Saragosos "Casademont": Dylanas Ennisas 26, Robinas Benzingas 20, Jonathanas Barreiro ir Jasonas Thompsonas 7, Tryggvi Hlinasonas 6, DJ Seeley ir J.Garcia 5, Sagaba Konate ir Luka Rupnikas 3, Nico Brussino 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Cory Higginsas 17, Pierre'as Oriola 14, Brandonas Daviesas 12, Nickas Calathesas 11, Kyle'as Kuričius 10, Nikola Mirotičius, Rolandas Šmitas ir Thomas Heurtelis 8, Adamas Hanga 5, Alexas Abrinesas ir Leandro Bolmaro 2 taškai;

Eurolyga paskelbė atšauktų rungtynių su "Olympiacos" naują datą

Barselonos krepšininkai nukeltas Eurolygos rungtynes su Pirėjo "Olympiacos" komanda sužais gruodžio mėnesį.

Eurolygos dvigubos savaitės 9-ojo turo rungtynės "Palau Blaugrana" arenoje dėl COVID-19 atvejų Graikijos klube buvo atšauktos.

Lygos puslapis skelbia, kad šios rungtynės įvyks gruodžio 8-ąją dieną 20:00 val.

Instagram: Join the EHCB Academy!!!!

"FC Barcelona" - "Crvena Zvezda" |2020.11.20| (FOTO-5)

2020-11-21

Instagram: Happy birthday, Vytenis!!!

Š.Jasikevičius: "Antroje mačo pusėje praradome koncentraciją ir pradėjome žaisti kaip žvaigždžių dienoje"

Sėkmingą pasirodymą Eurolygoje tęsianti Barselonos komanda penktadienį "Palau Blaugrana" arenoje įsirašė 8-ąją pergalę.

Po pergalės 76:65 prieš "Crvena Zvezda" ekipą Šarūnas Jasikevičius liko patenkintas komandos intesyvumu, tačiau antroji mačo dalis nuvylė:

"Turėjome pakeisti savaitės planus ir pritrūkome ritmo. Tačiau esu labai patenkintas komandos intensyvumu. Antroje rungtynių pusėje praradome koncentraciją ir pradėjome žaisti kaip žvaigždžių dienoje. Eurolygoje to negali būti" - kalbėjo Š.Jasikevičius.

Nikola Mirotičius sužaidė dar vienerias solidžias rungtynes. Krepšininkas pelnė 23 taškus (4/4 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 9/10 baudos), atkovojo 4 kamuolius, išprovokavo 8 varžovų pražangas, bei surinko 31 naudingumo balą.

Kalbėdamas apie savo komandos lyderį Š.Jasikevičius pabrėžė, kad jam svarbiausia gynyba, o ne pelnyti taškai:

"Mes žinome, kad jis gali pelnyti daug taškų. Bet man svarbiausias dalykas - jo įsitraukimas į gynybą" - spaudos konferencijoje kalbėjo Šaras.

Rezultatyviausią Eurolygos krepšininką pažaboję katalonai iškovojo 7-ąją pergalę iš eilės

2020-11-20
Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai jubiliejines 500-ąsias "FC Barcelona" klubo rungtynes Eurolygoje pažymėjo pergale.

Katalonai 10-ojo turo rungtynėse 76:65 savo aikštėje nugalėjo Belgrado "Crvena Zvezda" krepšininkus ir iškovojo 7-ąją pergalę iš eilės.

Barselonos ekipa su 8-ais laimėjimais žengia pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

Ispanų gynyba visiškai sukaustė rezultatyviausią Eurolygos krepšininką Jordaną Loydą. Amerikietis "Palau Blaugrana" arenoje įmetė vos 2 taškus ir prametė visus metimus iš žaidimo. Iki šių rungtynių jo taškų vidurkis siekė 21,1 taško.

Kitą savaitę "Barcos" laukia išvyka į Vilerbaną, o šį sekmadienį Ispanijos pirmenybėse dvikova Saragosoje.

1 kėlinys
"FC Barcelona" 19:6 "Crvena Zvezda"
2' min: pirmuosius taškus sužaidus beveik 2 minutes baudų metimais pelnė Mirotičius (2:0).
4' min: Mirotičius pelnė du taškus su pražanga (5:0). Oriola pelnė du taškus po Calatheso pakabinto kamuolio (7:0).
5' min: Terry dėjimu atidarė serbų taškų sąskaitą (7:2), Mirotičius atsakė tritaškiu (10:2).
6' min: Oriola pataikė 1 baudos metimą (11:2), Reathas atsakė dviem taškais (11:4).
7' min: Calathesas pelnė taškus įsiveržęs į baudos aikštelę (13:4), Reathas atsakė tuo pačiu (13:6).
8' min: katalonų graikas dar kartą surengė tikslią ataką varžovų baudos aikštelėje (15:6).
9' min: Bolmaro po perimto kamuolio baigė greitą ataką dviem taškais su pražanga (17:6).
10' min: Daviesas baigė greitą ataką dėjimu (19:6).

2 kėlinys
"FC Barcelona" 39:22 "Crvena Zvezda"
1' min: Šmitas pelnė du taškus iš po krepšio (21:6), Terry realizavo dvi baudas (21:8).
2' min: Šmitas atkovojęs kamuolį pelnė dar du taškus (23:8).
4' min: Kuričius pelnė du taškus (25:8).
5' min: Hallas pasižymėjo iš vidutinio nuotolio (25:10).
6' min: Davidovacas įsmeigė tritaškį (15:13), Oriola atsakė dviem taškais (27:13).
7' min: Davidovacas pataikė iš vidutinio nuotolio (27:15), Martinezas pelnė taškus įsiveržęs į baudos aikštelę (29:15). Waldenas realizavo dvi baudas (29:17).
8' min: Oriola pelnė taškus iš po krepšio (31:17), Calathesas pridėjo dvitaškį su pražanga (33:17). Waldenas pataikė tritaškį (33:20).
9' min: Mirotičius pasižymėjo pelnydamas du taškus su pražanga (36:20).
10' min: Waldenas pelnė taškus iš po krepšio (36:22). Pirmąją rungtynių pusę tritaškiu uždarė Higginsas (39:22).

3 kėlinys
"FC Barcelona" 61:44 "Crvena Zvezda"
1' min: Mirotičius realizavo dvi baudas (41:22), Oriola dvitaškiu padidino "Barcos" persvarą iki 21 taško (43:22).
2' min: Davidovacas pelnė du taškus iš po krepšio (43:24), Mirotičius atsakė tritaškiu (46:24). O'Bryantas pataikė dvi baudas (46:26).
3' min: Higginsas pataikė iš vidutinio nuotolio (48:26). Loydas įmetė dvi baudas ir pelnė savo pirmuosius taškus (48:28). Davidovacas pridėjo du taškus (48:30).
4' min: Mirotičius pataikė užmindamas tritaškio liniją (50:30).
5' min: Higginsas pridėjo dar du taškus (52:30).
6' min: Davidovacas įmetė du taškus (52:32), Terry atsakė 1 taiklia bauda (52:33).
7' min: Mirotičius realizavo dvi baudas (54:33). Reathas pataikė tritaškį (54:36).
8' min: Dobričius pataikė du tritaškius (54:42).
9' min: Daviesas pasižymėjo iš po krepšio (56:42), o Hanga įsmeigė tritaškį (59:42).
10' min: Reathas baigė ataką dėjimu su pražanga (59:44). Bolmaro pataikė  dvi baudas (61:44).

4 kėlinys
"FC Barcelona" 76:65 "Crvena Zvezda"
1' min: O'Bryantas atkovojęs kamuolį pelnė du taškus su pražanga (61:47). Heurtelis pataikė dvi baudas (63:47).
3' min: Terry pelnė taškus iš po krepšio (63:49).
4' min: Hallas pataikė iš vidutinio nuotolio (63:51). Abrinesas atsakė dviem taškais su pražanga (66:51).
5' min: Terry pataikė 1 baudą (66:52), Mirotičius atsakė dviem taškais (68:52). Hallas pataikė sudėtingą metimą (68:54).
6' min: Hallas pridėjo du taškus (68:56), o Terry pridėjo baudos metimą (68:56). Oriola realizavo 1 baudą (69:57).
7' min: Rochestie įsmeigė tritaškį (69:60).
8' min: Rochestie pridėjo du taškus (69:62), Calathesas atsakė tuo pačiu (71:62).
9' min: Mirotičius pataikė 1 baudą (72:62), Davidovacas įmetė taip pat 1 baudą (72:63)
10' min: Oriola realizavo 2 baudas (74:63), Calathesas pridėjo du taškus (76:63). Dobričius taip pat pelnė du taškus (76:65).

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 23, Pierre'as Oriola 12, Nickas Calathesas 10, Cory Higginsas 7, Brandonas Daviesas, Leandro Bolmaro ir Rolandas Šmitas 4, Adamas Hanga ir Alexas Abrinesas 3, Thomas Heurtelis, Sergi Martínezas ir Kyle'as Kuričius 2 taškai;

Belgrado "Crvena Zvezda": Dejanas Davidovacas 12, Duopas Reathas ir Emanuelis Terry 9, Langstonas Hallas ir Ognjenas Dobričius 8, Corey Waldenas 7, Tayloras Rochestie ir Johnny O'Bryantas 5, Jordanas Loydas 2 taškai;

Š.Jasikevičius prieš jubiliejines rungtynes: "Laukia varžovas, kuris pajėgus įveikti bet ką"

2020-11-19
Eurolygos dvigubą savaitę turėję žaisti Barselonos krepšininkai ruošiasi vieninteliui rytoj laukiančiui mačui su Belgrado "Crvena Zvezda" komanda.

9-ojo turo rungtynės su Pirėjo "Olympiacos" klubu dėl teigiamų COVID-19 testų Graikijos ekipoje buvo atšauktos.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai šešias dienas neturėjo rungtynių, o pasak trenerio žaidėjai buvo šiek tiek pervargę nuo treniruočių:

"Žaidėjai buvo pervargę nuo tiek daug treniruočių. Jie prie to nėra pripratę. Todėl į rungtynes jie turi išeiti su didžiuliu entuziazmu, nes kaip matėme laukia varžovas, kuris pajėgus įveikti bet ką" - kalbėjo Š.Jasikevičius.

Prieš dvikovą su Serbijos čempionais Šaras akcentavo varžovų fiziškumą:

"Tai komanda, kuri labai stipri fiziškai ir psichologiškai. Jie žaidžia būtent tai, ką ir nori žaisti" - pabrėžė lietuvis.

Katalonijos klubui rungtynės su Belgrado krepšininkais bus jubiliejinės 500-osios Eurolygoje. Pasak Š.Jasikevičiaus tokiu pasiekimu reikėtų didžiuotis:

"Barca" visada buvo nuolatinė Eurolygos dalyvė. Dalyvavo daugelyje atkrintamųjų varžybų, bei žaidė finaliniuose ketvertuose, o dukart pavyko net laimėti. Esame antra komanda, kuriai pavyko pasiekti 500 rungtynių ribą ir turėtume tuo labai didžiuotis" teigė Š.Jasikevičius.

"Barcos" komandai rungtynės su "Crvena Zvezda" bus jubiliejinės 500-osios Eurolygoje

Barselonos komandai penktadienio vakaro rungtynės su Belgrado "Crvena Zvezda" ekipa bus jubiliejinės 500-osios Eurolygoje (skaičiuojant nuo 2000 metų).

Nuo 2000/2001 metų sezono katalonai stipriausioje Europos lygoje per 499-erias sužaistas rungtynes yra iškovoję 334 pergales.

Barselonos krepšininkai 2003 ir 2010 metais tapo stipriausia senojo žemyno klubine komanda, o prie pirmojo trofėjaus prisidėjo ir Šarūnas Jasikevičius.

Š.Jasikevičius ketverius metus (2000-2003 ir 2012-2013 m.) vilkėjo "Barcos" ekipos marškinėlius ir Eurolygoje už šią komandą sužaidė 79-erias rungtynes, o pergalėmis baigėsi net 61-as mačas.

Šaras dalyvavo ir pirmose "Barcos" Eurolygos rungtynėse 2000-aisiais metais. Tuomet katalonai Podgoricoje 85:77 pranoko "Buducnost" ekipą. Lietuvis prie pergalės pridėjo 13 taškų, atliko 3 rez. perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

"Barcos" treniruotė lauke |2020.11.17| (VIDEO)