Š.Jasikevičius: "Labai patenkintas šio vakaro rungtynėmis" (VIDEO)

2019-11-17

Šaltinis: lkl.lt

Pasvalyje dominavęs "Žalgiris" nušlavė varžovus 44 taškų skirtumu

Kauno "Žalgirio" krepšininkai pasiekė didžiausią sezono pergalę įveikdami varžovus net 44 taškų skirtumu.

Šarūno Jasikevičiaus treniruojami kauniečiai Pasvalyje 108:64 nepaliko jokių vilčių vietos "Pieno žvaigždžių" komandai.

Žalgiriečiai šalies pirmenybėse ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų savo sąskaitoje turėdami 10 pergalių.

Kitą savaitę "Žalgirio" laukia net trejos namų rungtynės. Antradienį dvikova su Atėnų "Panathinaikos", ketvirtadienį mūšis su Belgrado "Crvena Zvezda", o savaitę pabaigs susitikimu su Alytaus "Sintek-Dzūkija".

Pasvalio "Pieno žvaigždės": Trevoras Thompsonas ir Johnas Gillonas 12, Edgars Lasenbergs 10, Paulius Petrilevičius 9, Dominykas Domarkas 7, Miha Lapornikas 5, Laimonas Kisielius ir Laurynas Balkūnas 4, Arvydas Šikšnius 1 taškas;

Kauno "Žalgiris": Zachas LeDay'us 21, Paulius Jankūnas ir Martinas Gebenas 12, Rokas Jokubaitis, Edgaras Ulanovas ir Karolis Lukošiūnas 11, Artūras Milaknis 9, Jock'as Landale'as 6, Lukas Lekavičius 5, Alexas Perezas ir Nigelis Hayesas 4, Thomas Walkupas 2 taškai;

KMT ketvirtfinalyje trečius metus iš eilės laukia šiauliečių barjeras

2019-11-16
Šeštadienį ištraukus Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) ketvirtfinalio porų burtus paaiškėjo, kad žalgiriečiai trečius metus iš eilės žais su šiauliečiais.

Ketvirtfinalyje bus žaidžiamos dvejos rungtynės ir komanda pasiekusi geresnį rezultatą per abu susitikumus žengs į KMT finalo ketvertą.

Pirmosios rungtynės bus žaidžiamos Šiauliuose (data bus patikslinta), o atsakomasis mačas vasario 11-12 dienomis vyks Kaune.

KMT finalo ketverto varžybos bus žaidžiamos vasario 15-16 dienomis. Turnyro vieta dar nepaskelbta.

Šarūnas Jasikevičius su Kauno "Žalgiriu" KMT yra laimėjęs du kartus 2017 ir 2018 metais.

Prieš 17 metų: Šaro 11 rezultatyvių perdavimų

Š.Jasikevičius: "Nebuvome pasiruošę luptis aikštelėje" (VIDEO)

Šaltinis: zalgiris.lt

Pirėjuje žalgiriečių pralaimėjimas Kemzūros auklėtiniams

Kauno "Žalgirio" komanda išvykoje patyrė pralaimėjimą Kęstučio Kemzūros vadovaujamai komandai.

Kauniečiai Eurolygos 8-ojo turo rungtynėse Pirėjuje 74:83 turėjo pripažinti "Olympiacos" ekipos pranašumą.

Pirmoje mačo pusėje žaidimas vyko taškas į tašką, o kauniečius prieš ilgąją pertrauką į priekį išvedė P.Jankūno dvitaškis (39:37).

Trečiojo kėlinio pradžioje graikai įsmeigė du tritaškius ir perėmė iniciatyvą į savo rankas. Lietuvos čempionai daugiau rungtynėse nebuvo išsiveržę į priekį ir patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės.

Kitą savaitę Šarūno Jasikevičiaus laukia dvigubas Eurolygos išbandymas. Antradienį laukia akistata su Atėnų "Panathinaikos", o ketvirtadienį su "Crvena Zvezda" ir abi rungtynės vyks Kaune.

Pirėjo "Olympiacos": Vassilis Spanoulis 16, Nikola Milutinovas ir Brandonas Paulas 14, Georgios Printezis ir Willie Reed'as 10, Tayloras Rochestie 8, Augustine'as Rubitas 4, Antonios Koniaris 3, Sasha Vezenkovas ir Kostas Papanikolaou 2 taškai;

Kauno "Žalgiris": Jock'as Landale'as 23, Lukas Lekavičius 14, Thomas Walkupas 10, Alexas Perezas, Martinas Gebenas ir Marius Grigonis 5, Zachas LeDay'us 4, Nigelis Hayesas 3, Paulius Jankūnas ir Edgaras Ulanovas 2, Artūras Milaknis 1 taškas;

Treniruotė Pirėjuje |2019.11.15| (FOTO-1)

2019-11-15

Walkie Talkie with Sarunas Jasikevicius (VIDEO)

ŠARAS.vs.Olympiacos|EuroLeague EF G2|2000.03.02 (10 PTS) (VIDEO)

2019-11-14

Š.Jasikevičius: "Su Rochestie ir Reed'o atvykimu "Olympiacos" sudėtis atrodo žymiai geresnė" (VIDEO)

Š.Jasikevičius: "Kažko norisi jau daugiau" (VIDEO)

2019-11-10

"Žalgiris" pirmąjį LKL reguliariojo sezono ratą baigė be pralaimėjimų

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai pirmąjį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) reguliariojo sezono ratą baigė be pralaimėjimų.

Žalgiriečiai išvykoje 91:65 įveikė Alytaus "Sintek-Dzūkija" komandą, bei su devyniomis pergalėmis užtikrintai pirmauja šalies čempionate.

Kauniečiai mačą pradėjo septyniais taškais be atsako (0:7), tačiau vėliau žaidimas pradėjo strigti ir po pirmojo kėlinio turėjo minimalų deficitą (18:17). Antrojo kėlinio viduryje alytiškių persvara šoktelėjo iki 8 taškų (31:23). Kėliniui artėjant į pabaigą žalgiriečiai priartėjo, o pirmąją rungtynių pusę uždarė tolimas A.Milaknio metimas išvedęs "Žalgirį" į priekį (39:40).

Po ilgosios pertraukos šalies čempionų gretose krepšys atsirišo snaiperiams, kurių pastangomis kauniečiai greitai susikrovė dviženklę persvarą (42:53). Po trijų kėlinių Š.Jasikevičiaus auklėtiniai turėjo 17 taškų pranašumą (51:68). Per paskutines 10 minučių "Žalgiris" nepaleido iniciatyvos ir iškovojo užtikrintą pergalę 91:65.

Kitą savaitę "Žalgirio" laukia dvejos išvykos rungtynės. Penktadienį Eurolygos dvikova Pirėjuje su "Olympiacos", o sekmadienį akistata Pasvalyje su "Pieno žvaigždėmis".

Alytaus "Sintek-Dzūkija": Loganas Mclane'as 12, Paulius Danisevičius 11, Artūras Jomantas, Adrianas Bowie 8, Egidijus Dimša 7, Chauncey Collinsas ir Mindaugas Sušinskas 5, Radoslavas Pekovičius 4, Martynas Pocevičius ir Lukas Kvedaravičius 2 taškai;

Kauno "Žalgiris": Jock'as Landale'as 14, Martinas Gebenas 12, Artūras Milaknis 11, Rokas Jokubaitis 9, Paulius Jankūnas ir Nigelis Hayesas 8, Lukas Lekavičius, Zachas LeDay'us ir Karolis Lukošiūnas 6, Thomas Walkupas 5, Alexas Perezas 4, Edgaras Ulanovas 2 taškai;

ŠARAS.vs.Duke|NCAA|1997.01.26 (15 PTS) (VIDEO)

"Žalgiris" - "FC Barcelona" |2019.11.08| (FOTO-39)