* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data 2020.12.03).
* Nukeltos trečiadienį (2020.11.18) turėjusios vykti Eurolygos 9-ojo turo rungtynės tarp "Barcos" ir "Olympiacos" (nauja data 2020.12.08).

ASVEL - "FC Barcelona" |2020.11.27| (FOTO-3)

2020-11-30

Š.Jasikevičius: "Varžovai turėjo daugiau motyvacijos, o tai labai skaudu"

2020-11-28
Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamos Barselonos komandos pergalių serija nutrūko Vilerbane. Po mačo katalonų treneris dar kartą paminėjo varžovų fiziškumą:

"Noriu pasveikinti ASVEL komandą ir TJ Parkerį. Jie žaidė daug fiziškiau, nei mes ir nusipelnė pergalės. Kaip jau minėjau prieš rungtynes, ASVEL turbūt yra fiziškiausia komanda Eurolygoje, kurie turi talento ir kovotojų. Manau, kad jie nenusipelnė būti paskutiniai Eurolygoje. Pralaimėjo nemažai rungtynių, kurių likimas sprendėsi pabaigoje".

Š.Jasikevičių po pralaimėjimo nuliūdino motyvacijos stoka, tačiau vylėsi, kad komanda pradės naują pergalių seriją:

Šiandien jie puikiai žaidė puolime, pataikė sudėtingų metimų. Žinoma dėl daugelio dalykų galiu kaltinti tik save. Varžovai tiesiog turėjo daugiau motyvacijos, o tai labai skaudu, kuomet Eurolygoje neturi motyvacijos pratęsti puikios pergalių serijos. Tikiuosi, kad pradėsime naują seriją" - kalbėjo Š.Jasikevičius.

Spaudos konferencija: ASVEL - "FC Barcelona" (VIDEO)

Vilerbane nutrūko "Barcos" pergalių serija Eurolygoje

2020-11-27
Vilerbano krepšininkai nutraukė Barselonos klubo 7 pergalių iš eilės seriją Eurolygoje.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Prancūzijoje 68:80 turėjo pripažinti ASVEL komandos pranašumą.

Katalonams, tai buvo tik antrasis pralaimėjimas Eurolygoje. "Barca" su 8 pergalėmis išlieka turnyrinės lentelės viršuje. Tiek pat pergalių turi ir Maskvos CSKA, tiesa rusai žaidė vieneriomis rungtynėmis daugiau.

Kitą savaitę Šaras su savo kariauna atvyksta į Kauną. Prieš dvikovą su "Žalgiriu" katalonai antradienį Ispanijos lygoje savo aikštėje susitiks su Valensijos krepšininkais, o po dvikovos Lietuvoje laukia akistata su Gran Kanarijos komanda.

1 kėlinys
ASVEL 25:19 "FC Barcelona"
1' min: Freemanas pradėjo rungtynes tritaškiu (3:0).
2' min: Yabusele realizavo dvi baudas (5:0), Pustovijus atsakė dviem taškais su pražanga (5:2).
3' min: Pustovijus pridėjo dar du taškus (5:4), o Mirotičius pirmą kartą išvedė "Barcą" į priekį (5:6).
4' min: Lighty įsmeigė tritaškį (8:6), Mirotičius išlygino rezultatą (8:8).
5' min: Fallas pataikė 2 baudas (10:8), Calathesas pelnė taškus iš po krepšio (10:10).
6' min: Lighty pelnė taškus baudos aikštelėje (12:10), Oriola atsakė tuo pačiu (12:12).
7' min: Diotas taikliai atakavo iš toli (15:12), Calathesas atsakė tuo pačiu (15:15). Fallas baigė ataką galingu dėjimu (17:15). Oriola pridėjo du taškus (17:17).
8' min: Freemanas pelnė du taškus su pražanga (20:17).
9' min: Cole'as pataikė 2 baudas (22:17).
10' min: Bolmaro taip pat pataikė dvi baudas (22:19), Kahudi įsmeigė tritaškį (25:19).

2 kėlinys
ASVEL 45:36 "FC Barcelona"
1' min: Daviesas pelnė taškus baudos aikštelėje (25:21).
2' min: Bako taip pat pelnė du taškus iš po krepšio (27:21). Kuričius pasižymėjo dviem taškais (27:23).
3' min: Cole'as realizavo dvi baudas (29:23).
4' min: Bako sudrebino katalonų krepšį dėjimu (31:23), o Yabusele pridėjo taškus iš po krepšio (33:23). Davieso metimas buvo sustabdytas bloku.
5' min: Higginsas pataikė dvi baudas (33:25).
6' min: Fallas įmetė du baudos metimus (35:25), Mirotičius pataikė 1 baudą (35:26).
7' min: Abrinesas sumetė baudas (35:28), Bako taip pat pataikė dvi (37:28).
8' min: Šmitas atkovojęs kamuolį pelnė taškus iš po krepšio (37:30), netrukus latvis pridėjo dar du taškus (37:32).
9' min: Cole'as įsmeigė tritaškį (40:32), o Bako pridėjo dvi baudas (42:32).
10' min: Šmitas pelnė du taškus iš po krepšio (42:34), Freemanas atsakė tritaškiu (45:34). Daviesas pelnė du taškus (45:36).

3 kėlinys
ASVEL 65:53 "FC Barcelona"
1' min: Freemanas įsmeigė tritaškį (48:36), Higginsas atsakė metimu iš vidutinio nuotolio (48:38)
2' min: Mirotičius pataikė tritaškį (48:41), po gražaus Abrineso perdavimo Calathesas pelnė du taškus (48:43).
3' min: Lighty įmetė tritaškį (51:43).
4' min: Bako baigė ataką dėjimu (53:43), Higginsas atsakė dviem taškais su pražanga (53:46).
5' min: Lighty įsiveržęs į baudos aikštelę pelnė du taškus (55:46). Calathesas įmetė 1 baudą (55:47).
7' min: Yabusele taikliai atakavo iš toli (58:47).
8' min: Lighty įsmeigė dar vieną tritaškį ir privertė Šarą paprašyti minutės pertraukėlę (61:47). Calathesas įmetė abi baudas (61:49). Lighty pataikė iš vidutinio nuotolio (63:49).
9' min: Lighty realizavo dvi baudas (65:49), Daviesas taip pat įmetė abi (65:51).
10' min: Kuričius išprovokavęs pražangą realizavo dvi baudas (65:53).

4 kėlinys
ASVEL 80:68 "FC Barcelona"
1' min: Mirotičius pelnė du taškus (65:55), Fallas atsakė tuo pačiu (67:55).
2' min: Mirotičius pridėjo dar du taškus (67:57).
3' min: Noua įsmeigė tritaškį (70:57).
5' min: Mirotičius realizavo dvi baudas (70:59), Cole'as atsakė tritaškiu (73:59).
6' min: Cole'as pataikė iš vidutinio nuotolio (75:59).
7' min: Calathesas po perimto kamuolio pelnė du taškus (75:61).
8' min: Higginsas pataikė dvi baudas (75:63), Cole'as atsakė dviem taškais (77:63). Heurtelis įmetė 1 baudą (77:64).
9' min: Kahudi pataikė tritaškį (80:64), Heurtelis pelnė du taškus (80:66).
10' min: Bolmaro pridėjo du taškus (80:68).

Vilerbano ASVEL: Davidas Lighty 17, Norrisas Cole'as 14, Allerikas Freemanas 12, Charlesas Kahudi 10, Ismaelis Bako 8, Guerschonas Yabusele 7, Moustapha Fallas 6, Antoine'as Diotas ir Amine'as Noua 3 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 14, Nickas Calathesas 12, Cory Higginsas 9, Brandonas Daviesas ir Rolandas Šmitas 6, Leandro Bolmaro, Artiomas Pustovijus, Pierre'as Oriola ir Kyle'as Kuričius 4, Thomas Heurtelis 3, Alexas Abrinesas 2 taškai;

Š.Jasikevičius: "Mūsų laukia vienos fiziškiausių sezono rungtynių"

2020-11-26
Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai rytoj Vilerbane sieks iškovoti 9-ąją pergalę Eurolygoje.

Katalonų treneris prieš dvikovą su ASVEL komanda išskyrė varžovų fiziškumą:

"Mūsų laukia vienos fiziškiausių sezono rungtynių. Praėjusį sezoną jie dėl savo fiziškumo ir požiūrio daugelį komandų išstūmė iš aikštelės. Turime tam būti pasiruošę. Bus labai sunkios ir fiziškos rungtynės".

Š.Jasikevičiaus vadovaujama "FC Barcelona" komanda lapkričio mėnesį dar nėra patyrusi nė vieno pralaimėjimo tiek Eurolygoje, tiek Ispanijos lygos. Tiesa lietuvis šios pasiekimo nesireikšmina ir teigia, kad svarbiausios yra sekančios rungtynės:

"Mes per daug negalvojame apie visas pergales. Mes koncentruojamės sekančioms rungtynėms, kurios mums visada turi būti pačios svarbiausios. Turėjome neįprastą savaitę ir turime būti nuoseklesni".

Treniruotė Vilerbane |2020.11.26| (VIDEO)

Facebook: "Barca" išvyksta į Prancūziją

Barselonos krepšininkų treniruotė (VIDEO)

2020-11-24

Facebook: Working Out!

"Casademont" - "FC Barcelona" |2020.11.22| (FOTO-3)

2020-11-22

Š.Jasikevičius: "Mes buvome komanda, kuria norime būti"

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai sekmadienio vakarą 97:85 šventė pergalę Ispanijos lygos rungtynėse Saragosoje.

Po mačo katalonų treneris teigė, kad buvo šiek tiek nustebintas varžovo žaidimu rungtynių pradžioje, tačiau jo komanda sugebėjo tinkamai sureaguoti:

"Saragosos komanda išėjo žaisti su didžiuliu entuziazmu. Mes nežinojome kaip reaguoti į jų kietą žaidimą rungtynių pradžioje. Vis dėlto sureagavome tinkamai ir trečiajame kėlinyje mes dominavome. Įgijome pranašumą žaisdami gerą, kietą ir aštrų krepšinį, kaip ta komanda, kuria norime būti". -kalbėjo Š.Jasikevičius.

Spaudos konferencija: "Casademont" - "FC Barcelona" (VIDEO)

"Barca" antroje mačo dalyje palaužė Saragosos krepšininkus

Barselonos krepšininkai iškovojo 9-ąją pergalę Ispanijos čempionate.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Saragosoje 97:85 pranoko vietos "Casademont" komandą.

Katalonai šalies pirmenybėse žengia trečioje vietoje.

Kitą savaitę "Barcos" laukia vienintelis mačas Eurolygoje prieš Vilerbano ASVEL ekipą.

1 kėlinys
"Casademont" 24:22 "FC Barcelona"
1' min: Higginsas pelnė pirmuosius rungtynių taškus (0:2).
2' min: Ennisas pataikė tritaškį (3:2), o Mirotičius atsakė dviem taškais su pražanga (3:5). Benzingas taip pat baigė ataką pelnydamas taškus su bauda (6:5).
3' min: Calathesas pelnė du taškus iš po krepšio (6:7).
4' min: Brussino taip pat pelnė du taškus iš po krepšio (8:7), Higginsas pelnė taškus su varžovo pražanga (8:10). Ennisas dėjimu išlygino rezultatą (10:10).
5' min: Calathesas įsmeigė tritaškį (10:13).
6' min: Ennisas atsakė tuo pačiu (13:13). Vėliau sekė Benzingo tolimas metimas (16:13). Calathesas pelnė du taškus (16:15), Ennisas pataikė tritaškį (19:15).
7' min: Oriola pridėjo du taškus (19:17). Heurtelis pasižymėjo iš po kepšio (19:19).
8' min: Mirotičius realizavo 1 baudą (19:20).
9' min: Barreiro pelnė taškus baudos aikštelėje (21:20).
10' min: "Barcos" ataka baigėsi Hangos dėjimu (21:22). Ennisas tritaškiu uždarė pirmąjį kėlinį (24:22).

2 kėlinys
"Casademont" 42:41 "FC Barcelona"
1' min: Kuričius tritaškiu išvedė "Barcą" į priekį (24:25), Daviesas realizavo 1 baudą (24:26).
2' min: Daviesio vėl tik kartą pataikė nuo baudų metimo linijos (24:27).
3' min: Hlinasonas pasižymėjo iš vidutinio nuotolio (26:27), Kuričius atsakė tritaškiu (26:30). Heurtelis pridėjo taškus iš po krepšio (26:32).
4' min: Hlinasonas atliko dėjimą (28:32). Thompsonas įmetė 1 baudą (29:32).
5' min: Thompsonas pelnė du taškus iš žaidimo (32:32). Heurtelis atsakė metimu iš vidutinio nuotolio (31:34).
6' min: Oriola pelnė du taškus (31:36), Thompsonas pridėjo dar du taškus Saragosai (33:36).
8' min: Benzingas sumetė dvi baudas (35:36), po Benzingo tritaškio Šaras paprašė minutės pertraukėlės (38:36). Kuričius pelnė du taškus (38:38).
9' min: Mirotičius už emocijas po gautos pražangos puolime buvo nubaustas technine pražanga. Šeimininkai įmetė baudos metimą (39:38).
10' min: Seeley pataikė tolimą metimą (42:38), tuo pačiu atsakė Šmitas (42:41).

3 kėlinys
"Casademont" 52:70 "FC Barcelona"
1' min: Oriola pelnė du taškus (42:43), Benzingas atsakė tritaškiu (45:43).
2' min: Šmitas pasižymėjo iš po krepšio (45:45).
4' min: Ennisas realizavo dvi baudas (47:45), Calathesas po savo netaiklaus metimo atkovojo kamuolį ir pelnė du taškus (47:47).
5' min: Katalonų kapitonas pelnė du taškus su pražanga (47:49).
6' min: Konate buvo nubaustas nesportine pražanga, o Daviesas sumetė baudas (47:51). Higginsas realizavo dvi baudas (47:53), o vėliau įsmeigė tritaškį (47:56).
7' min: Higginsas gražiu reidu į baudos aikštelę pelnė du taškus (47:58).
8' min: Higginsas pataikė baudą (47:59).
9' min: Kuričius pataikė iš vidutinio nuotolio (47:61), Daviesas pelnė du taškus su pražanga (47:63). Benzingas įmetė dvi baudas (49:63).
10' min: Daviesas pelnė dar du taškus (49:65), Ennisas realizavo 1 baudą (50:65). Šmitas įsmeigė tritaškį (50:68). Hlinasonas ir Heurtelis apsikeitė dvitaškiais (52:70).

4 kėlinys
"Casademont" 85:97 "FC Barcelona"
1' min: Rupnikas įsmeigė tritaškį (55:70), Oriola atsakė dviem taškais (55:72).
2' min: Ennisas pelnė du taškus (57:72), o Benzingas pridėjo du taškus su pražanga (60:72).
3' min: Oriola pataikė iš vidutinio nuotolio (60:74). Barreiro pasižymėjo iš po krepšio (62:74).
4' min: Ennisas greitoje atakoje pelnė du taškus (64:74), Hanga atsakė tritaškiu (64:77). Oriola baigė ataką dėjimu (64:79).
5' min: Mirotičius pelnė taškus iš po krepšio (64:81).
6' min: Oriola neleistinai numušė kamuolį nuo lanko (66:81), Mirotičius pridėjo du taškus (66:83). Oriola buvo nubaustas nesportine pražanga (67:84). Šeimininkai pelnė du taškus (69:84). Higginsas įsmeigė tritaškį (69:87)
7' min: Seeley ir Calathesas apsikeitė dvitaškiais (71:89).
8' min: Barreiro pataikė tritaškį (74:89), Daviesas taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (74:91). Ennisas atsakė tritaškiu (77:91).
9' min: Daviesas dar kartą taikliai atakvo iš vidutinio nuotolio (77:93). Thompsonas įmetė 1 baudą (78:93), o Abrinesas atsakė galingu dėjimu (78:95). Fernandezas realizavo 1 baudą (79:95).
10' min: Garcia taikliai atakavo iš toli (82:95). Bolmaro pataikė dvi baudas (82:97). Konate įmetė baudą (83:97), o vėliau pridėjo du taškus (85:97).

Saragosos "Casademont": Dylanas Ennisas 26, Robinas Benzingas 20, Jonathanas Barreiro ir Jasonas Thompsonas 7, Tryggvi Hlinasonas 6, DJ Seeley ir J.Garcia 5, Sagaba Konate ir Luka Rupnikas 3, Nico Brussino 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Cory Higginsas 17, Pierre'as Oriola 14, Brandonas Daviesas 12, Nickas Calathesas 11, Kyle'as Kuričius 10, Nikola Mirotičius, Rolandas Šmitas ir Thomas Heurtelis 8, Adamas Hanga 5, Alexas Abrinesas ir Leandro Bolmaro 2 taškai;

Eurolyga paskelbė atšauktų rungtynių su "Olympiacos" naują datą

Barselonos krepšininkai nukeltas Eurolygos rungtynes su Pirėjo "Olympiacos" komanda sužais gruodžio mėnesį.

Eurolygos dvigubos savaitės 9-ojo turo rungtynės "Palau Blaugrana" arenoje dėl COVID-19 atvejų Graikijos klube buvo atšauktos.

Lygos puslapis skelbia, kad šios rungtynės įvyks gruodžio 8-ąją dieną 20:00 val.

Instagram: Join the EHCB Academy!!!!